Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Palio - Profil | Ne 11.9.2016 12:08:40

tuzemak >> kdy máš nějakó dovolenó? Je třeba něco podniknót zas:-). Např. vinobraní ve Znojmě:-D

    tuzemak - Profil | Ne 11.9.2016 12:06:19

    Palio >> njn stárnu.D

      Palio - Profil | Ne 11.9.2016 11:54:03

      tuzemak >> najednou ti to vadí...

        tuzemak - Profil | Ne 11.9.2016 11:53:27

        Palio >> v tomto počasu stat u rozpálenyho grilu je očistec...

          Palio - Profil | Ne 11.9.2016 10:50:42

          tuzemak >> to su zvědavé:-)

            tuzemak - Profil | Ne 11.9.2016 10:46:30

            Slibuju zde předevšemi jako jiskra jasná,že se kujwa zlepšim a od přištiho tydna sem zase začnu dávat nějakou flákotu.D vločky nééee!!

              Palio - Profil | Ne 11.9.2016 10:39:58

              rhinitisX >> hochu, už se negriluje a neudí. Všichni už šli do sebe a dali se na zdravou výživu:-)). Jak už ani tuzemák nežere ty mastný sračky, tak to už je co říct:-D. To nebyl víkend, aby tu nebylo žrádlo:-)

                rhinitisX - Profil | Ne 11.9.2016 10:35:51

                Palio >> To se sem nehodí. Kde kus klobásy nabízí špeku? 😊

                  Palio - Profil | Ne 11.9.2016 10:00:45

                  Bady >> aspoň něco, lepší, jak kopanec do prdele:-)). Jednou bude líp:-)

                    Bady - Profil | Ne 11.9.2016 9:53:29

                    Včera na Trubcu 4 záběry a z toho dva kapři nej 60. Od 6 do 18 hodin slabota.

                      Palio - Profil | Ne 11.9.2016 9:18:02

                      Ryby sice nebraly, ale bylo tam krásně a o pěknou podívanou nouze nebyla. Jezdil tam tolstolobik nebo amur jak poleno tam a zpět:-)

                        "VÁZA" - Profil | Čt 8.9.2016 21:06:25

                        Bobula došla...ale z druhé strany :-)

                          Vetesnik.J - Profil | Čt 8.9.2016 21:01:11

                          "VÁZA" >> Co to je?? :))

                            Palio - Profil | Čt 8.9.2016 21:00:31

                            "VÁZA" >> přáteláky o ničem. Jak nejde o život, jde o hovno:-))

                              tuzemak - Profil | Čt 8.9.2016 20:57:13

                              "VÁZA" >> asi ju nedaji...

                                "VÁZA" - Profil | Čt 8.9.2016 20:53:03

                                Kua ještě jednu bobuli...

                                  tuzemak - Profil | Čt 8.9.2016 20:45:50

                                  Palio >> přišti téden snad něco ohřeju...

                                    Palio - Profil | Čt 8.9.2016 20:44:20

                                    tuzemak >> za tech pár drobnéch už nemáš čas ani ugrilovat nějakó baštu:-)

                                      tuzemak - Profil | Čt 8.9.2016 20:42:31

                                      Palio >> njn včil je mimořádná situace...

                                        Palio - Profil | Čt 8.9.2016 20:41:48

                                        tuzemak >> neříkals náhodou, že do konce srpna? Je září...

                                          Červené karty: Jirka1976