Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Ntuzemak - Profil | Čt 8.9.2016 20:40:27

Vetesnik.J >> bohužel kolega umřel..

    NVetesnik.J - Profil | Čt 8.9.2016 20:38:37

    tuzemak >> musis jen umrit

      Ntuzemak - Profil | Čt 8.9.2016 20:36:40

      Palio >> musim na pansky...

        NPalio - Profil | Čt 8.9.2016 20:29:56

        tuzemak >> no na Troubky nejezdi, zajeď si na Želatky nebo Hlušáky:-))

          Ntuzemak - Profil | Čt 8.9.2016 20:15:12

          Koukám,že nemusim byt moc nasraté,když se opět o vikendu nedostanu k vodě..vybalim zase vercajk z auta a...

            NVetesnik.J - Profil | Čt 8.9.2016 20:13:01

            Palio >> Joo vedro, klidná voda to je na Trubcu konec

              NPalio - Profil | Čt 8.9.2016 20:03:43

              Vetesnik.J >> ale chytá. Vrátil jsem se do reality. Trubec - bez potahu:-)). Není co fotit:-D

                NPalio - Profil | Čt 8.9.2016 19:58:51

                -bedna- >> objedné si nějakou maserku, ať si do maratonu v cajku:-))

                  NPalio - Profil | Čt 8.9.2016 19:57:33

                  rhinitisX >> jsi můj člověk:-))

                    NVetesnik.J - Profil | Čt 8.9.2016 19:17:30

                    Tady se zas nechytá a ani nežere??? :D :D

                      Ntuzemak - Profil | Čt 8.9.2016 18:35:32

                      -bedna- >> nic sa neboj..mam super léčebnou methódu,mě to zabralo..čaganovi kapky a malé dvur..běhám jako za mlada😥😥😥😥😥

                        N-bedna- - Profil | Čt 8.9.2016 17:34:39

                        No tak ke vší té smůle mě chytly ještě plotýnky.:-) :-)Takže nelovím a ležím jako lazar úplně.Ten paramaraton podle paraolympiády, se mě jeví víc a víc jako lepší volba.:-) :-) :-)

                          Ntuzemak - Profil | Čt 8.9.2016 16:39:00

                          rhinitisX >> kua já poprvý četl vložky.DD makám na slunku,tak asi úpal...

                            NrhinitisX - Profil | Čt 8.9.2016 16:33:48

                            tuzemak >> nevadí, okoukal jsem co jí Palio. Dám si vločky :-))

                              NTWIN 69 - Profil | St 7.9.2016 20:04:57

                              Palio >> JJ,jak bude dost píva,tak bude forma.Bude to hodně divoký závod.

                                NPalio - Profil | St 7.9.2016 20:04:01

                                TWIN 69 >> tak o tom žádná, Bednič umí uplést i z hovna bič. Já o tom vůbec nepochybuju. On si zatím vždycky nějak poradil. A na maratonu ho s Pavlem stavím za černý koně ve startovním poli. Jen, ať ta lednička vydrží, páč to by nejspíš ten závod skrečoval:-D

                                  NTWIN 69 - Profil | St 7.9.2016 19:58:05

                                  Palio >> Jenom ho nelituj dacana.On je schopnej na násadu od smetáku a vrátek ze stavby rozsekat zbytek startovního pole:-)))

                                    NPalio - Profil | St 7.9.2016 19:54:17

                                    -bedna- >> tož to máš pech, chlape:-). To musíš nějak poladit do maratonu. V nejhorším aspoň nafukovací lehátko a starý teleskopy a kdybys náhodou vyhrál, tak budeš za hvězdu:-)). Kdybych ti mohl nějak pomoct, tak není problém. Hůlku jednu na zdolávačku ze člunu klidně půjčím.

                                      Ntuzemak - Profil | St 7.9.2016 19:43:12

                                      rhinitisX >> ano,nepostoupil si do dalšího kola.D takže budeš zase hladné.😜😜😜😜

                                        NrhinitisX - Profil | St 7.9.2016 18:08:08

                                        Vetesnik.J >> O peníze mě nejde. Mě jde o ty svačiny co tady dáváte :-)))

                                          Červené karty: Jirka1976