- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
119x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
NVetesnik.J - Profil | St 7.9.2016 17:56:29
rhinitisX >> Tě zaměstnám, nikdo ti nedá víc než já ti slíbím :D :D
NrhinitisX - Profil | St 7.9.2016 17:00:25
tuzemak >> už je vypsáno výběrové řízení na svačináře - ochutnávače?
NrhinitisX - Profil | St 7.9.2016 16:59:33
-bedna- >> Tak k tomu, co jsi četl bych si vybral jiný hérečky :-)) Vidíš, mě se nic nejebe, páč nemám na ty potvory šupinatý čas. Od června jsem neviděl pruty a člun se vesele vyfukuje. Toho jsem si v garáži všiml :-)) Mám v plánu jet hned po maratonu, páč ryby budou z vás tak zdivočelý, že mi bude stačit kilo boili a jedna baterka:-)) a to použiju i háčky :-))
A já ti děkuji a uděluji řád zlaté metle. Někdo se holt k tomu úklidu obětovat musí :-))
A já ti děkuji a uděluji řád zlaté metle. Někdo se holt k tomu úklidu obětovat musí :-))
N-bedna- - Profil | St 7.9.2016 16:56:59
rhinitisX >> Ale ryby klukům okolo berou zodpovědně.Mám dojem,že 3-4 mrgéli + - 20 kilo se už chytli.Ale se mnou to zatím ani nehlo.Hlavně,že funguje lednička.Až ta nepůjde,to bude teprv pohroma.Teplýho Pardála bych nevydržel.:-):-):-)
N-bedna- - Profil | St 7.9.2016 16:53:44
rhinitisX >> Já tam četl něco jinýho než promo.:-)
Ale to by sedělo líp.Zatím se mě všechno okolo ryb jebe a ryby na mě taky pěkně jebů.:-)
Ale mě to nerozházelo,já na ně jebu taky.Nevzal jsem si háčky a tak si na mě nepřijdou,že by mě nějak rušily,při rozjímání nad udicema.:-):-):-)
Když to shrnu tak na vodu nemožu,chytit nic nemožu a když už,tak jen čistím jezero.:-):-):-)
Ale to by sedělo líp.Zatím se mě všechno okolo ryb jebe a ryby na mě taky pěkně jebů.:-)
Ale mě to nerozházelo,já na ně jebu taky.Nevzal jsem si háčky a tak si na mě nepřijdou,že by mě nějak rušily,při rozjímání nad udicema.:-):-):-)
Když to shrnu tak na vodu nemožu,chytit nic nemožu a když už,tak jen čistím jezero.:-):-):-)
NrhinitisX - Profil | St 7.9.2016 16:41:57
-bedna- >> hele tak na ten maraton se tesim. Postavím si za vás přenosový vuz a budu natáčet reality šou. To bude mít větší sledovanost než big bradr. Jen na ty upoutavky není moc času. Kdy zas jedeš na ryby,ze bych natocíl nějaké promo? :-))
N-bedna- - Profil | St 7.9.2016 14:35:49
Palio >> Zatím nic.Ani jsem ho zatim neviděl.
No já jsem na tom rybářsky hůř.:-)
Ne jen, že jsem si zlomil před maratonem udicu, ale ke všemu jsem si ještě udělal do člunu díru.:-) :-)
Koupil jsem si na rychlo rajčatovky a první co jsem na ně vytáhl, byla tří metrová ,15 cm široká větev a druhý,byl ohromnej chuchvalec vlasců s kaprem na konci.:-) :-)
Být maraton olympiádou, tak jedu, ale o měsíc později, na tu para-olympiádu.:-) :-)
Já má snad všechno nějak pochroumaný.:-) :-) :-)
Jsem zvědavej, jestli budu věci nějak obnovovat, už nemám to správný nadšení pro věc.Spíš budu jak Syrus.Koupím si kolo a v hospůdce u cyklostezky budu sedět a zpovídat kolaře, kudy všudy jeli a kudy všudy jsem vlastně mohl jet a objednám si ještě jedno, jak budu z té hypoteticke cesty uunaven.:-) :-) :-)
No já jsem na tom rybářsky hůř.:-)
Ne jen, že jsem si zlomil před maratonem udicu, ale ke všemu jsem si ještě udělal do člunu díru.:-) :-)
Koupil jsem si na rychlo rajčatovky a první co jsem na ně vytáhl, byla tří metrová ,15 cm široká větev a druhý,byl ohromnej chuchvalec vlasců s kaprem na konci.:-) :-)
Být maraton olympiádou, tak jedu, ale o měsíc později, na tu para-olympiádu.:-) :-)
Já má snad všechno nějak pochroumaný.:-) :-) :-)
Jsem zvědavej, jestli budu věci nějak obnovovat, už nemám to správný nadšení pro věc.Spíš budu jak Syrus.Koupím si kolo a v hospůdce u cyklostezky budu sedět a zpovídat kolaře, kudy všudy jeli a kudy všudy jsem vlastně mohl jet a objednám si ještě jedno, jak budu z té hypoteticke cesty uunaven.:-) :-) :-)
NPalio - Profil | St 7.9.2016 13:53:42
-bedna- >> tak ta sada zatím bez poruchy a prožil jsem x bouřek za sebou a celonoční liják. Vše fachčí, jak má, tak uvidím. Kdyby to tak bylo i nadále, nemám důvod brát nic jinýho:-). Ten Delkáč zatím asi nic, co?
Ntuzemak - Profil | Ne 4.9.2016 19:13:51
Palio >> no vidiš to,proto se ptam abych mohl doma v klidu chlastat.D
NPalio - Profil | Ne 4.9.2016 19:12:31
tuzemak >> bere kulovy, tak slopu s chacharama:o)). Deset hůlek ve vode a prd:-)
Ntuzemak - Profil | Ne 4.9.2016 19:07:33
Palio >> no v tydnu to nedam,ale o vikendu bych jel...teda pokud pán kapitalista mě vtom zase neudělá bordel...neptal sem se jestli berou...
NPalio - Profil | Ne 4.9.2016 19:06:04
tuzemak >> k čemu te zajima, jestli berou ryby, kdyz k vode stejne nepojedes:-))?
NrhinitisX - Profil | So 3.9.2016 16:38:26
Vetesnik.J >> jak to vidím, bych se snad nechal i na vedlejšák zaměstnat :-))
NTWIN 69 - Profil | So 3.9.2016 12:31:58
Vetesnik.J >> Jo tak to je jiná.Tož dobrou chuť a nepřeháněj to s prací,je sobota...
Červené karty: Jirka1976
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NKrčmanská piskovna (šterkovna)410
NKrátkodobá kaprařina x9945
NCcMoore a vše kolem něj3769
NPískovna Roudnice5232
NLithiové baterie - srovnání1546
NZlatá kaprařská malina1332
NFanclub značky Shimano16401
NKaprařský top vercajk3167
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...














