Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NVetesnik.J - Profil | St 7.9.2016 17:56:29

rhinitisX >> Tě zaměstnám, nikdo ti nedá víc než já ti slíbím :D :D

    NrhinitisX - Profil | St 7.9.2016 17:00:25

    tuzemak >> už je vypsáno výběrové řízení na svačináře - ochutnávače?

      NrhinitisX - Profil | St 7.9.2016 16:59:33

      -bedna- >> Tak k tomu, co jsi četl bych si vybral jiný hérečky :-)) Vidíš, mě se nic nejebe, páč nemám na ty potvory šupinatý čas. Od června jsem neviděl pruty a člun se vesele vyfukuje. Toho jsem si v garáži všiml :-)) Mám v plánu jet hned po maratonu, páč ryby budou z vás tak zdivočelý, že mi bude stačit kilo boili a jedna baterka:-)) a to použiju i háčky :-))
      A já ti děkuji a uděluji řád zlaté metle. Někdo se holt k tomu úklidu obětovat musí :-))

        N-bedna- - Profil | St 7.9.2016 16:56:59

        rhinitisX >> Ale ryby klukům okolo berou zodpovědně.Mám dojem,že 3-4 mrgéli + - 20 kilo se už chytli.Ale se mnou to zatím ani nehlo.Hlavně,že funguje lednička.Až ta nepůjde,to bude teprv pohroma.Teplýho Pardála bych nevydržel.:-):-):-)

          N-bedna- - Profil | St 7.9.2016 16:53:44

          rhinitisX >> Já tam četl něco jinýho než promo.:-)
          Ale to by sedělo líp.Zatím se mě všechno okolo ryb jebe a ryby na mě taky pěkně jebů.:-)
          Ale mě to nerozházelo,já na ně jebu taky.Nevzal jsem si háčky a tak si na mě nepřijdou,že by mě nějak rušily,při rozjímání nad udicema.:-):-):-)
          Když to shrnu tak na vodu nemožu,chytit nic nemožu a když už,tak jen čistím jezero.:-):-):-)

            NrhinitisX - Profil | St 7.9.2016 16:41:57

            -bedna- >> hele tak na ten maraton se tesim. Postavím si za vás přenosový vuz a budu natáčet reality šou. To bude mít větší sledovanost než big bradr. Jen na ty upoutavky není moc času. Kdy zas jedeš na ryby,ze bych natocíl nějaké promo? :-))

              N-bedna- - Profil | St 7.9.2016 14:35:49

              Palio >> Zatím nic.Ani jsem ho zatim neviděl.
              No já jsem na tom rybářsky hůř.:-)
              Ne jen, že jsem si zlomil před maratonem udicu, ale ke všemu jsem si ještě udělal do člunu díru.:-) :-)
              Koupil jsem si na rychlo rajčatovky a první co jsem na ně vytáhl, byla tří metrová ,15 cm široká větev a druhý,byl ohromnej chuchvalec vlasců s kaprem na konci.:-) :-)
              Být maraton olympiádou, tak jedu, ale o měsíc později, na tu para-olympiádu.:-) :-)
              Já má snad všechno nějak pochroumaný.:-) :-) :-)
              Jsem zvědavej, jestli budu věci nějak obnovovat, už nemám to správný nadšení pro věc.Spíš budu jak Syrus.Koupím si kolo a v hospůdce u cyklostezky budu sedět a zpovídat kolaře, kudy všudy jeli a kudy všudy jsem vlastně mohl jet a objednám si ještě jedno, jak budu z té hypoteticke cesty uunaven.:-) :-) :-)

                NPalio - Profil | St 7.9.2016 13:53:42

                -bedna- >> tak ta sada zatím bez poruchy a prožil jsem x bouřek za sebou a celonoční liják. Vše fachčí, jak má, tak uvidím. Kdyby to tak bylo i nadále, nemám důvod brát nic jinýho:-). Ten Delkáč zatím asi nic, co?

                  Ntuzemak - Profil | Ne 4.9.2016 19:23:18

                  Palio >> dnes se jen léčím...

                    NPalio - Profil | Ne 4.9.2016 19:22:18

                    tuzemak >> :o))

                      Ntuzemak - Profil | Ne 4.9.2016 19:13:51

                      Palio >> no vidiš to,proto se ptam abych mohl doma v klidu chlastat.D

                        NPalio - Profil | Ne 4.9.2016 19:12:31

                        tuzemak >> bere kulovy, tak slopu s chacharama:o)). Deset hůlek ve vode a prd:-)

                          Ntuzemak - Profil | Ne 4.9.2016 19:07:33

                          Palio >> no v tydnu to nedam,ale o vikendu bych jel...teda pokud pán kapitalista mě vtom zase neudělá bordel...neptal sem se jestli berou...

                            NPalio - Profil | Ne 4.9.2016 19:06:04

                            tuzemak >> k čemu te zajima, jestli berou ryby, kdyz k vode stejne nepojedes:-))?

                              Ntuzemak - Profil | Ne 4.9.2016 19:00:27

                              Co ryby,nebo se jen chlastalo,žralo a souložilo??

                                Ntuzemak - Profil | Ne 4.9.2016 11:03:26

                                rhinitisX >> to se máme na co těšit.D

                                  NrhinitisX - Profil | So 3.9.2016 19:08:52

                                  tuzemak >> jako svacinar - ochutnavac

                                    Ntuzemak - Profil | So 3.9.2016 18:12:29

                                    rhinitisX >> jako myčka nádobí?

                                      NrhinitisX - Profil | So 3.9.2016 16:38:26

                                      Vetesnik.J >> jak to vidím, bych se snad nechal i na vedlejšák zaměstnat :-))

                                        NTWIN 69 - Profil | So 3.9.2016 12:31:58

                                        Vetesnik.J >> Jo tak to je jiná.Tož dobrou chuť a nepřeháněj to s prací,je sobota...

                                          Červené karty: Jirka1976