Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NVetesnik.J - Profil | So 3.9.2016 12:28:20

TWIN 69 >> jak k dilu tak k jidlu :)) nejsem na to sam

    NTWIN 69 - Profil | So 3.9.2016 12:24:10

    Vetesnik.J >> Svačinu máš jak horník na 16-ce:-)))

      NVetesnik.J - Profil | So 3.9.2016 12:21:33

      Toz jak to jde u vody? Ja zdravim z prace :))

        Ntuzemak - Profil | Čt 1.9.2016 14:31:41

        rhinitisX >> taky trouba nésu.😜😜😜

          NrhinitisX - Profil | Čt 1.9.2016 12:30:07

          tuzemak >> sebevrah a vegetarián. V některých už není maso 😃

            NrhinitisX - Profil | Čt 1.9.2016 12:29:20

            tuzemak >> a proto me překvapuje, že to máš na talíři 😃

              Ntuzemak - Profil | Čt 1.9.2016 12:20:38

              rhinitisX >> pch uzeninu z Tesca zežere jen sebevrah..

                NrhinitisX - Profil | Čt 1.9.2016 11:46:02

                tuzemak >> ty klobásy jsou z Tesca. Viděl jsem je tam :-D

                  NPalio - Profil | Čt 1.9.2016 10:57:30

                  tuzemak >> :o)))

                    Ntuzemak - Profil | Čt 1.9.2016 10:48:18

                    Palio >> kečup minimálně jim,křen je v ty misce s jogurtem..tu patku tam mam na okrasu,nerad aby mě někdo neřkl,že žeru jen holy maso.D

                      NPalio - Profil | Čt 1.9.2016 10:20:10

                      tuzemak >> pěkná klobáska:-)). Na podobné akci, jakou jsme už uspořádali, bych možná nepohrdl:-). Akorát nevidím kečup a křen a tu patku bych teda nemusel:-). A dopředu bych si asi od tebe vybral 3.800 na další rekonstrukci zubu:-D

                        Ntuzemak - Profil | Čt 1.9.2016 5:00:36

                        Vetesnik.J >> njn jdu do sebe.D

                          NVetesnik.J - Profil | St 31.8.2016 22:05:23

                          tuzemak >> ty mas dietu??? :D 2 nozky skoro na celej den

                            Ntuzemak - Profil | St 31.8.2016 16:18:59

                            RST >> houno kupovaná,posledni zásoba,sem na mizině...

                              NRST - Profil | St 31.8.2016 16:15:29

                              tuzemak >> Fuj kupovaná klobása:-(

                                Ntuzemak - Profil | St 31.8.2016 16:12:45

                                Tož dam si oběd,svačinku i večeřu v jednom.D

                                  NPalio - Profil | St 31.8.2016 6:21:15

                                  Vetesnik.J >> to nevím, vibrace mě nezajímají. Vypínal jsem je i na Delkimu. Tak to přicházíš o hodně, protože se začínajícím světlem je na vodě neskutečná podívaná. Dnes se to dalo zažít už, bohužel, naposled. Je tu září a lov od 4.00 zas na dlouho končí.

                                    NVetesnik.J - Profil | Út 30.8.2016 21:24:18

                                    Palio >> A jdou u toho priposlechu zapnout jen vibrace?

                                      NVetesnik.J - Profil | Út 30.8.2016 21:21:48

                                      Palio >> Rozbresk paradni ale ten ja zaziji jen kdyz jsem u vody pres noc. Jinak me s pelechu tak brzo nikdo nedostane

                                        NPalio - Profil | Út 30.8.2016 20:49:14

                                        -bedna- >> tak to věřím! Na Anníně to bude asi očistec, naštěstí se takovým vodám většinou vyhýbám a na čistých, kde se to dá, používám bekledy, čímž omezuji možnost zbytečných rušivých elementů:-).

                                          Červené karty: Jirka1976