Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

N-bedna- - Profil | Út 30.8.2016 20:45:14

Palio >> Ono horší je. když máš trávu na vlasu a jsou vlny a pípne to třeba jednou za deset minut.Pak je to na kladivo.:-):-):-)

    NPalio - Profil | Út 30.8.2016 20:33:43

    -bedna- >> při jednom malým potahu to pípne 3x, ale při normálním záběru v pohodě. Mně to určitě vadit nebude. já startuju v noci za každým pípnutím:-D. Na ty dvě výpravy za rok a chytání na tři pruty, to poslouží snad:-). Stejně mám v plánu někdy březen - duben vzít zase kvalitu:-). Zatím se mně to jeví v pohodě. Ty seš háklivé na to noční rušení od mrgélů, tak se ti to snáší asi hůře, no:-D

      N-bedna- - Profil | Út 30.8.2016 20:18:56

      Palio >> A co ten příposlech?Zkoušel si to?Kolikrát to při jednom potáhnutí na tom příposlechu pípá?

        NPalio - Profil | Út 30.8.2016 20:11:24

        Kvůli těmto krásným rozbřeskům mě baví si přivstat! Dnes od 4.00 do 12.30, bylo to podstatně slabší, než v nedělu, dva malý a jeden nedobranej potah, ale hlavně zatím náhradní řešení Giants fachá jak má, takže jsem před výpravou celkem v klidu:-))

          NPalio - Profil | Út 30.8.2016 6:57:08

          tuzemak >> to neni ono, to musi byt origo zaber:-)

            Ntuzemak - Profil | Út 30.8.2016 6:14:09

            Palio >> si za to potahej sám.D

              NPalio - Profil | Út 30.8.2016 5:20:10

              tuzemak >> potreboval bych, aby mne to potahali aspon nejaky mrdky, at vidim, jak fungujou ty hlasice a pripadne je vratil:-))

                NPalio - Profil | Út 30.8.2016 5:12:32

                tuzemak >> tak to mas blby:-). Ja tu su na ctyri a pocitam tak do deviti, desiti, nez me zavolaji do prace.

                  Ntuzemak - Profil | Út 30.8.2016 5:10:10

                  Palio >> jsem uvědomělé pracovnik,a rád bych visel na nástěnce.DD

                    NPalio - Profil | Út 30.8.2016 5:08:14

                    tuzemak >> tak to mas blby:-). Ja budu jen do deviti, desiti. Potreboval bych, aby mne to potahaly aspon nejaky mrdky, at oprubuju ty hlasice, pripadne hned vratim:-)

                      Ntuzemak - Profil | Út 30.8.2016 5:02:58

                      Palio >> hmmm a já srkam kafe na panskym..

                        NPalio - Profil | Út 30.8.2016 5:00:53

                        tuzemak >> co strasis tak brzo? Ja sedim u vody:-)

                          Ntuzemak - Profil | Út 30.8.2016 4:58:49

                          Palio >> já raději....bez chloupků to je jako....D

                            NPalio - Profil | Po 29.8.2016 19:11:48

                            tuzemak >> ale tož... Ty nevíš, že už dnes funguje nová kultura - tzv. odchlupení:-D? Prales už není v kurzu:-))

                              Ntuzemak - Profil | Po 29.8.2016 18:59:09

                              Palio >> no mezirka ve přednich zubech je velice špatná,tam se zachytí kdejaké chlup.D

                                NPalio - Profil | Po 29.8.2016 18:57:28

                                -bedna- >> no navrhovala mi další zákroky, ale že mám v tlamě vzadu prádno, je mi u prdele:-)). Hlavně, že nebudou mezírky zepředu:-D

                                  N-bedna- - Profil | Po 29.8.2016 18:55:01

                                  Palio >> Mě povídej.Teď mě dělala zubařka tři korunky a ještě cosi tam zachraňovala,že moja tlama má větší hodnotu,jak moje auto.:-):-):-)

                                    NPalio - Profil | Po 29.8.2016 18:38:26

                                    hráč >> uvidíme. Kámoš mě z tech sad poradil tuto, že ji má taky a je spokojenej. Navíc u něho nemám problém s výměnou.

                                      NPalio - Profil | Po 29.8.2016 18:34:17

                                      -bedna- >> je to možný. Bral jsem to u Čížu, takže v případě poruchy není problém vyměnit hned kus za kus. Potřebuju, aby to vydrželo do konce roku:-)). Ono to všechno vyrábí Čína, takže buď máš štěstí na kus nebo ne:-)). Teď na rozhazování nemám. Zub mě stál 3800 a v září mě čeká technická.

                                        Nhráč - Profil | Po 29.8.2016 17:17:00

                                        Palio >> at slouží hlásiče :)

                                          Červené karty: Jirka1976