Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

N-bedna- - Profil | Po 29.8.2016 16:55:18

Palio >> To sou přesně ty,jen pod jinou značkou,co letos vyhrála mladá.:-)
To sou ty,jak jedno pípnutí hlásiče,oznámí příposlech čtyřikrát pípnutím.To bude o nervy.:-):-)
Teda pokud se to nějak nevypíná,já na to nepřišel,ale ani jsem to nijak nezkoumal.Hned sem je založil, jako náhradní.:-):-):-)
http://www.rco-fishing.cz/eshop/sada-signalizatoru-​delphin-roler-9v-31--cswii--snag-gear-al

    Ntuzemak - Profil | Po 29.8.2016 15:44:45

    Palio >> co to je?

      NPalio - Profil | Po 29.8.2016 12:39:03

      Prdím na drahý nákupy. Možná na novou sezonu, když by mě tohle zklamalo:-))

        NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 19:27:41

        tuzemak >> jaja

          Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 19:24:41

          Palio >> kolikrat v akci kolem 300kč se dá koupit..

            NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 19:23:44

            tuzemak >> ok

              Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 19:16:47

              Palio >> u Adama,stoji kolem 400kč,ale dá se koupit kdekoliv..

                NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 19:09:58

                tuzemak >> kde ho kupuješ a za kolik?

                  Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 16:44:28

                  Palio >> ale pokud si dáš rád něco ostřejšího občas,můžu jen doporučit,tu doma už nic jinyho nepiju,buď svoju slivku,a když je jí málo a šetřim na narozeniny,tak koupim čajik.D

                    NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 16:41:30

                    tuzemak >> už mlčím...

                      Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 16:38:37

                      Palio >> takže žádná jen bylinka.D

                        NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 16:36:21

                        tuzemak >> tak to ja:-)

                          Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 16:31:41

                          Palio >> nejslabší má 32 woltů,nejsilnější 72 woltů,já zatim koštoval 52 woltů a dost mě to šmakovalo.D

                            NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 16:17:06

                            tuzemak >> :-))) pán je znalec

                              Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 16:12:47

                              Palio >> twl tak se na ty wolty koukni,to stebou flaška zamotá sakra dobře.D

                                NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 16:11:32

                                tuzemak >> to je pravda, akorát to má houno ampéry a v hlavě ti neudělá zmatek:-D

                                  Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 16:10:16

                                  Palio >> nejlepší tekutá bylinka je Tatranský čaj.D

                                    NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 16:05:28

                                    hráč >> musíš odolat, no:-D. Taky mně nevadí bylinky, takové becher nebo karparská hořká, proč ne!

                                      Nhráč - Profil | Ne 28.8.2016 16:03:38

                                      Palio >> a kdyz si na rybnice na zavodech jako rozhoci a nez obejdes rybnika kazdej na musis ochutnat no byva to uzasny :D

                                        Nhráč - Profil | Ne 28.8.2016 16:03:09

                                        Palio >> ja nerekl ze me vadi ale radeji dam prednost bilinkam :P

                                          Červené karty: Jirka1976