Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Palio - Profil | Ne 28.8.2016 16:01:31

tuzemak >> :-))))

    Palio - Profil | Ne 28.8.2016 16:00:34

    hráč >> ajaj, to seš hovno chlap! Pravděpodobně ses z ní špatně ožral, ne:-))? Že ti najednou tak vadí:-D

      tuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 16:00:28

      Palio >> toho se jednou hrozím.D

        Palio - Profil | Ne 28.8.2016 15:59:13

        tuzemak >> asi tak. Onehdy jsem zrovna přeméšlel asi v hodinové koloně na dálnici, kam by kdo asi šel, když dokola nikde jedinýho keříka:-D

          hráč - Profil | Ne 28.8.2016 15:59:13

          Palio >> no ponevac slivku nerad tak radeji amurum :D

            Palio - Profil | Ne 28.8.2016 15:57:52

            hráč >> kua, ty necpi anurům, ale skovávé na kvas:-))

              tuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 15:56:59

              Palio >> to přijde,když to nejmiň potřebuješ.D

                hráč - Profil | Ne 28.8.2016 15:56:51

                Palio >> blbá mirabelka :D

                  Palio - Profil | Ne 28.8.2016 15:54:37

                  tuzemak >> nebylo by to poprvé:-))). Taky už jsem to zažil a néé jednó:-D

                    Palio - Profil | Ne 28.8.2016 15:53:23

                    hráč >> koukám, pěkná amuriáda! Gratulace! Koule nebo nějaký ovoce snad?

                      hráč - Profil | Ne 28.8.2016 15:52:24

                      když kapříci neberou amuři je krásně zastoupí :)

                        tuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 15:51:18

                        Palio >> to by ze mě šlo tak rychle,že bych nestihl ani gatě sundat a bylo by blato na hřišti.D

                          Palio - Profil | Ne 28.8.2016 14:37:54

                          Dnes celkem na pohodu, od 4.15 hod. celkem 5 záběrů, většinou mrgély jak je na fotce, ale povodil jsem si i sedmdesátníka, kterej se mi vzápětí v podběráku vysmál a na podložku už odmítl jít:-D. Od cca půl 10 vlny jak na mořu, v poledne už mi to lámalo deštník, tak jsem ještě v té pražírně vydržel necelou hoďku a odporoučel se. Tak, kdyby zobali pokaždé, tak su spokojené jak žaba.

                            Palio - Profil | Ne 28.8.2016 14:29:06

                            tuzemak >> právě, že po vločkách v kefírku a s rozinkama to z tebe ráno jede jak namydlené blesk:-). Kdepak zauzlovat střeva:-)

                              Palio - Profil | Ne 28.8.2016 14:27:53

                              -bedna- >> náhodou, rovnou od tebe jsem valil do Hané na kuřecí steak, hranolečky a tatarečku:-)). Vyjímečně:-D

                                tuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 13:54:59

                                Palio >> to je asi pravda,mu by ty vločky zasukovaly střeva.D

                                  -bedna- - Profil | Ne 28.8.2016 13:17:22

                                  Palio >> To co jíš ty,není jídlo.Tak si já nějak představuju hladomor a očistec.:-):-)

                                    Palio - Profil | Ne 28.8.2016 12:02:48

                                    tuzemak >> to, co obedvam ja, by Mira nejedl:-))

                                      tuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 11:43:19

                                      Palio >> v jednu už bude bedna umyvat nádobí,oběd už ti nedá.D

                                        Palio - Profil | Ne 28.8.2016 11:40:43

                                        Vetesnik.J >> dnes to jde, ted jsem mel patej zaber, cca 55.

                                          Červené karty: Jirka1976