Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 11:38:58

-bedna- >> budes v jednu doma? Tady zacly vlny jak na mori, neudrzim destnik a v tom hicu tu vydrzim tak hodinku a jedu dom.

    NVetesnik.J - Profil | Ne 28.8.2016 11:26:18

    Ja se vcera paradne opalil ale chytl uplny howno :-D ja od tech Troubek mam proste pech.

      Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 11:23:00

      Palio >> njn mladí co umí plavat.D

        N-bedna- - Profil | Ne 28.8.2016 11:10:33

        Palio >> Neskuhrej a dones ho.Na všechno jsou lidi.:-)
        Když nebude mět náhradní díl,aspoň zjistí čím to je,že to nejde.
        Zrovna teď jsem jeden příposlech dával k prozkoumání a prej stačí vyměnit baterkový pouzdro.Cena 0000,nic oproti novýmu.
        Pokud je v řiti nějaká věc co se nedá běžně nahradit,tak ho s tím netrápím,ale když to jde proměřit,proč to neudělat.Co tím můžeš ztratit?:-):-)

          NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 11:03:58

          tuzemak >> jenom jsem to dopsal, tak cca 56cm. Ti kumpani, co jsou s Badym, ted plavali s kyblem kukurice:-).

            Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 10:54:52

            Palio >> stačila by ta kvašená kuku,ale kdo to tam spombem naháže...nj ráno ti to stačilo...

              NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 10:47:33

              tuzemak >> na tu plochu bys tam musel met vysypanou tak padesatku obili a padesatku repky, abys tam tu rybu chvili udrzel. Zaclo funet a uz se jim nechce.

                Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 10:31:51

                Palio >> jafan,jak to slouží x let ke spokojenosti..

                  Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 10:31:15

                  Palio >> twl to je dvojka u vody.D

                    Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 10:30:51

                    Palio >> koukám se ti dnes nějak daří.D

                      NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 10:24:44

                      tuzemak >> vedle sedl Bady, tak jsem zvedavej, jestli neco lapne.

                        NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 10:22:23

                        tuzemak >> tech penez nelituju, slouzilo mi to dlouhy roky, mozna i k 15ti letum. Obcas se nekomu stane, ze mu na tom odejde snimac, jak jsem se docetl v diskusich. Co uz, no! Utahnu si do konce roku opasek, abych to splatil.

                          NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 10:11:52

                          tuzemak >> su totiz wemeno, ktery necha kapra v podberaku, ze si namocim podlozku a naberu do kybliku vodu a nevsiml jsem si, ze uz je kapr v sitce bez hacku, no a kapr se otocil a byl v hajzlu. Nastesti prisel dalsi- 65.

                            NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 10:07:51

                            tuzemak >> v tom minulym zapise melo byt "proc nebude". Jako ta fotka.

                              Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 8:39:20

                              Palio >> asi vim proč nebudeš.D vím jak to je,když se něco vysere,když to nejméně čekáš...

                                NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 8:36:44

                                tuzemak >> fotka nebude, me staci ten zazitek a adrenalin. Proc nebudu, to radsi ani psat nebudu:-). Me ty Delkace slouzily pres 12 let, nadavat na ne nemuzu. Akorat se to mohlo stat v listopadu. Ted je to zasah do rozpoctu jak krava.

                                  Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 8:32:03

                                  Palio >> nejni fotka,nejni ryba.D a proto si nekupuju taků drahů věc aby mě nemrdlo,když to klekne,to ty prachy raději narvu do břucha.D

                                    NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 8:28:43

                                    tuzemak >> ja jsem si konecne povodil kapra pres 70, takze spokojenost. Z ceho jsem na prasky, ze me asi po 12ti letech odesel jeden Delkim. Zrovna pred vyjezdem! Takze 12 litru zas zitra vyleti asi kominem.

                                      N"VÁZA" - Profil | Ne 28.8.2016 8:22:45

                                      Palio >> U masa je víc pohybu a záklonu než na rybách :-) Ryby co vytahuješ mám na zahradě :-) :-) :-)

                                        Ntuzemak - Profil | Ne 28.8.2016 8:12:58

                                        Palio >> tak za prvý,u udirny sem nedřepěl,ale stál sem u grilu,občas obrátil maso na roštu,občas obrátil pivo do sebe.D A za druhý,povolenku mě koupila manželka,takže moje peněženka to nepocítila.D A za třetí,kolik máš už ryb dneska ty lowče?

                                          Červené karty: Jirka1976