Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NPalio - Profil | Ne 28.8.2016 8:05:24

Drepet u udirny, na to vas uzije! Na co jste si kupovali papiry, kdyz k vode nejezdite? Ryby berou a drepite vecne doma nebo u kusu zvanca:-). Zbytecne vyhozeny penize za povolenky:-).

    N"VÁZA" - Profil | So 27.8.2016 19:21:12

    Taky něco přidám... :-)

      Ntuzemak - Profil | So 27.8.2016 18:30:44

      Už čudim...

        NPalio - Profil | So 27.8.2016 17:45:15

        tuzemak >> tak ať nechytneš:-)

          Ntuzemak - Profil | So 27.8.2016 17:40:35

          jdu pomalu roztopit gril...

            Ntuzemak - Profil | So 27.8.2016 14:51:53

            Palio >> nesnáším tento počas po akci,kde se holduje dobrýmu jídlu a pití.DDD ano,sem srab.D

              NPalio - Profil | So 27.8.2016 14:19:44

              tuzemak >> seš moc měkké, mohl sis dat jednu pod jazyk:-))

                Ntuzemak - Profil | So 27.8.2016 14:15:14

                Palio >> hlásí vedro,a to by se mě motala na sluníčku hlavička.D

                  NPalio - Profil | So 27.8.2016 14:13:45

                  tuzemak >> šak pozdějc, nějakou hoďku tam pobudem

                    Ntuzemak - Profil | So 27.8.2016 14:13:07

                    Palio >> kua to nedám,ráno bude ještě zbytkové.D

                      NPalio - Profil | So 27.8.2016 14:11:45

                      tuzemak >> dojeď zétra za nama, bude prdel:-). Ale vem si tak 2m slaměnej klobók:-)

                        NPalio - Profil | So 27.8.2016 14:11:02

                        tuzemak >> šak ju...

                          Ntuzemak - Profil | So 27.8.2016 14:10:39

                          Palio >> prý upocený čelo,teklo ze mě jak z vola.D

                            Ntuzemak - Profil | So 27.8.2016 14:10:08

                            Palio >> no na ten si musím pár měsiců počkat...

                              NPalio - Profil | So 27.8.2016 14:09:50

                              Vetesnik.J >> jenom to moc nepřeháněj, ať nedopadneš jako já před týdnem:-). Sem skučel dva dny. A padly 2 Panthenoly:-D

                                NPalio - Profil | So 27.8.2016 14:09:00

                                tuzemak >> to za trochu upocený čelo stojí, ne:-)?

                                  NPalio - Profil | So 27.8.2016 14:08:30

                                  tuzemak >> ale pak ten výslednej produkt...

                                    Ntuzemak - Profil | So 27.8.2016 13:05:48

                                    Vetesnik.J >> já se taky koupal,ale ve vlastnim potu při sběru švestek.D

                                      NVetesnik.J - Profil | So 27.8.2016 12:53:28

                                      Tak uz to koupu. V ramci opalovani jsem zmenil stranu

                                        NPalio - Profil | So 27.8.2016 9:44:20

                                        Vetesnik.J >> jak ktery! Neco malo funguje:-).

                                          Červené karty: Jirka1976