Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NVetesnik.J - Profil | So 27.8.2016 9:23:55

Palio >> ne od Hulinu je tam jen sacek. Zkousel jsem na to chytat a ja bych to uz pod hacek nedal

    Ntuzemak - Profil | So 27.8.2016 9:23:03

    Palio >> to už bude po nasávání.D jen trochu...

      NPalio - Profil | So 27.8.2016 9:19:33

      tuzemak >> zas budeš nasávat, co:-)? Tak nic, zas budou ty vlocky v kefiru:-)

        Ntuzemak - Profil | So 27.8.2016 9:08:30

        Palio >> to budu ještě v limbu...

          NPalio - Profil | So 27.8.2016 8:47:51

          tuzemak >> v nedělu ve 4.00 na břehu. Dovez vzorek po studenu:-)

            Ntuzemak - Profil | Pá 26.8.2016 20:11:30

            Palio >> musiš sedět na zemi,pak to mužeš otevřit.D

              NPalio - Profil | Pá 26.8.2016 19:22:23

              Vetesnik.J >> co to máš za gule, Hulín?

                NPalio - Profil | Pá 26.8.2016 19:21:44

                tuzemak >> já to zítra radš nebudu ani otvírat:-P

                  Ntuzemak - Profil | Pá 26.8.2016 19:14:03

                  "VÁZA" >> twl malá elektrárna.D

                    Ntuzemak - Profil | Pá 26.8.2016 19:13:36

                    Palio >> počké až ti dám zitra sem foto,to stebou jebne o břeh.D

                      N"VÁZA" - Profil | Pá 26.8.2016 19:09:00

                      tuzemak >> To teprve chladím. Má to 6 ampér :-)

                        NPalio - Profil | Pá 26.8.2016 19:08:22

                        Vetesnik.J >> taky jsem doplnil zásoby. Tři sedmičky vína a pulčíka rumajzlika. Kdyby byla náhodou na rybách chuť:-D

                          NPalio - Profil | Pá 26.8.2016 19:06:49

                          tuzemak >> ty kráso, no pěkně! Ty víš, jak mi podráždit chuťový buňky:-))

                            Ntuzemak - Profil | Pá 26.8.2016 19:00:01

                            "VÁZA" >> pěkně chlastáš.D

                              N"VÁZA" - Profil | Pá 26.8.2016 18:50:46

                              Vetesnik.J >> K tomu mám tohle...

                                NVetesnik.J - Profil | Pá 26.8.2016 18:10:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ja dnes doplnil zasoby a zetra jdu na ne.

                                  NVetesnik.J - Profil | Pá 26.8.2016 18:03:25

                                  "VÁZA" >> příloha dobra, ale co máš k tomu? :-D

                                    N"VÁZA" - Profil | Pá 26.8.2016 17:34:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak a začal slunečný víkend... :-D

                                      Ntuzemak - Profil | Pá 26.8.2016 16:50:10

                                      Vetesnik.J >> no jistěě.D

                                        NVetesnik.J - Profil | Pá 26.8.2016 16:48:31

                                        tuzemak >> A tak je to spravne,a tak to ma byt :-D :-D

                                          Červené karty: Jirka1976