Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Ntuzemak - Profil | Pá 26.8.2016 10:30:18

Palio >> zdravě stravovat,máš pravdu,zitra si udělám malou grilovačku,vykostim pár kuř.hnát,mám tu i nějaký kuřeci prso prošpikovaný uzenou slaninou,i nějakou krkovičku bez kosti sem si nezapoměl koupit,pak udělám česnekové dip s jogurtem,a naložim trochu papriky do oleja.D pro pivo si zajedu zítra,možná si i zajdu vedle do hospody do džbánku.🍻🍻🍻 ano šel sem do sebe a jim zdravě.😜😜😜

    NPalio - Profil | Čt 25.8.2016 22:00:38

    Vetesnik.J >> všichni šli do sebe a začali se stravovat zdravě:-D

      NVetesnik.J - Profil | Čt 25.8.2016 19:37:13

      Ani ryba, ani zradlo tady???

        Ntuzemak - Profil | Ne 21.8.2016 15:11:41

        Palio >> njn hlásily to rosničky...

          NPalio - Profil | Ne 21.8.2016 13:25:45

          tuzemak >> po desáté to spadlo fest, aji jsem měl bobky, že z té polňačky nevyjedu:-). Ale teploučko a tři se na břeh podívali nakonec. Teď asi zaklapnu dekle a dám si dvacet:-)

            Ntuzemak - Profil | Ne 21.8.2016 10:45:42

            "VÁZA" >> no šak ju,proto sem raději zostal v pelechu,nesnašim mokry ruce,natož vodu v gumákoch.D

              N"VÁZA" - Profil | Ne 21.8.2016 10:41:36

              tuzemak >> Však to hlásili ten dišť. Chčije na celë Moravě. Já teď přijel z Kroměříže z ptačí burzy.

                Ntuzemak - Profil | Ne 21.8.2016 9:21:57

                Kua tu to jede...

                  Ntuzemak - Profil | Ne 21.8.2016 8:54:16

                  Palio >> kua tu prší.((

                    NPalio - Profil | Ne 21.8.2016 6:17:04

                    tuzemak >> piču a šišky a nee dišť:-). U vody je luxusně, nikde nikdo, kdesi v dáli kousek duhy, jinak prd. Jenom kdyby žrali:-). Mohls mět pod břehem yatka, mlátijou se jak blbý.

                      Ntuzemak - Profil | So 20.8.2016 21:37:02

                      Vetesnik.J >> čumim na ženskou házenou...ještě sem nedopil pivko.D

                        NVetesnik.J - Profil | So 20.8.2016 21:35:46

                        tuzemak >> tak dobrou :-D :-D

                          Ntuzemak - Profil | So 20.8.2016 21:32:11

                          Vetesnik.J >> pěkná provokace před spanim.D

                            NVetesnik.J - Profil | So 20.8.2016 21:04:27

                            Tož tu se drzi dieta, či co? Žadny fota. Ja teda nezahalim :-D

                              Ntuzemak - Profil | So 20.8.2016 20:58:28

                              Palio >> počkej zitra na tu smršť vody.D věřim,že mě to podzim vynahradí..nech si dařit..

                                NPalio - Profil | So 20.8.2016 20:47:48

                                tuzemak >> jestli je blby pocasi pod mrakem a dve prehanky 0,2mm, tak pak nevim, ktery je to spravny pocasi :-). Ses mekota:-D

                                  Ntuzemak - Profil | So 20.8.2016 20:33:46

                                  Palio >> kua vlny jak na móřu....no tak si nebyl za hownochyta jako minule.D já budu spinkat,hlási blbé počas kua((

                                    NPalio - Profil | So 20.8.2016 20:17:42

                                    tuzemak >> větr jak prase a jen ta padesátka jedna, jak si volal. Ale slušně jsem se opálil a voda byla fajn. Zítra repete.

                                      Ntuzemak - Profil | So 20.8.2016 16:11:34

                                      Palio >> a kolik ryb?

                                        NPalio - Profil | So 20.8.2016 15:24:40

                                        tuzemak >> jo, od 12.45 hod. Uz mam vykrmenej kybl krmeni.

                                          Červené karty: Jirka1976