Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

Ntuzemak - Profil | So 20.8.2016 14:03:23

Palio >> už seš u vody?

    NPalio - Profil | So 20.8.2016 14:02:42

    tuzemak >> vsak na takovy pocasi cekam:-)

      Ntuzemak - Profil | So 20.8.2016 12:56:40

      Palio >> twl mám tam hlinikové plech,si připadám jak na šporáku.D

        Ntuzemak - Profil | So 20.8.2016 12:55:40

        Palio >> sem koukal na rosničky,zitra a v ponděli chčije...

          NVetesnik.J - Profil | So 20.8.2016 12:06:31

          Palio >> dřu v práci, až příšťí víkend pujdu zkusit šrěstí

            NPalio - Profil | So 20.8.2016 12:00:11

            tuzemak >> měl sis na tu střechu vzít karton plechů:-D

              NPalio - Profil | So 20.8.2016 11:59:36

              tuzemak >> to mě je jedno, mám 2,50m deštník a pláštěnu. Teď valím na půl den, aspoň to rozkrmím trochu.

                Ntuzemak - Profil | So 20.8.2016 11:57:41

                Palio >> kua lozim po střeše,než to komplet dodělám,tak je ze mě vysušená mumie....na zitra hlásí buřiny,ty máš odvahu k vodě?

                  NPalio - Profil | So 20.8.2016 11:51:19

                  Vetesnik.J >> a nic? Nebo dřeš v práci:-))? Jak mě do půl 1 nezavolají z práce, tak valím na trubec a zétra mám volno, tak taky.

                    NVetesnik.J - Profil | So 20.8.2016 11:22:07

                    Ja dřu jak od otroka děcko... :(

                      NPalio - Profil | So 20.8.2016 7:15:04

                      Tak kdo má nahozený nebo zavezený, soudruzi:-)) ?

                        NRST - Profil | Pá 19.8.2016 6:47:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ode dneška do neděle je uzavřena část jezera jih, hráz mezi kalištěm a jezerem. Důvod je konání GP Moravy LRU Feeder.

                          N"VÁZA" - Profil | Pá 19.8.2016 5:41:17

                          Palio >> Třeba něco hodit na grílek...:)

                            Ntuzemak - Profil | Čt 18.8.2016 11:53:04

                            Palio >> nevim co bude,až zitra to zjistim..

                              Ntuzemak - Profil | Čt 18.8.2016 11:52:35

                              Palio >> rozinky do buchty,namočit do rumu a šup je tam...

                                NPalio - Profil | Čt 18.8.2016 8:15:53

                                tuzemak >> v nedělu nemáš volno, že bysme něco spáchali?

                                  NPalio - Profil | Čt 18.8.2016 8:07:19

                                  tuzemak >> naděláš! To chce tam vhodit pár rozinek a jaká je to bašta:-))

                                    Ntuzemak - Profil | Čt 18.8.2016 4:59:12

                                    Palio >> ale blé vločky...griluju jen maso pro sebe,zeleninu pro rodinu,máme to harmonicky rozděleny.D

                                      NrhinitisX - Profil | St 17.8.2016 20:47:00

                                      Palio >> a griluje na plynu nebo elektrice, páč ví, že na uhlí, byť dřevěným, to není zdravé. ...... tak a teď tu o Karkulce 😃😃

                                        NPalio - Profil | St 17.8.2016 20:17:27

                                        rhinitisX >> ale tuzemák už dlouho nic nedával, tak šel asi do sebe a už griluje jenom chřest, kukuřicu a lilek:.-))

                                          Červené karty: Jirka1976