Rybáři Přerov, OL, PV... aneb "Hanácké pokec"

Hanácké pokec nejen o kaprech. Diskuse volně navazuje na předchozí úspěšnou diskusi.
Autor diskuse: Palio - Profil , 18.6.2016 kaprařina - ostatní
Dále moderuje: Vetesnik.J Profil

NrhinitisX - Profil | St 17.8.2016 20:15:28

Chlapi vy jste dva krasne stravovací extremy :-)))

    NPalio - Profil | St 17.8.2016 20:08:24

    tuzemak >> jo, mám vločky v kefíru:-))

      NrhinitisX - Profil | St 17.8.2016 19:09:52

      Ne

        Ntuzemak - Profil | St 17.8.2016 15:08:42

        Nic?

          NPalio - Profil | Po 15.8.2016 0:01:27

          Bady >> chytají se i jinde, vím o tom

            NBady - Profil | Ne 14.8.2016 22:20:18

            Dnes znamej na Trubcu pod kypou 82cm

              NVetesnik.J - Profil | Ne 14.8.2016 15:08:08

              Palio >> Tam na té straně jak chodíte to je jak zakletý, já tam byl parkrát a přes 50 jsem se nedostal ani boha

                Ntuzemak - Profil | Ne 14.8.2016 15:03:58

                Vetesnik.J >> no no no.D

                  Ntuzemak - Profil | Ne 14.8.2016 15:03:26

                  Palio >> já se na něj nekoukal.D

                    NVetesnik.J - Profil | Ne 14.8.2016 15:01:33

                    Tak jsem už konečně doma... Takže jeden 77, jeden 68, foto jsem dával v pátek. Pár kolem 60cm. No a těch mezi 40-50cm bylo pokokot, chvílema nebyl čas na cígo. Ti žebráci natáhnou jak nic i dvě kule 24mm pod sebou

                      NPalio - Profil | Ne 14.8.2016 14:43:10

                      tuzemak >> já nevím, co na tom chlastu vidíš:-D

                        Ntuzemak - Profil | Ne 14.8.2016 14:40:10

                        Palio >> včil si dám od rumu chvilu pokoj,mám z něj tvrdy játro.D a ze zpominky na tuzemáka su samá osypka...

                          NPalio - Profil | Ne 14.8.2016 14:37:46

                          tuzemak >> to musíš být namrdané eště teď :-)))

                            Ntuzemak - Profil | Ne 14.8.2016 14:36:38

                            Palio >> 60 kdybychl to nalil do do potoka,tak máte povodeň.D

                              NPalio - Profil | Ne 14.8.2016 14:29:19

                              tuzemak >> copak se slavilo? Nejspíš nezůstalo u jednoho...:-D

                                Ntuzemak - Profil | Ne 14.8.2016 14:25:48

                                Palio >> fofolu a rum.D

                                  NPalio - Profil | Ne 14.8.2016 14:24:25

                                  tuzemak >> a cos slopal?

                                    Ntuzemak - Profil | Ne 14.8.2016 14:23:58

                                    Palio >> sem měl celou noc nahozeno,a žádná RS nedošla.D

                                      NPalio - Profil | Ne 14.8.2016 14:22:43

                                      tuzemak >> jo tááák

                                        Ntuzemak - Profil | Ne 14.8.2016 14:21:35

                                        Palio >> maji tam jezirko,se sedělo kolem dokola.D

                                          Červené karty: Jirka1976