- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Člun-držáky,vychytávky a udělátka
Ahoj všem nafukovačům!Jako čerstvý novomajitel člunu bych rád pochytil nějaké ty tipy a inspirace k vymazlení člunu ve směru různých držáků prutů,echa,rolny a úvazu kotvy až třeba po chladící držák na lahváče...: ))Případně máte někdo zkušenosti s lepením třeba madel,ok na uvazováníí a pod. ?
Prostě pochlub se fotkou a inspiruj ostatní i třeba jen úplně maličkým zlepšovákem.Potěšme si oko !:)
Autor diskuse: Mazzuty - Profil , 26.5.2016 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
16 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nlipan - Profil | So 11.6.2016 11:22:12
Myslíte že je třeba použít na nalepení příslušenství lepidlo od prodejců člunů. Nejde použít jakýkoliv kontaktní lepidlo vhodne na PVC jako třeba Chemopren, Mamut nebo Pattex?
NLádes - Profil | So 11.6.2016 10:40:48
Taky jsem si kdysi hrál, a vyrobil zrcadlo na uchychcení sondy echolotu na nafukovací člun Seahawk:-))
NBoris1 - Profil | Pá 27.5.2016 15:03:32
Mazzuty >> Díky :) Ne ne. Stojany jsem uchytil na zrcadlo, aby tam zůstal prostor.
NMazzuty - Profil | Pá 27.5.2016 14:52:37
MISO* >> No ten fén bude bezpečnější,docela bych se bál to dráždit tou horkovzduškou,znám se!: )) A ty díly jsi pak k sobě něčím stáhnul,nebo to nějak zafixoval ?
NMazzuty - Profil | Pá 27.5.2016 14:49:19
Boris1 >> Palec hore!: ) Nadšení a trochu těch zlatých českých a jde všechno!Klobouk dolů..ten týden ve člunu ...pěkný!!:)Hlavně,že tohle řešení vyhovuje a funguje.)
Měl jsi na té kontrukci uchycený i ty stojany na pruty?
Měl jsi na té kontrukci uchycený i ty stojany na pruty?
NMISO* - Profil | Pá 27.5.2016 14:43:52
Mazzuty >> potrebujes teplovzdusnu pistol, ale staci aj obycajny fen na vlasy. A lepil som vsetko tym lepidlom s tej malej tuby ;-) Len som ich mal viac.
NMazzuty - Profil | Pá 27.5.2016 14:40:48
MISO* >> Mám BARK a k němu jen malou tubu lepidla,kterou si raději pošetřím na nějaké případné záplatování.Ale mrknu jestli by to šlo sehnat u dovozce. Videa teď projíždím...většinou to lepí nějakým dvousložkovým lepidlem...nahřejí horkovzduškou jak člun,tak ten lepený díl... hmm...
NMISO* - Profil | Pá 27.5.2016 14:15:13
Mazzuty >> mal som cln kolibri a doplnky som lepil podla navodu a lepidlom co bolo k clnu, resp. doplnkom. drzalo to fest. Bezproblemov. Na Tytube najdes kopec videi ako na to, podrobne navody.
NBoris1 - Profil | Pá 27.5.2016 13:45:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ahoj. Já si letos s kamarádem nechal vyvařit jednoduchou železnou konstrukci na dvě lehátka a přehoz ke člunu Zodiac 340cm, aby jsem mohl chytat z lodě. Koupil jsem přehoz, který nechal přešít a jel s kamarádem na týden do Francie a pecka. Stálo to vše pár korun a výsledek je parádní. Zažili jsme i 2 denní déšť a bez problémů. Celý týden pouze v tomto.
NMazzuty - Profil | Pá 27.5.2016 12:34:52
džigit >>
Bohužel ne, mám právě jeden z ukrajinských zázraků :)) Docela se mi některé ty nalepovací doplňky líbí,ale krapet se bojím něco lepit a následně nedejbože utrhnout z toho gumovýho doutníku :))
Bohužel ne, mám právě jeden z ukrajinských zázraků :)) Docela se mi některé ty nalepovací doplňky líbí,ale krapet se bojím něco lepit a následně nedejbože utrhnout z toho gumovýho doutníku :))
NMazzuty - Profil | Pá 27.5.2016 10:34:57
Na různých stránkách mají různá lepidla a všechny jsou vhodná až nejlepší.Zkušenost s lepením jsem od kolegy u vody vyslechl jen jednu a negativní,ale třeba udělal někde chybu a nebo jsou některá lepidla zmlsaná a na matroši Kolibri drží a Foxu se netknout. Nevím,neznám..ptám se zkušených...
Ndžigit - Profil | Pá 27.5.2016 7:28:10
Mazzuty >> proč vymýšlíš vymyšlené,když na těch stránkách mají i vhodné lepidlo?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...



















