Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

Ntuzemak - Profil | So 28.5.2016 18:44:36

ksanda >> neboj,strach a peníze sem nikda neměl...a žaludek a střeva slouží...

    Nksanda - Profil | So 28.5.2016 18:41:58

    tuzemak >> pan nejchytřejší :D opatrně už ses poblil teď možná osypal nakonec se ještě posereš a budeš to mít komplet :D

      NKratas - Profil | So 28.5.2016 18:35:00

      FRANK71 >> Dávám Ti plně za pravdu, a pokládám otázku proč až nyní ta špína na JV?????? Nejsem přiznivcem ani jednoho tábora - do teď jsem se o toto téma nezajímal ,po přečtení většiny příspěvků a začátku kauzy, mi to ale připadá jako dobře připravená a načasovaná akce.Prostě jak říkám, Čech zavídí a nic na tom že poškodí jméno ČR v zahraničí a zhnusí hodně lidem rybařinu.Proto apeluji na všechny kteří se odhlásili s Rybářské akademie aby znovu pouvažovali nad tím co tím docílí a jaký to má dopad na propagaci rybářství. Jo a na konec pro všechny - nereaguji na vaše nepodnětné odpovědi na mnou glosu.

        Ntuzemak - Profil | So 28.5.2016 18:33:42

        ksanda >> uffff,včil se ze tvý odpovědi osypu....ale jo,tu ti někdo tvoje žvachtla odsouhlasi,tak honem honem kopej kolem sebe dokud můžeš,páč ty nemáš svůj názor,ty čekáš až ho za tebe jiný splodí....

          Nksanda - Profil | So 28.5.2016 18:32:21

          zdevac >> jo jo masařkám to vyhovuje to se nedivím, proto budu rád když dojde k zásadním změnám RŘ a pak si na ten zadek opravdu sednete...

            Nksanda - Profil | So 28.5.2016 18:28:05

            tuzemak >> já si nikde nebyl kopnout a jak ti je mam už delší dobu u zardele...

              Nzdevac - Profil | So 28.5.2016 18:27:16

              ksanda >>

              No to právě ne :-) Těmi planými a rozhodnými řečmi se tu pokoušíš něco řešit ty, ne já. Zamysli se a všimni si toho. Já jsem spokojený a současný stav mi vyhovuje. To ty chceš dělat změny a bojovat. Mě stačí v klidu sedět na zadku a chytat si :-)

                Ntuzemak - Profil | So 28.5.2016 18:21:37

                ksanda >> aha,tato odpověď mě stačí....dřiv ti to nevadilo,že na tý vodě je x ryb ze svazovky,dnes si rychle přijdeš koupnout....je me stebe na bliti,ani kinedril nepomáhá....já se ptal slušně,bez rýpání...i mě vadi převáženi ryb ze svazovek,ale to se asi nezruší dokud bude poptávka...

                  Nksanda - Profil | So 28.5.2016 18:16:41

                  tuzemak >> tobě nemám důvod odpovídat rejpalovi jako seš ty!

                    Ntuzemak - Profil | So 28.5.2016 18:14:24

                    ksanda >> odpověz,nebo se stydíš? jinak,kolikrát si byl chytat na soukromáku v ČR?

                      Nksanda - Profil | So 28.5.2016 18:12:58

                      tuzemak >> co tva otázka má společné s tímto tématem?

                        Ntuzemak - Profil | So 28.5.2016 18:09:56

                        ksanda >> kolikrát si byl na ryb. závodech na soukromáku?nemusíš přesný číslo....

                          Nzgrunecek - Profil | So 28.5.2016 18:07:38

                          Proto se zavedla horní míra

                            Nksanda - Profil | So 28.5.2016 18:05:43

                            zdevac >> neurážej nenažraná masařko! stačí si přečíst tvoje vyjádření v různých diskusích ty se právě ten počítačovej "odborník" plno keců a právě to bla bla bla chytráček!

                              Ntuzemak - Profil | So 28.5.2016 18:02:29

                              ksanda >> na blití je dobrý kinedril....

                                Nzdevac - Profil | So 28.5.2016 17:58:05

                                ksanda >>

                                A jak to chceš udělat? Jak chceš bojovat? Svým bla bla bla tady? Chudáčku.

                                  Nksanda - Profil | So 28.5.2016 17:55:33

                                  zdevac >> tohle je přesný popis masařiny tohle nemá nic s rybařinou společné proti těmto praktikám je třeba bojovat a udělat změny! chce se mě blejt jen to čtu!

                                    N-bedna- - Profil | So 28.5.2016 17:42:22

                                    ladan1303 >> Třeba proto,že tam kde jsi tu rybu chytil,je horní míra pro přisvojení kapra 60cm a ten kapr co sis vzal měl přes 90cm.Třeba proto.:-):-):-)
                                    Máš to tady o kousek níž napsaný.
                                    A v tom druhým případě,protože si ji musíš zapsat do povolenky,což asi Jakub neudělal,když tvrdí,že na každou rybu má fakturu.
                                    Když Ti kaprařina je pro užitek a ne pro požitek,tak třeba proto.:-):-)

                                      NPíňas - Profil | So 28.5.2016 17:40:19

                                      ladan1303 >> myslím že už to tu zaznělo několikrát a i Honza to píše,nikdo neříká že si nemůžeš odvézt rybu do svého rybníka,jde o to co JV prohlašoval a jak se bil v prsa když uváděl Katlov do provozu

                                        Nladan1303 - Profil | So 28.5.2016 17:36:18

                                        může mě někdo konečně vysvětlit proč si nemohu mnou chycenou rybu odvézt do svého rybníka?

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell