Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

Nsumec 1950 - Profil | So 28.5.2016 22:41:31

zdevac >> Nechápu ty tvoje nesmysly kterými se tady prezentuješ.Dokážeš akorát každou diskuzi znevážit. Zřejmě to děláš záměrně,ale takových je tady víc.Myslím,že se i mezi sebou dobře znáte.Kdybych náhodou někdy otevřel nějakou diskuzi,tak tam ani nechoď,dal bych ti preventivně redku.

    NUnca - Profil | So 28.5.2016 22:38:56

    -bedna- >> Víš co je blbý Bedno? Že takhle to dělají všichni majitelé revírů a nikdo to neřešil. Až se to provalilo u mediálně známé osobnosti, začal humbuk. Chtěl bych vidět, kdo z majitelů revíru by řekl "ne, děkuji, nechci skoro metrovou rybu, radši si ji oficiálně koupím, odvez si ji". :-) Dokud bude poptávka, bude i nabídka. A neuděláme nic. :-(

      NPiškothonza - Profil | So 28.5.2016 22:33:45

      zdevac >> si divnej...carpkiller je v poho...dobrou noc..

        Nzdevac - Profil | So 28.5.2016 22:31:26

        Piškothonza >>

        Máš pocit že jsem to já, kdo se trápí? Klídek, pohoda, na ryby mohu kdykoliv se mi zachce, dokonce jsem včera tři kapry pustil, já jich mám plné zuby a nikdo z kamarádů je nechtěl nebo si nemohl přijít, občas se pobavím na rybářské diskuzi... Já nevím, ale já se netrápím, já se bavím :-) Ale možná by si měli dát šachy jiní. Nepřijde titřeba divné, když se údajný zastánce kaprařiny pro zábavu a prý milovník ryb pojmenuje Zabiják kaprů? A pak že jsem divný já. I když je pravda, že Carplover by znělo divně...

          Nzdevac - Profil | So 28.5.2016 22:26:33

          sumec 1950 >>
          No jo, nechápavý komediant. Když ono je to těžké. Chytat bez povolenky je hnusné pytláctví, když chytám s povolenku a dodržuji RŘ, jsem hnusný také. Kapři jsou fajn, musíme jim zajistit dobré podmínky, ale pravidelně jim rozpíchávat hubu a pak se fotit s odrbanou rybu, které chybí kus ploutve a má jiné další poškození, je v pořádku... na podobných rozporů jsem narazil hodně. Tak se omlouvám, nějak té rybařině pořád nerozumím :-(

            Nsumec 1950 - Profil | So 28.5.2016 21:26:16

            zdevac >> Jseš normální komediant,kterej dělá ze všeho frašku.

              NPiškothonza - Profil | So 28.5.2016 21:25:04

              zdevac >> dej se na šachy,zkrátíš si trápení..o))

                Nzdevac - Profil | So 28.5.2016 21:17:07

                sasík >>
                Naprostý souhlas. Pokud by svaz začal proti zbytečnému trápení ryb něco dělat, zvedl bych ruku na nějaké ze schůzí také. Jako první bych zakázal chytání jen tak pro zábavu, tedy chyť a pusť. A to v rámci zákona o týrání zvířat na vodách všech...

                  NFRANK71 - Profil | So 28.5.2016 21:09:05

                  sasík >> všichni trápíme ryby.😆😆A už na tuto kauzu prdím.

                    Nsasík - Profil | So 28.5.2016 21:05:15

                    Carpkiller >> Honzo drž se, Tvůj postoj k celé kauze je jasný, stručný, výstižný a navíc jsi vzorem i pro ostatní rybáře, Je velmi dobře že už konečně někdo poukázal na tu ,, šaškárnu s JV, který ryby akorát trápí, drž se...

                      Nnofish - Profil | So 28.5.2016 20:36:52

                      zdevac >> a než ji vykucháš, půjdeš ji pak odhlásit na magistrát.... :-)

                        Nladan1303 - Profil | So 28.5.2016 20:09:33

                        píňas,bedna tomu samozřejmně rozumím.pouze jsem reagoval na to,že už to zachází do bodu kdy někteří jedinci by prosazovali nevzít žádnou rybu což je pro mne nepochopitelný

                          Ntolstolobik - Profil | So 28.5.2016 20:06:57

                          Co clovek,to jiny nazor na jednu vec,chtel jsem jit na ryby,ale vypada to na bourku,tak se jdu divat na Real Madrid,to bude taky mazec.Cau.

                            NFRANK71 - Profil | So 28.5.2016 19:48:46

                            tolstolobik >> pochopil jsi to špatně. Člověk co celou dobu hlásá stop převážení po celou svou kaprařskou kariéru se nakonec zpronevěří svým hodnotám a vymění je za pár kuliček to je problém. Kde je jistota, že své spolubojovníky opět nezradí? Já mu nevěřím a pokud je pravda, co psal Dytrych na vedlejším webu, kde se ho Krpeš zastával,že organizátor závodu Honey nebo jak se jmenuje v 2013 Těšínského vypek tak se to začíná rýsovat.

                              NPvl - Profil | So 28.5.2016 19:30:29

                              tolstolobik >> Jj pochopil

                                Ntolstolobik - Profil | So 28.5.2016 19:25:31

                                P.Krpesovi se pise s mekkym i ,pokud jsem z cele teto kauzy pochopil,problem neni,ze se Jakubovi objevily v Katlove ryby ze svazovky i kdyz porad hlasal neco jineho,ale ze Vlada Krpes byl s Jakubem kamarad a vzal ho na nejakou vodu,kam se pravdepodobne moc lidi nedostane,nebo o ni nevi a prave kapr z teto vody se objevil u Jakuba.Snad jsem to pochopil dobre.

                                  Npotočák 62 - Profil | So 28.5.2016 19:12:02

                                  Je zajímavý,že ještě vloni nevadilo p.Krpešovy,zvát si JV na přednášky pro dětský kroužek MO a pochvalovat si,co na ně chodí dětí a jak je to pro ně poučné.Petrův Zdar

                                    Nzgrunecek - Profil | So 28.5.2016 19:03:08

                                    Kratas >> Podle mého názoru jde JV v první řadě o show a byznys a potom až o rybu.

                                      Ntolstolobik - Profil | So 28.5.2016 18:59:18

                                      Tak sleduji debatu,ktera je o nejakem problemu.Kazdy ma nejaky nazor,to je normalni,ale nejak mi hlava nebere,proc je tu par jedincu,kteri se jenom urazeji a nadavaji si.
                                      Ale takove male srovnani: My platime povolenky,prispevky,brigady,atd.to je jasne.
                                      U myslivcu je to same.Dovede si nekdo z vas predstavit,nobe uz slysel o tom,ze by si nejaky soukromnik zalozil oboru,pak sel,oplotil kus lesa,pole a nachytal si jeleny,srny apod.?
                                      To by byl mazec.Ted zacnou nekteri oponovat a tusim kdo,ze je to uplne neco jineho,neni,je to uplne stejne.

                                        Nzdevac - Profil | So 28.5.2016 18:49:48

                                        ksanda >>

                                        A právě proto mám ty internetové diskuze tak rád :-) Díky za podvečerní pobavení :-)

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell