Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

NFishky - Profil | Pá 27.5.2016 13:54:29

nadrazak >> žijeme v kapitalismu, kdo má prachy může, kdo je známý také může, kdo se dobře narodí, také může. Jakube nenech se, je to hnusná závist!!!

    NKnedla12 - Profil | Pá 27.5.2016 13:53:19

    Chtělo by to vysvětlení od samotného hospodáře nebo jeho blízkých osob, jelikož já zase slyšel, že tam byli sumci přemnoženi a tak je chtěli dostat z vody pryč.

      NDanda05 - Profil | Pá 27.5.2016 13:52:45

      nadrazak >> to je pravda. Tak já až pojedu příště na ryby, tak si taky půjdu pro vyjímku. Řeknu jim že jsem minule chytil prd, tak že potřebuju na Labi chytat na 18 prutů protože jinak nic nechytím :)))

        Nnadrazak - Profil | Pá 27.5.2016 13:49:54

        Danda05 >> Holt,někteří jsou si rovní a někteří ještě rovnější,bohužel.

          NDanda05 - Profil | Pá 27.5.2016 13:48:05

          džigit >> dík ale musím na to kouknout až doma mám to v práci bloknutý :))

            NDanda05 - Profil | Pá 27.5.2016 13:47:39

            sumec 1950 >> no já to tam vůbec neznám, ale zaujalo mne že tenhle rybář který se chvástá tím že chytí kde jakou megarybu pomalu na větev z vrby :) tak jede na nějakej rybník a chytá na 18 prutů... to je teda úroveň lovce :)))

              Nsumec 1950 - Profil | Pá 27.5.2016 13:42:23

              Danda05 >> Myslím,že se tam později objevil ještě nějaký kamarád.Ale stejně....Při pravidlech která tam platila,byli rybářská pravidla doslova zašlapána.

                NSa(l)micka - Profil | Pá 27.5.2016 13:35:47

                sumec 1950 >> Panenko Maria, tohle zkusit vydyndat u nás, tak by asi nepochodil. Zkusit 18 prutů, to by ho hospodáři sežrali i s chlupama o rybářích nemluvě.

                  NDanda05 - Profil | Pá 27.5.2016 13:34:44

                  sumec 1950 >> No právě si nemyslím že kecáš, jen se na to ptám protože to fakt nechápu. K čemu to jako mělo sloužit ? A to předpokládám na to asi nebyl sám :)) to je fakt směšný chytat na 18 prutů.

                    Nsumec 1950 - Profil | Pá 27.5.2016 13:32:23

                    Danda05 >> Jestli si myslíš že kecám,tak se obrať na nějaké kladenské rybáře.Možná že se tady nějaký taky objeví.Ale byl jsem se tam tenkrát na to podívat,a viděl jsem to na vlastní oči.

                      NFRANK71 - Profil | Pá 27.5.2016 13:29:29

                      Fishky >> tak to máš vyřešený a sumcarský prut už nemusíš shánět.😁😁😁😁😁​;

                        NDanda05 - Profil | Pá 27.5.2016 13:22:23

                        sumec 1950 >> Ahoj, a on tam opravdu chytal na 18 prutů ??? tak jestli jo to je slušná sportovní rybařina :)))

                          NFishky - Profil | Pá 27.5.2016 13:19:05

                          sumec 1950 >> hospodář uděluje masařské výjimky, kdy může Kuba chytat na 18 prutů, navíc nonstop a odvézt co se mu zlíbí? Žádná výjimka na MZe není třeba? Asi lepší oddíl :)

                            Nsumec 1950 - Profil | Pá 27.5.2016 12:57:42

                            Jindra01 >> Já bych si dovolil trochu oponovat.Kubík pravděpodobně žádné předpisy neporušoval.Na Turyňském rybníku(místní název Záplavy) chytal se svolením kladenského hospodáře sumce.Měl nalíčeno asi osumnáct prutů,byl tam nonstop asi tři týdny.Kolik sumců tnkrát odvezl už si nepamatuju,ale údajně je odvezl na Labe.Nej. 83 kg.Byli tam i filmaři a televize.Nebudu tady ani prezentovat,jak kladenští rybáři řvali vztekem.No když mu to povolil hospodář.....

                              NVodní kurka - Profil | Pá 27.5.2016 12:30:37

                              Fishky >> Budeš tam upouštět vzduch z rezervy :)))))))

                                N1Mara - Profil | Pá 27.5.2016 12:09:21

                                Piškothonza >> Já jsem názoru takového, že kdyby byly u nás o min. 100% přísnější zákony a tvrdé tresty , tak by se ne jen tohle odbouralo, ale tady v ČR není vůle a ani síla něco změnit, naší vládě to takhle vyhovuje , aby mohli pomalu krást ve jménu zákona a byli nedotknutelný .-((( To je celá věda. Kdyby za porušení RŘ a kór třeba převozu jakožto hrubého porušení bylo odebrána povolenka a to na dobu třeba 10 let , + 50tis. pokuta. Každý by si to rozmyslel a takhle bych to zavedl se vším i proti zlodějům a atd. :-)

                                  NFishky - Profil | Pá 27.5.2016 12:06:18

                                  Piškothonza >> V Blesku jsou takové informace?? Ja už přemýšlím, že si do auta nechám vybudovat káď na převoz, jen nevím jak s kyslíkem a vzduchovacím zařízením, není v Blesku plánek??

                                    NPiškothonza - Profil | Pá 27.5.2016 12:01:25

                                    1Mara >> já si myslím,že po týhle aféře,se ryby budou krást ještě víc,neb spousta rybářů neměla dosud potuchy,kolik za takovýho kapra můžou dostat...ted si to přečtou i v Blesku....mě to vůbec netěší...

                                      N1Mara - Profil | Pá 27.5.2016 11:58:38

                                      Jindra01 >> Takže tohle je ten lysec, co se pak objevil u něho na Katlově ?

                                        Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell