EURO 2016 - Francie

Vše o blížícím se evropském šampionátu...
Autor diskuse: Gigi1893 - Profil , 15.5.2016 všeobecné - ostatní

kubas. - Profil | Ne 12.6.2016 19:09:16

MAXXSKATER >> Já taky ne samozřejmě :-).

    MAXXSKATER - Profil | Ne 12.6.2016 19:08:38

    kubas. >> Nic jiného nečekám, kejmo. :-)))

      Vydra revírní - Profil | Ne 12.6.2016 19:07:27

      Gigi1893 >> já myslim že těch střel bylo aspoň třiadevadesát .. nebo jak to tehdy říkal Kladrubský? ;)

        Gigi1893 - Profil | Ne 12.6.2016 19:06:58

        Yeeessss už je tam :-) a ted zacnou Irové hrát ??

          kubas. - Profil | Ne 12.6.2016 19:04:20

          MAXXSKATER >> To právě totiž ještě nevíš, že Španěly zítra přehrajeme a porazíme :-)))).

            Gigi1893 - Profil | Ne 12.6.2016 19:04:15

            smike >> nestraš ... mám za dvě kila první gol Polsko :-D a na sruhym oba gol...což byla chyba ...sm nevěděl že budou zelení tak zoufalí...chyba

              Gigi1893 - Profil | Ne 12.6.2016 19:03:45

              MAXXSKATER >> já myslim že budem tlačit ale španěláci z ojedinělého brejku skórujou...

                smike - Profil | Ne 12.6.2016 19:02:36

                Gigi1893 >> prvni strela bude gol:-)

                  MAXXSKATER - Profil | Ne 12.6.2016 18:57:31

                  By mě zajímalo, jestli budou takhle zítra kritizovat i naše, až budeme v 9 lidech bránit Španěly. :-)

                    MAXXSKATER - Profil | Ne 12.6.2016 18:56:14

                    Gigi1893 >> To už si nepamatuje. =) A hlavně teď se hodí počítat jenom ty střely na branku. :-)))

                      Gigi1893 - Profil | Ne 12.6.2016 18:55:27

                      MAXXSKATER >> aspon vedle vystřelila myslim 6x nebo 8x ...Irové maj zero ;-))

                        MAXXSKATER - Profil | Ne 12.6.2016 18:54:23

                        Gigi1893 >> Teď přijde, že Sparta nevystřelila v Plzni ani jednou. =)

                          Gigi1893 - Profil | Ne 12.6.2016 18:51:09

                          Vydra revírní >> 0 střel celkem za poločas je od Severních Irů velkej počin ;-))

                            Vydra revírní - Profil | Ne 12.6.2016 18:35:52

                            smike >> brečí slušně, to je pravda, komedie moc pěkná.

                              MAXXSKATER - Profil | Ne 12.6.2016 18:35:42

                              smike >> :-) Jako je fakt, že bych radši koukal na ofenzivní smršť, ale co čekal na EURU ? Fotbal bez obran ?

                                Vydra revírní - Profil | Ne 12.6.2016 18:35:06

                                Neni to náhodou Švancara?

                                Za ty kecy doufám, že to tam Irové fouknou ;-)

                                  smike - Profil | Ne 12.6.2016 18:34:30

                                  MAXXSKATER >> nevim, ale uplne mne ted dojal, jak rikal, ze takovy fotbal, jako hrajou irove, na ME videt nechceme...kdo to je "my"?

                                    MAXXSKATER - Profil | Ne 12.6.2016 18:33:02

                                    smike >> Nevzal tam Čapoun Vydru ? :-)

                                      MAXXSKATER - Profil | Ne 12.6.2016 18:32:41

                                      Gigi1893 >> Jj, zrovna jsem vzpomínal na tipovačku na MS 2014, kde jsem byl asi druhej. :-)

                                        smike - Profil | Ne 12.6.2016 18:31:48

                                        Co to tam je zas v tom studiu za "odbornika"?