Naši domácí mazlíci

Vše o našich miláčcích ať již chlupatých, opeřených či šupinatých chovaných ať již v klecích, voliérách či teráriích. Uvítám fota, postřehy, zajímavosti a zvláštnosti z vašich chovů.
Autor diskuse: Kondrakar - Profil , 4.3.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Čík Profil

Kondrakar - Profil | Ne 18.6.2017 23:39:57

Bomber76 >> Hezký ňufáci :-))) copa jsou zač?

    Denny - Profil | Pá 16.6.2017 22:08:04

    Bomber76 >> "udrzba" u tech hafiku asi take nebude zanedbatelna vec,mate je je paradni.

      Bomber76 - Profil | Pá 16.6.2017 21:17:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Sedím u Berounky, z nudy projíždím fotky a už se mi po něm stýská. Ten menší je můj a druhého jsem asi před třemi lety koupil našim.

        Kondrakar - Profil | Út 13.6.2017 20:49:04

        ZM70 >> Zlaťák? Tak to se omlouvám. Sem na mobilu, takže nic moc velikost. Jn, geny se nezapřou.

          ZM70 - Profil | Út 13.6.2017 20:46:47

          Kondrakar >> Zlaty retriver, rok stara fenka, tatinek lovecky sampion v aportovani kachen ... ma to po nem :-)))

            Kondrakar - Profil | Út 13.6.2017 20:39:23

            ZM70 >> Njn, labrador :-)

              ZM70 - Profil | Út 13.6.2017 20:36:55

              Kondrakar >> Nastesti pisloucha na slovo a na povel plave zpet. Zatim kachna k obedu nebyla :-))). Na ryby ji vzit nemuzu, to by bylo po chytani. Jak vidi vodu tak je jak v tranzu :-))))

                Kondrakar - Profil | Út 13.6.2017 20:17:35

                ZM70 >> Ty kachny ji odnauč, ale halt je to lovečák.

                  ZM70 - Profil | Út 13.6.2017 20:07:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Kachny to je jeji :-))))

                    ZM70 - Profil | Út 13.6.2017 20:04:58

                    Kondrakar >> Zatim moc ne. Hlavne ji zajimaji kachny, to by plavala v rybniku cely den. Ale od minuleho tydne zacala strkat hlavu pod hladinu a libi se ji to 

                      Kondrakar - Profil | Út 13.6.2017 16:55:45

                      ZM70 >> Dobře ty :-))) a jde jí to?

                        Denny - Profil | Út 13.6.2017 15:24:52

                        ZM70 >> Tak to je hodne dobry :-))

                          ZM70 - Profil | Út 13.6.2017 14:57:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Pomalu začínám učit naší fenku vyhledávat ryby pod vodou :-))))

                            Jitkagold - Profil | Ne 11.6.2017 2:26:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Pred rokem nam zemrel ve veku 16 let Pekinez - Denny,byl to nas veliky mazel a ztrata,bolest a zal se snad ani neda popsat:-(((
                            Mimo jine jsem asi byla hodna holka a pred mesicem a pul jsem dostala nejmensiho vyslechteneho Pekineze jmenem Kim.Jsou mu 3mesice a ma 2.50kg je to lump a mazel:-)))
                            Byl poprve s nama na rybach :-))

                              TomášV - Profil | Pá 2.6.2017 22:52:06

                              Kondrakar >> nemá, jen má takovou hřívu kolem krku.

                                drvoštěp - Profil | Pá 2.6.2017 22:46:56

                                Když si manželka splete maltézáky s ovcema ;)))

                                  Kondrakar - Profil | Pá 2.6.2017 22:40:50

                                  TomášV >> To ne, ale vypadá starší :-))) a zdá se mi to, nebo má delší srst?

                                    Buffalo1969 - Profil | Pá 2.6.2017 22:40:30

                                    TomášV >> nebudeš zklamanej, ale jsou relativně drahý.

                                      TomášV - Profil | Pá 2.6.2017 22:39:25

                                      Kondrakar >> umí se tvářit drsně :o)).

                                        TomášV - Profil | Pá 2.6.2017 22:38:59

                                        Buffalo1969 >> díky, kouknu na nabídku.