Naši domácí mazlíci

Vše o našich miláčcích ať již chlupatých, opeřených či šupinatých chovaných ať již v klecích, voliérách či teráriích. Uvítám fota, postřehy, zajímavosti a zvláštnosti z vašich chovů.
Autor diskuse: Kondrakar - Profil , 4.3.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Čík Profil

Turňa - Profil | Pá 11.3.2016 6:56:37

Poušťák >> moc pěkné na3

    Poušťák - Profil | Pá 11.3.2016 6:26:07

    Bacha >> moc pěkné

      Poušťák - Profil | Pá 11.3.2016 6:26:07

      Bacha >> moc pěkné

        Poušťák - Profil | Pá 11.3.2016 6:26:07

        Bacha >> moc pěkné

          Kondrakar - Profil | Čt 10.3.2016 23:25:14

          Bacha >> V poho, jen mi přišlo podivný, kde našinec přijde k fotkám sokolů pro šejky.

            Bacha - Profil | Čt 10.3.2016 23:15:57

            Kondrakar >> Fotka je moje, kamarád je můj a je to němec mluvící trochu česky a bydlí kousek za Železnou Rudou. Fotím od malička a všechny fotky co sem dávám jsou moje.

              psí dědek - Profil | Čt 10.3.2016 22:52:39

              Buffalo1969 >> no dobrý ale nejni nějak moc zahalená podle tý druhý,jinak věřim že umí vývar dobrej. :-))))

                Kondrakar - Profil | Čt 10.3.2016 22:46:26

                Buffalo1969 >> Bere ti ji někdo?

                  Nils Master - Profil | Čt 10.3.2016 22:46:15

                  ale zatim je to mladý hovado, na ryby jen tak nepude, pořád by jen plaval :D

                    Kondrakar - Profil | Čt 10.3.2016 22:45:50

                    Bacha >> To je mazec. Tu fotku máš odkaď?

                      Macinek - Profil | Čt 10.3.2016 22:45:36

                      Buffalo1969 >> no, jen nenosí ty ouška-:))))

                        Bacha - Profil | Čt 10.3.2016 22:40:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Poušťák >> Sokoli pro arabské šejky. Na fotce je 50tis USD:-)

                          Buffalo1969 - Profil | Čt 10.3.2016 22:39:09

                          Kondrakar >> nedam!!!! moje!!!............:-)

                            Kondrakar - Profil | Čt 10.3.2016 22:38:39

                            Buffalo1969 >> Nono, co bys bez ní dělal?

                              Buffalo1969 - Profil | Čt 10.3.2016 22:36:48

                              psí dědek >> tak jo..:-)

                                psí dědek - Profil | Čt 10.3.2016 22:35:40

                                Buffalo1969 >> já sem tu tvojí neviděl :-))))))

                                  Buffalo1969 - Profil | Čt 10.3.2016 22:35:14

                                  Kondrakar >> jojo....se z ní jednou zvencnu..:-)))

                                    Kondrakar - Profil | Čt 10.3.2016 22:34:13

                                    Buffalo1969 >> Nj, slečna je fajnšmekr :-D

                                      Buffalo1969 - Profil | Čt 10.3.2016 22:33:07

                                      psí dědek >> a myslíš, že po mojí vopici bude pro mně použitelná?...:o)

                                        psí dědek - Profil | Čt 10.3.2016 22:31:42

                                        Buffalo1969 >> ta umí jinej vývar