Vše co má peří

Vzhledem k tomu, že diskuze o opeřencích - www.mrk.cz/diskuse.php?id=658562 - byla z nějakých divných důvodů uzamčena, tak by byla škoda, kdyby nevznikla jí podobná. Podotýkám, že jsem pouze zakladatel a veškeré pravomoci v této diskuzi přenechám odborníkům na slovo vzatým.
Prosím vkládejte fotky všech možných ptáků a ptáčků, vodních, horských, domácích mazlíčků a i ptáků ze všech možných koutů světa, a to i včetně ZOO. A v neposlední řadě zde můžete pomoci s určováním, rozmnožováním a vším, co s ptactvem souvisí.
Autor diskuse: zelí - Profil , 25.2.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Piskořík Profil + DeProfundis Profil

NBacon - Profil | Pá 22.9.2017 14:49:44

Denny >> Ne ne ,pár baráku vedle mě mají návštěvu a ti ho přivezli. Lítá si navolno , jak se mu zlíbí. Okusoval šišky ,tak sem ho zkusil zavolat. Super pták :)

    NDenny - Profil | Pá 22.9.2017 13:51:19

    Bacon >> To je tvuj? Paradni a trosku nezvykle videt ho na smrku :-))

      NBacon - Profil | Pá 22.9.2017 13:13:30

      Potvora jakási mě tu ožírá šišky :-D

        NLeďáček - Profil | So 16.9.2017 15:32:02

        Balzer >> To je bejvák De Luxe !!! Hned bych se nastěhoval !

          NDenny - Profil | So 16.9.2017 14:27:10

          Balzer >> Mas to vymazleny,parada.

            NBalzer - Profil | So 16.9.2017 11:16:22

            Prvá túto jeseň.

              NDenny - Profil | St 13.9.2017 23:25:10

              ...

                NDenny - Profil | St 13.9.2017 23:24:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                V soucasnosti se s nimi setkavame denne,dnes jsem na jedne male nadrzi mel tri .

                  NBušák - Profil | St 13.9.2017 20:23:11

                  TEZAR >> jasan , já je dal jak mi to poslala

                    NTEZAR - Profil | St 13.9.2017 20:13:46

                    Bušák >> Ta druhá a třetí fotka je dobrá-měls je dát jako první.

                      NBušák - Profil | St 13.9.2017 20:08:39

                      TEZAR >> tak měla Alice pravdu, škoda že nejsou fotky ještě lepší ale i tak je to dobrý

                        NTEZAR - Profil | St 13.9.2017 19:05:35

                        Bušák >> Jo,samice krahujce.Před pár roky sejmula pár metrů přede mnou sojku a byl to boj! Ale zvládla to.Jen jsem moc litoval,že jsem neměl foták.-)

                          NBušák - Profil | St 13.9.2017 15:49:53

                          ahoj,je to krahujec při útoku na hrdličku , foto mi poslala kámoška

                            NBacon - Profil | Út 12.9.2017 11:39:39

                            Ptačí festivaly po republice :)

                            http://cso.cz/index.php?ID=3133

                              NDenny - Profil | Ne 10.9.2017 19:32:46

                              ....

                                NTEZAR - Profil | Ne 10.9.2017 17:00:43

                                Kalužmistr >> Krásný.

                                  NKalužmistr - Profil | Ne 10.9.2017 16:58:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zdravím, nejsem žádný profík ale něco jsem vyfotil. Podařilo se vyfotit krasavce křivku.

                                    Nvaga - Profil | Ne 10.9.2017 16:55:44

                                    Dufam ze ju nieco osidli.. spravili sme aj dalsie 4 pre spevavu drobotinu..

                                      NJirkaF - Profil | Ne 10.9.2017 16:40:00

                                      ...

                                        NJirkaF - Profil | Ne 10.9.2017 16:39:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Brhlík lesní ..