Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 20:18:25

    Sharry >> Ahoj-hezké.Taky už se těším na jarní rybačku.-)

      NSharry - Profil | Pá 29.1.2016 20:10:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Zdravim vsechny, neco malo z moji sbirky, kde to nekazim svojim xichtem. Kvalita nic moc , ale verim, ze nejedn z vas uz zazil podobne chvilky ... :-)), tak at se libi ...

        NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 20:06:47

        LSD >> Ta střecha je parádní.

          NFero123 - Profil | Pá 29.1.2016 20:06:21

          TEZAR >> Mě by stačilo povolení lovu.:-))

            NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 20:05:01

            Fero123 >> Ahoj-za chvíli budou všude-jako kormoráni...Zbývá vysadit medvědy a případně i tygry...-)))

              NRadunak - Profil | Pá 29.1.2016 20:03:42

              TEZAR >> tak nekoušou...

                NRadunak - Profil | Pá 29.1.2016 20:02:23

                A tady si lebedím v létě a piluju fotmu na fouse ;))

                  NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 20:02:04

                  Radunak >> To jsou ty,co se množí i bez samečků?

                    NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 20:00:39

                    jaa1959 >> To znám...Na Berounce jsme si párkrát uklidili flek po nějakých prasatech a týden na to tam toho svinstva bylo dvakrát tolik...Ted chytám v sezoně jen z lodě a mám klid.

                      NLSD - Profil | Pá 29.1.2016 19:58:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Nokia N70 srpen 2008

                        NFero123 - Profil | Pá 29.1.2016 19:57:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Bobry jsem tu ještě neviděl,tedy jejich díla tak jen ukázka.

                          NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 19:57:51

                          Radunak >> Přece Hrouzek obecný-je jich tam neskutečný množství.-)

                            Njaa1959 - Profil | Pá 29.1.2016 19:57:22

                            TEZAR >> Jo to je můj flek v Čechách kterej jsem si vykutal ve stráni, několik let jsem tam měl klid než to objevili nějaký idioti. Pak už to tam bylo věčně samej vajgl a lahev, obaly od všeho možnýho. Přestal jsem tam jezdit a udržovat to, a už tam zase nikdo nechodí, když jim to člověk neposeká. V Německu mám teď klid.

                              NRadunak - Profil | Pá 29.1.2016 19:56:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              A nesmí chybět domácí mazlíček ;)).

                                NRadunak - Profil | Pá 29.1.2016 19:54:00

                                TEZAR >> Copa je hryzák Lubo?

                                  NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 19:51:25

                                  Radunak >> A netahaj tam za to hryzáci?

                                    NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 19:49:19

                                    jaa1959 >> Ahoj Jirko,je vidět,že máš rád u vody klid a soukromí-pěkně zašitej v roští-jako já.-)Vítej.-)

                                      NRadunak - Profil | Pá 29.1.2016 19:47:35

                                      TEZAR >> feeder mě tam baví ;))

                                        Ndatel na entou :-) - Profil | Pá 29.1.2016 19:46:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Teplo bude cobydup už se nemůžu dočkat :-)

                                          NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 19:45:52

                                          Radunak >> Na Vírku by to mohlo letos kousat.-)

                                            Červené karty: rover, keltt