Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    Njaa1959 - Profil | Pá 29.1.2016 19:45:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    I já jsem našel něco mobilem v archivu :-) Nokia C6

      NRadunak - Profil | Pá 29.1.2016 19:43:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Taky se těším....

        NBuffalo1969 - Profil | Pá 29.1.2016 19:41:18

        TEZAR >> ani nemluv. Jezdím kolem zamrzlejch rybníků a vohřívam ten led očima.

          NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 19:39:37

          Buffalo1969 >> Výhoda digitální techniky-děláme to tak všichni.-)Koukám,že se už taky těšíš k vodě.-)

            NBuffalo1969 - Profil | Pá 29.1.2016 19:36:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Samsung. Občas udělám pokus o slušnou fotku,ale i 20x to musím smazat.

              NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 19:31:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              A o pár kilometrů dál divoká Husa polní.

                NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 19:29:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dneska odpoledne na řece-divoká Husa velká. Kompakt Sony

                  NAnýzový dědek - Profil | Pá 29.1.2016 19:29:16

                  TEZAR >> nevím , ale asi ten kablík s tím kontaktem vedli trochu jinak (nevím) Lumixe jsem rozebraného neměl :-)

                    NAnýzový dědek - Profil | Pá 29.1.2016 19:22:54

                    LSD >> Ne Autorizovaný servis Canon nebo je to AWH už z hlavy nevím . Je to někde na Vinohradské ulici v Praze.

                      NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 19:16:28

                      lipenak >> Kéž by...To lonský léto bylo děsivý.

                        Nlipenak - Profil | Pá 29.1.2016 19:13:12

                        TEZAR >> je hodně sněhu nahoře ,bude dost ..

                          NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 19:12:22

                          lipenak >> To je v tuhle dobu fakt slabota,tak snad bude aspoň ten déšť...

                            Nlipenak - Profil | Pá 29.1.2016 19:08:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            TEZAR >> chvili sem si sedl na sedačku jestli mi neprojde vysoká ,tak si udělej obrázek kolik je tady snehu a tohle místo je opravdu vysoko .

                              NHora - Profil | Pá 29.1.2016 19:05:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Hrozně moc se mi líbí fotky květin, foceno kompaktem Canon staršího data.

                                Nstandas - Profil | Pá 29.1.2016 18:59:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Jaro má něco do sebe:-)

                                  NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:58:55

                                  lipenak >> Tak to byl fofr-já myslel,že jsou u vás ještě závěje.Teda doufám,že bude průběžně pršet-kvůli vodě.To lonský sucho mi stačilo.

                                    Nlipenak - Profil | Pá 29.1.2016 18:55:11

                                    TEZAR >> já si dneska objel jezero , super den 12 nad nulkou ..v severních rozích leží sníh ale jinak čisto ..

                                      NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:53:37

                                      lipenak >> PECKA !!! Jaro se blíží!-)

                                        NLSD - Profil | Pá 29.1.2016 18:51:43

                                        Krásná kytička z dob, než začali sklízet jiní. Zkurwenci
                                        :-(((

                                          NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:51:13

                                          doliz >> Přesně-nádherné ryby-ale moje srdeční ryba je a bude ten potočák.-)

                                            Červené karty: rover, keltt