Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    Nlipenak - Profil | Pá 29.1.2016 18:50:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Na Moře dneska došlo jaro )) voda na tenkým lede a řeka povolila krunýř ...

      NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:47:58

      LSD >> Brr.-)Já jednou jako kluk pronásledoval plšíka,který seskočil do trávy a málem jsem popadl zmiji,která tam zašustila mezi listím...

        NLSD - Profil | Pá 29.1.2016 18:47:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        datel na entou :-) >>
        Žofky mám normálně na zahradě. Tuhle malou tam dlábil kosák. Měla asi třicet čísel

          NHora - Profil | Pá 29.1.2016 18:45:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Už abych zase byl u vody . . .

            Ndoliz - Profil | Pá 29.1.2016 18:45:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            TEZAR >> Pěkne vybarvené potočák je nádherné, ale máme i spousty jiných krásných ryb. Takovej kříženec potočáka a sivena. Nebo střevle je také nádherná ryba.

              Nalžběta - Profil | Pá 29.1.2016 18:45:12

              lipenak >> se máš ...

                Ndatel na entou :-) - Profil | Pá 29.1.2016 18:42:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                LSD >> Tak to bych umřel :-)u nás máme jenom užovky a když maj plnou hubu tak se jich nebojím ale jinak hady NEBRAT :-) :-) :-)

                  NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:41:51

                  draveček >> Spíš nadšenec.-)

                    NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:39:47

                    datel na entou :-) >> Určitě je to pěkná ryba.Taky bych raději použil třeba stříbrného karasa.Ale naštěstí většinou využívám způsoby lovu bez nástražek.

                      NLSD - Profil | Pá 29.1.2016 18:37:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      TEZAR >>
                      Byla pod větvema smrčku, kam jsem šel pro tento hříbek

                        Ndraveček - Profil | Pá 29.1.2016 18:37:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Jedná z dovolené na Lužnici, pod tou vrbou jsem chytal krásné rybky :-)

                          NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:36:30

                          doliz >> Potočáka považuju za naší nejkrásnější rybu-můj názor.

                            Nsemi5 - Profil | Pá 29.1.2016 18:34:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            západ pod horama.

                              Ndraveček - Profil | Pá 29.1.2016 18:34:11

                              TEZAR >> tak to jsi machr ;-)

                                NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:34:10

                                LSD >> Ta černá je parádní-nikdy jsem ji naživo neviděl.

                                  Nlipenak - Profil | Pá 29.1.2016 18:34:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  alžběta >> tak pro mne to těžký moc není ,sem tu furt ))))

                                    NTEZAR - Profil | Pá 29.1.2016 18:33:15

                                    Anýzový dědek >> Toho jsem se taky bál,ale u toho Lumixe se zdá být solidní.Ty opravy jsou dardy se vším u fotáků...

                                      Nstandas - Profil | Pá 29.1.2016 18:32:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      datel na entou :-) >> Tak úplně extrémní názor sice nemám ale rozhodně ho já pouštím. U nás má míru 35 cm a tak doufám že se dočkám i trofejních kouskú. :-)

                                        NLSD - Profil | Pá 29.1.2016 18:32:39

                                        Anýzový dědek >>
                                        Asociace Wesernových Střelců???
                                        V radě mám kamoša a bydlí přes ulicu
                                        :-)))

                                          Ndoliz - Profil | Pá 29.1.2016 18:32:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          datel na entou :-) >> Zvlášť když má tak dobrý maso a dá se zežrat ;-) . Nejvíc se mi líbí divocí potočáci a divocí siveni. Kam se na to hrabou nasazení granuláči, ale i ti můžou vyrůst v krásnou rybu. Vše foceno mobilem

                                            Červené karty: rover, keltt