Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NCiffik - Profil | Pá 10.4.2026 19:45:34

    lipenak >> Tak to je potom pecka. Gratulace a velká závist =)

      Ncechura09 - Profil | Pá 10.4.2026 19:07:28

      Ciffik >> nemusí být nutně on. Loni jsem měl rezervaci splutí horní Vltavy.
      Vyplouvali jsme v 10 dopoledne, první plavba, co jela v 9 měla losa v řece jak se pásl na řasách.
      Zážitek jak prase, ani nedutali, los majestátně , klidně odešel

        Nlipenak - Profil | Pá 10.4.2026 18:51:27

        Ciffik >> toto není los který plní televize,noviny apod.. toto je losice se kterou sem se potkal na hraně jezera , vydržela tady 3 dny a pak zmizela zpět do rakous .. v současné době se tu narázově u jezera objeví 2 kusy a zase zmizí.. byl to velký zažitek a zvíře bylo hodně ve střehu ... měl sem štestí že vitr šel od ní a mě necítila , až když byla tak 30m sem se hnul abych jí cvakl ,tak fofrem zmizela ..

          NCiffik - Profil | Pá 10.4.2026 18:37:45

          lipenak >> Musí být na jednu stranu docela zážitek, na tu druhou mě ta jeho neplachost docela děsí. Kolem Lipna je dlouhodobě menší populace, ale že by o ní bylo vidět/slyšet, nevím... jen aby mu to jeho chování nakonec nepodepsalo úmrtní list =/

            Nlipenak - Profil | Pá 10.4.2026 18:22:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ))

              Nsemi5 - Profil | Čt 9.4.2026 9:24:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              V Kokořínsku probíhají ropuší mámluvy v plném proudu.

                NRožnovák - Profil | Út 7.4.2026 22:32:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                tady je to samé jaro - u nás někde ještě ne-z patečního špacíru

                  Notoš - Profil | Út 7.4.2026 20:28:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  U nás na jihu v lužních lesích...(první foto -soumračník jahodníkový)

                    Nrazisdas - Profil | Út 7.4.2026 11:05:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    .

                      NVash - Profil | Po 6.4.2026 23:26:05

                      p.horys >> Zase Sašo 🤨🤘🤣 Dyk víš 🤩

                        NŠUKI - Profil | Po 6.4.2026 23:08:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Sedmikrásky a moje nejmilejší 🤗

                          Np.horys - Profil | Po 6.4.2026 20:04:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dnešní mikro dráček :)

                            Np.horys - Profil | Po 6.4.2026 20:03:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Poklidný večer přeji Všem :)

                              Notoš - Profil | Ne 5.4.2026 20:57:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnes u nás na jihu bylo 25°C. Ideální podmínky zvěčnit babočku síťkovanou (jarní forma)...

                                NVash - Profil | Ne 5.4.2026 20:45:57

                                Donrybarios >> No toto 👍😲🤘 Velkolepý 🤩

                                  NDonrybarios - Profil | Ne 5.4.2026 19:52:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Když obloha čaruje )

                                    NKreja - Profil | Ne 5.4.2026 17:31:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Taky jsme si udělali vycházku za medvědím česnekem dnes bylo super.

                                      Ndraveček - Profil | Ne 5.4.2026 6:07:55

                                      Lesní kvítí😉Hezké Velikonoce

                                        N"VÁZA" - Profil | So 4.4.2026 19:51:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jak přestalo foukat,voda jak zrcadlo.

                                          Notoš - Profil | Pá 3.4.2026 22:10:45

                                          Sharry >> hezká babočka osiková

                                            Červené karty: rover, keltt