Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    p.horys - Profil | Čt 2.4.2026 10:19:24

    ŠUKI >> Aplikaci nepoužívám ,na to, abych viděl to, že dokud to tu nekroužilo bylo jasno 😉.Jsem rád ,že nemáme velké letiště v okrese ☺️.

      ŠUKI - Profil | Čt 2.4.2026 3:01:38

      p.horys >> Vím,že to nebyl kolibřík🫢
      Ty nemáš aplikaci na poznávání jak civilních tak vojenských letadel? Já mám Mošnov za prdelí,mi to tady léta nad barákem 😏

        p.horys - Profil | St 1.4.2026 23:19:18

        ŠUKI >> Letadlo 😉,co nám sere celou oblohu 😉. pro někoho hladová stihačka 😁.

          ŠUKI - Profil | St 1.4.2026 23:10:56

          p.horys >> A víš. co to letělo 😉?

            p.horys - Profil | St 1.4.2026 23:06:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vash >> Ano i v tom studeném fučáku ten pohled zahřál ,jen to není 100% příroda jinak by nebe bylo plné beránků v západu. Bylo by to jiné než tu kroužilo to to 😡,foto na prd vysoko ...

              Vash - Profil | St 1.4.2026 22:27:09

              p.horys >> Hele Sašo víš ty co 😲🤘😍 Luxusní 👍

                p.horys - Profil | St 1.4.2026 21:10:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dobrý, poklidný večer přeji Všem :) ,tak odcházel Aprílový den :) .

                  lipenak - Profil | St 1.4.2026 19:01:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  šumavské klidné ráno

                    lipenak - Profil | Po 30.3.2026 19:09:35

                    Petr64 >> parada

                      p.horys - Profil | Ne 29.3.2026 21:33:33

                      Vash >> Děkuji Ti ☺️👍

                        Vash - Profil | Ne 29.3.2026 21:07:52

                        p.horys >> Krása opět 🤩 Dík a tobě taky 👍😉🤘

                          p.horys - Profil | Ne 29.3.2026 20:54:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Poklidný nedělní večer přeji Všem :)

                            Petr64 - Profil | Ne 29.3.2026 15:10:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            lipenak >> Letovické klidné dopoledne.😁

                              Vash - Profil | Út 24.3.2026 19:23:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Taky jedna raní mobilofka 😉🤘😤

                                lipenak - Profil | Út 24.3.2026 18:51:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                šumavské klidné ráno

                                  otoš - Profil | Po 23.3.2026 22:20:15

                                  ŠUKI >> ano, takové foto s kopulujícím samečkem a samičkou drvodělky se povede jen výjimečně...

                                    ŠUKI - Profil | Po 23.3.2026 21:49:36

                                    otoš >> Tys ale šmírák... Já tam vidím sex.... takže DRVODĚLKY... 🤣

                                      otoš - Profil | Po 23.3.2026 20:29:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      drvodělka fialová, žluťásek řešetlákový

                                        p.horys - Profil | Po 23.3.2026 17:53:15

                                        jxr >> Nevypustil možná to je i vykradené 😂.Toho jak je pomlácené na pravé straně jsem si všiml až, později večer. Tak jsem informoval, aby si to zjistili ,zda to není třeba i čorka .

                                          jxr - Profil | Po 23.3.2026 17:15:14

                                          p.horys >> Kola si mu vypustil?

                                            Červené karty: rover, keltt