Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    "VÁZA" - Profil | So 25.10.2025 21:56:54

    Vash >> prostě rozbřezk 🌞 to je nádhera...

      otoš - Profil | So 25.10.2025 21:30:34

      ŠUKI >> Je to tady samá nutrie, bobr, medvěd a puma...zima je za rohem a každá kožešina se bude hodit...
      Zatím mám ,,kožich" jen z veverky, když ji autem přejel hajný...
      :-)

        Vash - Profil | So 25.10.2025 21:30:20

        "VÁZA" >> Inu 👍🤩🤘 To mám rád. Prostě jedeš a najednou musíš zastavit 😉

          ŠUKI - Profil | So 25.10.2025 21:26:19

          otoš >> Ty nože tam leží na každém kroku? 🤭

            "VÁZA" - Profil | So 25.10.2025 20:58:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Cesta do práce,Libavá. Foceno mob.

              Vash - Profil | So 25.10.2025 19:43:06

              otoš >> Pane Oto pjekní 👍🤩🤘

                otoš - Profil | So 25.10.2025 18:35:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                ...lužní les...

                  Vash - Profil | So 25.10.2025 17:02:26

                  Erva >> Ale čumí jako vejr 😉🤘🤣

                    Erva - Profil | So 25.10.2025 16:50:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    "Kalósek "

                      ŠUKI - Profil | So 25.10.2025 16:15:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Trnky..... Chce to ještě mrazík a budou sladké...

                        F16 - Profil | So 25.10.2025 12:37:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dnešní rozbřesk při cestě na ryby.

                          Vash - Profil | Pá 24.10.2025 19:30:32

                          jxr >> Ta první je úžasná 👍🤩🤘

                            jxr - Profil | Pá 24.10.2025 16:37:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Taky přidám trochu podzimu...

                              otoš - Profil | Pá 24.10.2025 5:57:45

                              p.horys >> 30 snězených ,,bobulek" a do 16ti hodin na shledanou.

                                p.horys - Profil | Čt 23.10.2025 23:23:15

                                ŠUKI >> Dobře Ty :) jsi dobrý botanik :) 1* otoš >> nedávno jsme ho u řeky hledali na google nakonec jsem neochutnal :D ,ale lákal :D .

                                  Poušťák - Profil | Čt 23.10.2025 18:19:47

                                  jxr >> jj pro tchyně v dárkovým balení

                                    jxr - Profil | Čt 23.10.2025 18:02:58

                                    otoš >> A neroste jen v lužních lesích, ale prakticky všude. Tedy alespoň Brslen evropský. A fakt se z něj dělají párátka? Když je to jedovatý...

                                      otoš - Profil | Čt 23.10.2025 16:03:15

                                      ŠUKI >> tak, tak...je to brslen evropský
                                      (píšu ti do svého deníčku malé bezvýznamné plus)
                                      :-))

                                        ŠUKI - Profil | Čt 23.10.2025 15:59:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        otoš >> Na to nepotřebují ani chytrý gugl.... Brslen, roste to kolem mě a dávám ho do věnce na dveře, má pěknou barvu a zajímavé plody 🤫

                                          otoš - Profil | Čt 23.10.2025 15:53:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Dám vám těžkou otázku z botaniky:
                                          Na podzim lze spatřit v lužních lesích plody jednoho keře. Jsou jedovaté. Ze dřeva se vyrábí párátka...
                                          Bylo doloženo několik otrav truhlářů během zpracování dřeva. Jak se tenhle keř jmenuje?

                                            Červené karty: rover, keltt