Vše o fotografování a technice s tím spojené

Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!

Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.

Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil

NErva - Profil | Út 12.1.2016 18:50:56

levhan - Nepřipsal jsi tam náhodou 0 na víc ?? :-))) Blázni a další blázni jsme mi co jim to koupíme :-)))

    NCasio - Profil | Út 12.1.2016 18:48:12

    Denny >> Dělalo to neplechu vždy?

      Nzelí - Profil | Út 12.1.2016 18:35:37

      Denny >> mozne to je pochopitelne a určite ne vzacné!!!!!!!!!

        NDenny - Profil | Út 12.1.2016 18:31:24

        Je mozne,ze jeden objektiv me s jednim telem dela dobre fotky a s druhym si nerozumi a je to mazle?

          NDenny - Profil | Út 12.1.2016 18:29:56

          levhan >> Treba je tim mysleno,ze se velmi casto clovek probehne,kdyz mu ho slohnou :-)

            Nlevhan - Profil | Út 12.1.2016 18:29:04

            Denny >> :-)))) pisou ze to bude delany stroj hlavne na sport clovek by se bal to vzit do ruky

              NDenny - Profil | Út 12.1.2016 18:27:59

              levhan >> Tady 6 a pul tisice dolcu,opravdu hodne drahe.

                Nzelí - Profil | Út 12.1.2016 18:26:58

                levhan >> to je hruza:-))))))))

                  NDenny - Profil | Út 12.1.2016 18:26:48

                  Erva >> No ryba neni na ujed spatna,ale nesmi ji ucitit divocaci.Pokud ji nedas tak,aby byla nedosazitelna,tak prvni liska ji chnapne a zmizi s ni pryc.Ja vcera okukoval stopy lisky,jak sledovala kralika ,jenze tam neni v tech mistech pobrezi absolutne zadny kryt.Jen val z obrovskejch sutru,kde zije par kraliku.

                    Nlevhan - Profil | Út 12.1.2016 18:26:01

                    Erva >> nekde jsem cetl na fb ze cena je nakych 170000 :-)

                      NCasio - Profil | Út 12.1.2016 18:25:38

                      zelí >> jinak ten první medvěd na 102400 je podle mě za absolutní fotografický tmy .:-)

                        NCasio - Profil | Út 12.1.2016 18:23:01

                        zelí - 12.1.2016 18:17:34 > > tak reálně 25600 ,ale ruku na srdce kolik zrcadlovek v klidu na téhle hodnotě můžeš nechat? Jinak si myslím že je to jako knoflík volume. Zkrátka proč nedat citlivost na absolutní min. nebo max. :-)

                          NDenny - Profil | Út 12.1.2016 18:18:12

                          Erva >> Nebud mekej a prevlikni se za mys,pak na tebe budou ty Kanata utocit :-)

                            Nzelí - Profil | Út 12.1.2016 18:17:34

                            Casio >> Jako z mého pohledu urcite.Ale je jasne ze kdyz dosahne na hodnote 100000 to co dokaze,tak ten dotycny pri normalnich hodnotach vubec nemusi hledat kursor na potlaceni šumu

                              Nzelí - Profil | Út 12.1.2016 18:16:12

                              Denny >> tak jako z cela určite.Bylo treba otestovat co ten čip dokaže!!!!

                                Nzelí - Profil | Út 12.1.2016 18:15:17

                                Erva >> jo to se uz chystala k odletu a pořad přeslapovala a stejne jsem ten start nestihnul a na snímku zustalo jen prazdne krovi:-)))))

                                Jinak tahle byla blíže.K te jsem se snad priblizil ( v civilnim oblečeni,sel jsem jen doplnit krmeni ptákum ) na 50 m:-))))

                                  NDenny - Profil | Út 12.1.2016 18:09:46

                                  zelí >> Mozna to bylo takle focene zamerne,aby bylo videt,co zvladne.

                                    NCasio - Profil | Út 12.1.2016 18:08:45

                                    zelí >> Láďo jak to myslíš, jako že zbytečně velkej rozsah?

                                      NDenny - Profil | Út 12.1.2016 18:08:14

                                      Casio >> Ja vim,ze je to Nikon,proto je to tak predrazeny :-) Az zitra vyhraju,tak ho koupim a rozeberu,abych videl,co je na nem tak drahy :-)
                                      Ale vazne myslim si,ze je srovnatelny s 1Dx a ta cena je o 2.5 litru vyzsi :-(

                                        NErva - Profil | Út 12.1.2016 18:07:59

                                        zelí - Na tu vzdálenost je to opravdu luxus , ono neostrost nemusí být zrovna způsobena tím co stojí za aparátem ,ale pohybem ptáka , ta druhá fotka se mě zdá že je zrovna mázlá ,teda noha ,ale je vidět že udělala pohyb ,alespoň si to myslím , no takhle by jsi je v létě nevyfotil ani náhodou už jen skrze vlnění teplého vzduchu , to z fotkou udělá své , kua doufám že bude o víkendu zamrzlo a čistá obloha ať můžu vypadnout se projít a zkusit nejaké káně , jen se obávám že bez TK se tak blízko nedostanu , no zkusím :-))