Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

NLuger46 - Profil | Út 8.3.2016 21:09:02

wolfjirka >> to je předchudce dnešního Bulls eye, tyhle těla vyměnili i Japončíci za těla co mají Ultegry pro Evropu a nový PA pro JPN

    Nwolfjirka - Profil | Út 8.3.2016 20:41:19

    ještě foto

      Nwolfjirka - Profil | Út 8.3.2016 20:40:37

      Ahoj, máte někdo zkušenosti s navijákem Shimano Bulls eye?připadá mi, že to je uplně to samé jako byl Power Aero Spin Power až na pár odlišností jako je jiná barva, jiná klička, jiná barva cívky. Píší převod 3,9:1, 8+1 ložisko, váha 665g, brzdná síla 19kg.

        NSuli20 - Profil | Ne 6.3.2016 17:24:56

        chlapi, vidim tu vaše skúsenosti tak vás chcem poprosiť o radu. dá sa zohnať tento "šnek" na Shimano Tribal XSA 5500? v podstate je to Ultegra XTB 5500. Zaujímalo by ma či sa to dá zohnať poprípade odhadovaná cena. Ďakujem

          NLajnator - Profil | So 5.3.2016 18:54:31

          Dneska mi nekdo psal zpravu z nicku neco jako Drava nebo tak a ptal se na 5500 ultegry, omylem jsem zpravu smazal, kdyz tak mi napis znova;-)

            NBřemo - Profil | So 5.3.2016 8:32:56

            kabo >> ahoj .jsem momentalne v zahraničí.priletim 10.3.Neni problem abych se ti na navijaky mrknul.Mobil na me ti poslu do sz.

              Nhakin - Profil | Pá 4.3.2016 17:25:53

              Tak dnes sa PA konečne dostali k vode, dostali nový navin a čaká sa na krst.

                Nkabo - Profil | Pá 4.3.2016 14:38:58

                viceroy >> ok dik

                  Nviceroy - Profil | Pá 4.3.2016 14:28:15

                  kabo >>kravare. ..... do SZ ti poslu cislo kdyz tak se ozvi

                    Nkabo - Profil | Pá 4.3.2016 14:25:02

                    viceroy >> Aha to jsem nevěděl :-) Takže Opava?

                      Nviceroy - Profil | Pá 4.3.2016 14:17:38

                      kabo >> delame tyhle veci spolu :-)...... bydli 5 min ode mne tak dost veci resime spolu

                        Nkabo - Profil | Pá 4.3.2016 14:15:04

                        viceroy >> Ty máš kontakt na toho kluka co to dělal Viktorovi?

                          NLuger46 - Profil | Pá 4.3.2016 10:33:31

                          nová ultegra, na googlu sem info nenašel
                          http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=739939

                            Nviceroy - Profil | St 2.3.2016 18:27:58

                            kabo >> je dovez udelame ti to jako Viktorovi pokud chces ......

                              NPepa z depa - Profil | St 2.3.2016 17:12:32

                              Lajnator >> sranda musí bejt. taky se měj. :-)))

                                NLajnator - Profil | St 2.3.2016 16:48:33

                                Pepa z depa >> :-) to víš, nová planetová soustava !-) měj se prima J.

                                  NPepa z depa - Profil | St 2.3.2016 16:19:26

                                  kabo >> já bych se nebál svěřit svý roláky Lajnátorovi. už delší dobu ho sleduju a je šikovnej. jen bych se ale obával toho aby ti v nich neobjevil nějaký planety a nebo nedej bože hvězdokupu se vším všudy i se šroubovicí (asi DNA šneka) a s vlnovcem. :-)))

                                    NLajnator - Profil | St 2.3.2016 14:33:08

                                    kabo >> myslím, že má daiwa v Brně servis, nemám na ně tedy moc zpětnou vazbu, ale věřím, že budou šikovní. Na druhou stranu základní prohlídku a promazání ti udělá každý slušný servisák !-)

                                      Nkabo - Profil | St 2.3.2016 14:27:27

                                      viceroy >> Zdar uvažuji, že bych je nechal vyčistit a namazat. Je to dobrý navi, akorát ne za ty peníze co se dnes prodává na obchodech. Já je tehdy koupil za relativně slušnou cenu. S Viktorem jsem o tom taky mluvil, říkal že mají po vyčištění a na mazání o poznání hladší chod. Akorát nevím komu bych je svěřil :-)

                                        NLuger46 - Profil | St 2.3.2016 13:30:30

                                        Lajnator >> no právě o tom mluvím, že si myslím, že tě to bude stát asi více než počítáš :))