Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

NLuger46 - Profil | Po 29.2.2016 17:49:48

Rajsi >> tady máš jednoho vydřiducha :)))
Nabízím: Prodám naviják Power Aero 6000 XSA. je jako nový, doklad o koupi, náhradní cívka. cena 9000. SZ nesmlouvam
Ála 11 ® [Poslat soukromou zprávu.]

    Nking76 - Profil | Ne 28.2.2016 21:03:20

    Jsem dneska rozebral a promazal SHIMANO BIOMASTER XS 8000 a ted šlape jak hodinky,sem ty šroubky pozutahoval a se mi je ví,že i ta vůle je menší,převody bez známek poškození nic sjetého ani zoubek je to sice mede in Thailand i ty ložiska byly Thailand,sice se mi do rozebirání nějak nechtělo,ale nějak sem se do toho pustil.

      NRajsi - Profil | Ne 28.2.2016 18:37:32

      Čaute, nemáte, nebo nevíte o někom kdo má navíc a prodal by jeden kus POWER aero XSA? V tomto pripade na velikosti nezáleží. :-) diky

        Nmurphyy - Profil | So 27.2.2016 17:25:24

        Lajnator >> este su aj technia XSC/XTC. potom mgs ako vravis, s podobnym zdvihom.
        to je revir Domasa na SVK

          NLajnator - Profil | So 27.2.2016 10:01:56

          murphyy >> Technia XT jsou kultovní záležitost a designově samozřejmě úžasné navijáky. Jediná další shimana s podobným zdvihem co vím jsou MGS XTB. Pozor pouze na těžká olova !-)

          co to je za revír? Marjenka?

            Nmurphyy - Profil | So 27.2.2016 2:18:32

            Lajnator >>suhlas o tom sneni..rad potom este s Tebou rozoberiem/e v diskusiach.
            som velmi rad ze konecne tu mame cloveka s opravdovym HW&SW :)

            inak, moj pribeh, ked som predtym videl fotky technia XT a hlavne aky ma pomaly zdvih, tak som na zaciatku vobec nechapal..
            co to je za navijak? ako je mozny takto pomaly zdvih? predstava ze niekedy takyto navijak budem vlastnit bola takmer nepredstavitelna... :D

            co viem teraz povedat, tieto srdcovky u mna ostanu.. :D

              NLajnator - Profil | Pá 26.2.2016 23:45:42

              murphyy >> navijáky mě naučily jednu věc...někdy je lepší o věcech jen snít, než je reálně mít, těší tě "méně" než si předpokládal...pro mě je cesta cíl kamaráde !-)

              tyto ultegry jsou jedny z mála podobných navi, co jsem neměl...z výše uvedených důvodů se mi to zatím nechce měnit :-)

                Nkritik - Profil | Pá 26.2.2016 23:29:53

                Rostid >> http://shop.top-carp.cz/cs/produkt/ultegra-ci4-xsa-​14000/
                Plus velmi solidní zákaznická sleva :))

                  Nmurphyy - Profil | Pá 26.2.2016 23:11:08

                  Lajnator >> ze bleda zavist, ty teda perlis :DD
                  vymenis power aera za ultegry? asi nie, ale nie len koli prevodu ze ..len srandujem, ultegry ci4 xsa su aj tak velmi dobre ultegry to ako jasne

                    NRostid - Profil | Pá 26.2.2016 22:52:54

                    kritik >> na kolik vyšel jeden kus těch ci4 XSA?

                      NLuger46 - Profil | Pá 26.2.2016 21:44:33

                      kritik >> Zítra podám report :)

                        Nkritik - Profil | Pá 26.2.2016 20:45:30

                        Lajnator >> Od tebe to dvojnásob rád slyším, Sběrateli :))

                          NLajnator - Profil | Pá 26.2.2016 19:38:14

                          kritik >> Nejmenovaný kolega mi nedávno volal a chlubil se zmíněnými nákupem :-) krásná práce, bledá závist chlapci !-)

                            NRajsi - Profil | Pá 26.2.2016 14:10:16

                            kritik >> To je možné, protože nikde jinde jsem je neviděl:-))))

                              NLuger46 - Profil | Pá 26.2.2016 14:01:41

                              kritik >> :)))))) nikdy nevíš jak mě zítra naserou u vody tak jsou v neděli večer na bazaru ale s testerskou přirážkou :))

                                Nkritik - Profil | Pá 26.2.2016 13:57:44

                                Rajsi >> Doufám, že to není ten obchod, kde jsme předminulý týden s kolegou Luger a dalším, nejmenovaným kolegou odsud tři poslední páry vykouřili :-)))
                                Co jsem koukal, tak ze stránek je ještě nestáhli :-))

                                  Nfheavy - Profil | Pá 26.2.2016 10:33:12

                                  hakin - 26.2.2016 10:15:13 >>chapu te ,ja sice mam radeji taky kratsi brzdu ale co preferuju v prvni rade je plynulost a timhle/podlozky/ dosahnes da se rict obojiho.a uplne ideal by to bylo asi ve spojeni jeste s tim valeckem.jestli by to potom nebylo uz moc kratky.

                                    Nhakin - Profil | Pá 26.2.2016 10:15:13

                                    fheavy >> A to bol môj hlavný ciel.

                                      Nfheavy - Profil | Pá 26.2.2016 9:55:41

                                      hakin >> ty carbontex podlozky nejsou davany jenkvuli zkraceni brzdy ale hlavne kvuli plynulosti,ktera je podstatne lepsi nez u tech filcovych coz valecek v brzde neovlivni pouze brzdu zkrati.

                                        Nhakin - Profil | Pá 26.2.2016 9:53:59

                                        Luger46 >> To je mi jasné. Ale XT ano ako sol. Teda aspoň mne tá brzda kazila dojem z inak skvelého navi.