Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

NLuger46 - Profil | Pá 26.2.2016 9:47:49

hakin >> tyhle CI4 xsa to už nepotřebují :)

    Nhakin - Profil | Pá 26.2.2016 9:45:36

    Ak chcete vylepšiť brzdu u Ultegier XT napíšte užívatelovi s nickom viceroy, vyrába nerezové valčeky čo vymeníte v matici brzdy miesto pružiny a rozsah brzdy je neporovnatelne lepší ako s originál riešením. Netreba riešiť žiadne karbonové brzdné podložky. Brzda je rýchla ako u starého PA.

      NLuger46 - Profil | Pá 26.2.2016 9:31:40

      Rostid >> já je jdu zítra testnout tak ti povím, mají skvělou brzdu, rychlou skoro jak u MGS.

        NRajsi - Profil | Pá 26.2.2016 9:29:39

        Luger46 >> Vím kde je mají :-)))) ale je to snad poslední obchod co je má.

          NRostid - Profil | Pá 26.2.2016 9:29:00

          Luger46 >> už jsem je právě sehnal, dneska je bude pán předávat kámošovi, co bydlí kousek od něj, aspoň je pořádně omrkne. sehnat se ale dají dost těžko, většina si je drží.

            NLuger46 - Profil | Pá 26.2.2016 9:23:52

            Rostid >> tak snad je seženeš

              NRostid - Profil | Pá 26.2.2016 6:27:52

              Luger46 >> ale ano, ty si nechám. chci 4 ks navijáků. mám teda ještě starý bigy, ale úplně mi nesedí bait, tak je prohodím za ty ci4 XSA.

                NLuger46 - Profil | Čt 25.2.2016 22:40:22

                Rostid >> co LTD už se nelíbí? :)

                  NLajnator - Profil | Čt 25.2.2016 22:38:29

                  Rostid >> To ti chválím!!

                    NRostid - Profil | Čt 25.2.2016 22:35:51

                    Lajnator >> ok, díky, asi vyhraje Ultegra ci4 XSA 14 000

                      NHumik - Profil | Čt 25.2.2016 22:31:04

                      Borci čau nemáte náhodou někdo na prodej cívky na ultegry XSB velikost 6000 díky

                        NLajnator - Profil | Čt 25.2.2016 22:17:17

                        Rostid - 25.2.2016 >>21:17:37 Ahoj, uvnitř téměř totožné s generací XT, nicméně z mně neznámého důvodu častěji vidím poškozené převody na XT než XSA. Zřejmě je to způsobeno historicky delším používáním generace XT všeobecně. Možná jsou jen lehce náchylnější na vůli na kličce oproti XT.

                        Suma sumárum, pokud ti vyhovuje generace XT, nemusíš si jít bát ani do XSA. Osobně mám oba typy rád, ale rozhodně ne kvůli kvalitě vnitřních dílů, jestli mi rozumíš. !-)

                        šťastnou ruku

                        J.


                          NRostid - Profil | Čt 25.2.2016 21:17:37

                          Lajnator >> jaký máš názor na Ultegru XSA 12 000?

                            NLajnator - Profil | St 24.2.2016 20:28:13

                            murphyy >> kamaráde dobrých věcí není nikdy dost !-)

                              Nmurphyy - Profil | St 24.2.2016 20:23:43

                              Lajnator >> tak malo? aale, ja som myslel ze bud 3 alebo potom nad 10 :DD

                                NLajnator - Profil | St 24.2.2016 20:12:47

                                murphyy >> jj ale měl jsem jich celkem 6 !-)

                                  Nmurphyy - Profil | St 24.2.2016 20:04:02

                                  Lajnator >> jasan, nieco o tom som napisal aj nizsie kolegovi :)
                                  inak pises o tych Zetkach, si ich predaval pred nedavnom vsak?

                                    Nmurphyy - Profil | St 24.2.2016 20:02:05

                                    Pvl >> tak tak, ale na druhej strane PA je ta ista stara skola, navyse omnoho lepsia, takze na jednej strane Kuba chapem.
                                    ale aj tak, uz len preto aby mi mozno za nimi po case nebolo smutno, tak keby som ich mal tolko, tak zrejme 2 by som si nechal, hoci by mi lezali v skrini a pozrel by som sa na nich ked uz by som si nebol isty ako vyzeraju :) tam ta pridana hodnota bude aj o dalsich par rokov uz len ked to berieme z tohoto hladiska, narozdiel od tych par korun ktore by som dostal za tie posledne 2 kusy :)
                                    pocul som uz take pripady ze kolegovia predali BB M blue napr a potom o par rokov si buchali na celo :)

                                      NPvl - Profil | St 24.2.2016 17:52:36

                                      Lajnator >> Ale zase , chleba nežerou :o§)

                                        NLajnator - Profil | St 24.2.2016 17:48:03

                                        murphyy >> Kamaráde ani jedno, sehnal jsem místo nich ty úplně první power aera, až dorazí, dám foto. vypadají stejně jako ultegry, akorát mají převod 3.9:1 a hlavně komplet elox uvnitř, lahůdka!!
                                        Před dvěma lety jsem prohlásil, že mi ty funglovky Ultegry nepůjdou z domu, i kdyby se dělo cokoli...jak říká klasik nikdy neříkej nikdy...to platilo do doby, než mi na stůl přistály zmíněná powerka. !-) Asi by mě nezabilo si nechat oboje, ale jak už jsem zmiňoval...bude se mi na ně akorát prášit ve skříni a na to je jich škoda !-) bohužel už je v takovým stavu nikdy neseženu, to je druhá stránka věci

                                        Jinak spíš přemýšlím, že jsem toho měl vyházet ještě víc !-) manželka by to jistě uvítala!! Jenže si vyber, PA XT...ani náhodou!!!! Zetka emblemy...plný elox v tomto stavu...nikdy. LC...moje první pořádné navi, pro mě srdcovka...to půjde spíš pani z domu :-))...Bigbaitrunner M blue...co bych dal na scopy. Volba tedy padla na Ultergy, když jsem sehnal ty první Páčka..