Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

Nclarence - Profil | Út 23.2.2016 18:03:57

Lajnator >> To chceš říci,že XT a XTA mají stejný střeva?Kdyby ano tak jsem spokojený a nechám si všech 5 kousků.J

    NLajnator - Profil | Út 23.2.2016 17:53:30

    clarence >> pokud se ze mě někdy stane "socan"- komunista, slibuje, že ZTP a důchodci dostanou slevu :-))

      NLajnator - Profil | Út 23.2.2016 17:50:28

      clarence >> :-) pokud se bavíš o ultegrách, když pominu bait spool jsou uvnitř téměř stejné, mě osobně se ale více líbí XT co se designu týče, ale to je samozřejmě subjektivní !-)

        Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 17:31:00

        Pvl >> :-):-) jasne a uz jen pohoda :-):-)

          NPvl - Profil | Út 23.2.2016 17:29:55

          viceroy >> Tak a konec ! papír rozuměj sběr :o§)

            Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 17:21:44

            Pvl >> o papir jde .....nebo budes platit kovovyma :-):-):-) ?

              NPvl - Profil | Út 23.2.2016 17:20:34

              viceroy >> Zde jde o princip --ne o papír :o§)

                Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 17:18:30

                Pvl >> tak vratis nejaky sber .....stary papir atd. Jako duchodce s hejnem ULTEGER to uz bude zanedbatelne .... :-)

                  NPvl - Profil | Út 23.2.2016 17:16:41

                  clarence >> Přeci nechceš abych tě učil ještě počítat . Jěště "vyšetřím " na návin .:o§))

                    Nclarence - Profil | Út 23.2.2016 17:14:26

                    Pvl >> Pavle mě taky přidali 1200,- ale ať počítám jak počítám pořád mi to na ty XT nedá.J

                      Nclarence - Profil | Út 23.2.2016 17:08:36

                      Lajnator >> Kubo já se z tebe asi picnu,snad prodám XTA.J

                        Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 15:51:41

                        Lajnator >> Jsi to mel pouzit jako banky na vanocni stromek ale to uz by asi zena nedala .....:-):-):-)

                          NPvl - Profil | Út 23.2.2016 15:51:03

                          viceroy >> A navíc , nemusel bych si šetřit svoje navi.EDIT : a navíc, jestli se mají Jakubovi jen tak válet doma .. Já bych jim dal čouda -o servis postaráno .

                            NLajnator - Profil | Út 23.2.2016 15:50:20

                            viceroy >> Něco takového, mám toho doma moc !-)

                              NLajnator - Profil | Út 23.2.2016 15:49:14

                              Pvl >> To doblá cena pane...doblý materiál, pravý lední medvěd :-))

                                Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 15:48:57

                                Pvl >> nejlepe vytuneny duchodce v CR .....:-):-):-):-)

                                  NLajnator - Profil | Út 23.2.2016 15:48:14

                                  Pvl >> :-))

                                    NPvl - Profil | Út 23.2.2016 15:47:36

                                    viceroy >> Dostat jsem přidáno k důchodu :o§)

                                      Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 15:46:53

                                      Pvl >> jsi vybral Sporitelnu ? ...:-):-):-)

                                        Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 15:46:02

                                        Lajnator >> to vypada na LAJNATORUV JARNI VYPRODEJ ......nech mu zatocit kolem stesti :-):-):-)