Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

NPvl - Profil | Út 23.2.2016 15:45:20

Lajnator >> Beru vše .

    NLajnator - Profil | Út 23.2.2016 15:43:45

    Strop 330 >> jsou bez cívek, záleží čemu říkáš 100% To je u mě stav nového navijáku a to tyto rozhodně nejsou (bez škrábanců apod) Po mechanické stránce jsou ale perfektní bez vůlí atd...procentuálně vyjádřeno bych řekl 70%. Ostatní 80-85%, jeden 95% a dva v detailu 100%.

      Ndukin - Profil | Út 23.2.2016 15:25:12

      Lajnator >> On fakt nekecal :o)

        NStrop 330 - Profil | Út 23.2.2016 15:20:43

        Lajnator - 23.2.2016 14:30: A cívky k nim jsou? Mám zájem o ty u prostred 2 kusy s tím vlascem :-) a stav těch navijaku je 100%?

          NRajsi - Profil | Út 23.2.2016 14:33:47

          Lajnator >> :-DDDD ty si blázen

            NLajnator - Profil | Út 23.2.2016 14:33:22

            Luger46 >> na léčení se mi zatím nechce !-)

              NLajnator - Profil | Út 23.2.2016 14:32:32

              kritik >> manželka má bohužel jiný názor než ty :-)

                NLajnator - Profil | Út 23.2.2016 14:30:52

                Strop 330 >> Ahoj, ty funglovky v detailu s krabicí a saky jsou 5000,- ks. Jinak většina 4000,- a dva uprostřed s vlascem technium jsou 3500,-, protože na sobě mají několik šrámu...jinak jsou všechny po servise. Jsou k sobě slazené po třech kusech, ale není problém ani zvlášť.

                  Nkritik - Profil | Út 23.2.2016 14:22:49

                  Lajnator >> Tomu se říká poklad.......Neskutečnej výřad.....:))

                    NLuger46 - Profil | Út 23.2.2016 14:18:41

                    Lajnator >> ty seš taky dobrej pacient :))))

                      NStrop 330 - Profil | Út 23.2.2016 14:01:27

                      Lajnator >> to sou ale krasavci. Můžeš mi napsat cenu? Klidně sz díky

                        NLajnator - Profil | Út 23.2.2016 13:37:50

                        Tak jsem se konečně dostal k údržbě vlastních navi a tohle je výsledek. Pokud má někdo zájem, klidně přenechám...navijáky mají chytat a se válet ve skříni !-) Napadlo mě k nim dát jako bonus následný servis zdarma.

                          Nfheavy - Profil | Út 23.2.2016 6:56:35

                          Lajnator >> krabice plna novin?:-D:-)

                            NStrop 330 - Profil | Po 22.2.2016 21:18:56

                            Lajnator >> Ahoj čekám na fotky xtček :-)👍

                              NLajnator - Profil | Po 22.2.2016 20:30:45

                              kritik >> :-)) bál jsem se, aby se neotloukly...znáš poštu. snad bude spokojený ale jak jsme se bavili o telefonu...

                              ať se ti daří draku, doufám, že ti letos přinesou nějakou pěknou rybu !-) drž se J.

                                Nkritik - Profil | Po 22.2.2016 20:24:04

                                Lajnator >> Tu hromadu novin bych četl na záchodě deset let.....:) Ale navi byli jako ve vatičce.
                                XTA né 70, ale 80% lepší.....:) šlapou jako hodinky, paráda.....
                                Moje XT raději nebudu komentovat, to je pohádka....:)
                                Děkuji :)

                                  NLajnator - Profil | Po 22.2.2016 20:20:46

                                  kritik >> Ahoj, to aby jsi si pěkně početl, kdyby tě přestaly bavit navijáky !-) co říkáš na ty XTA?

                                    Nkritik - Profil | Po 22.2.2016 19:42:56

                                    Lajnator >> Čau Kubo...... Poslyš, přišla mi nějaká papírová krabice úplně plná novin..... :))

                                      Nfheavy - Profil | Ne 21.2.2016 11:42:46

                                      smike >> ja mam zrovna biomastery 8000 xta cca 10 let a slapou furt obstojne,jasne ze nejakou vuli uz maji,ty predchozi xt jsou asi lepsi ale dnes v tehle cenove kategorii tezko koupis neco podobnyho/co by vydrzelo pri pravidelnym pouzivani stejnou dobu/

                                        Nsmike - Profil | Ne 21.2.2016 11:27:23

                                        fheavy >> protože by uz nikdy nekupoval nove:-) jedine nějací imagisti:-)