Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

Nfheavy - Profil | Ne 21.2.2016 11:01:49

Pvl >> konkretne u aut je motor vetsinou to posledni,kdyz zacnes pocitat vsechny veci okolo -brzdy tlumice cepy pumpa vyfuk a x dalsich veci tak ti po urcitych km zbyde bez nejake vetsi opravy pouze ten motor/samozrejmne jsou vyjimky/proste ti vetsinou odejdou vsechny ostatni veci ,hranice je 120-160 tisic km kdy to zacne odchazet dle typu auta,mohl bych to jmenovat dopodrobna ale uz tak je to dost mimo tema.:-) :-)

    NPvl - Profil | Ne 21.2.2016 10:43:17

    fheavy >> Nemyslel jsem ,že by jsi na tom byl jak píšeš :o§) Někdo to prostě neřeší - nenapadne ho že by to takhle mohlo fungovat . Není to dávno stavoval jsem se u kámoše opravuje auta -- právě tam jsem se dozvěděl už nevím do čeho konkrétně byl ten motor ..že to už dávno není co bylo . Kdyby se ještě nechala spočítat životnost kareserie .... (což nějak dobře nejde --asi jen zatím si myslím ) Tak by to bylo jako u ostatních věcí Odešel by motor a zároveň kastle --- hotové Oprava drahá .,...

      Nfheavy - Profil | Ne 21.2.2016 10:35:59

      Pvl >> spatne jsem to napsal,nejsu uplny gogo ze bych to nepochopil,dnes je trend delat smejdy levne nakoupit a draho prodat a jeste tomu udelat dobrou reklamu.ale bohuzel dnesni generace je k tomu vedena nastesti se jeste v necem najdou vyjimky.u tech navijaku je to stejny ja vim nic novyho jen takova nostalgie

        NPvl - Profil | Ne 21.2.2016 10:19:49

        fheavy >> Co je na tom k nepochopení ?????? Vše se teď dělá tak aby bylo do budoucna co dělat --bohužel EDIT : ať si vezmeš pračky , lednice , auta , mob. telef. -myslím si že jako příklad to už stačí .

          Nfheavy - Profil | Ne 21.2.2016 10:14:16

          smike >> ja jenom nechapu proc takovy strojky uz nedelaji,vsechno se inovuje a ne vzdy ku prospechu veci.

            Nsmike - Profil | Ne 21.2.2016 7:02:53

            Lajnator >> tak tohle je velka parada! Když je das do kupy, budou majiteli slouzit vecne :-)

              NLajnator - Profil | So 20.2.2016 22:14:23

              fheavy >> :-))

                Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 20:46:52

                Lajnator >> no ty to umis krasne pojmenovat,dobry a vtipny:-) :-)

                  NLajnator - Profil | So 20.2.2016 20:41:32

                  fheavy >> Hlavně tyhle ještě takzvaně "šukají" (rychlá oscilace o proti tvým XTA)

                    Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 20:25:59

                    Lajnator >> vypadaji lip nez ty co mam ja 8000xta/model po nich/ale zas tak maly nejsou co do vel. A vahy,akorat teda mad pravdu ze prumet civky neni moc velkej

                      NLajnator - Profil | So 20.2.2016 20:22:30

                      Na stole mi přistály krasavice, které se jen tak nevidí, top stav téměř bez škrábance, s komplet příslušenstvím včetně účtenky z 1999 :-) dřevěná, hlavně zklapovací klička jako u Daiwy, což se nevidí každý den. Krása!! Vnitřky už tak zajímavé nebyly, každopádně na takto malý navi s malým průměrem cívky není 4.4:1 tak velký průser! např ve strovnání s Ultegrami 4500 nebo 5500 (5.3:1)

                        Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 19:41:47

                        CT Timata >> jasny chapu ja nikde nevyvazim vesmes chodim na reku takze mne to staci a jednou za cas kdyz jdu na jezera tak chytam naodhoz,to mam jeste ultegry 5500 xtb nebo biomastry 8000 xta

                          NCT Timata - Profil | So 20.2.2016 19:37:49

                          fheavy >> ano mam, ale tam mam 3,60m pruty a tam je kapacita 550m/0,35 a potom mam este tie 3m a na tych mam teraz 8000 spherosy, to je 290m/0,35mm a ked pojdem len na par hodin, tak budem brat tie mensie pruty a vyvazat do 200m a preto som rozmyslal, ze zoberiem aj tie bullsy 5080 na tie pruty. Aj by som tam dal viacej tej 0,35 a su aj lahsie oproti spherosom. Na kratke rybacky sa mi nechce nosit tie vecsie udice a v tom clne sa s tou malou dobre aj manipuluje a su to 2,5lb, takze taka zabava, ked pride aj mensia ryba.

                            Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 19:31:16

                            CT Timata >> jo na vyvazku mas ty z toho videa jestli jsem se dobre dival ne ?

                              NCT Timata - Profil | So 20.2.2016 19:21:10

                              fheavy >> ano, to su tie mensie modely, tie som pozeral, ale velkost 5080, aby som to mohol pouzit aj na vyvazku do 200m.

                                Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 19:15:27

                                CT Timata >> ja jsem myslel puvodne tyhle http://www.amazon.com/SHIMANO-Shimano-14-bullseye-5​050/dp/B00J3K2Z6K,dle fotek s tehle diskuze maji z tech modelu nejkvalitnejsi prevod /cerny elox/je to v drivejsich prispevcich

                                  NCT Timata - Profil | So 20.2.2016 19:07:22

                                  fheavy >> tie daiwi vyzeraju dobre, ja som hladal nedavno na 10ft pruty nejake mensie navijaky a za bullsy som nechcel dat tolko penazi, lebo tolko s tymi 10ft nechytam, tak som zobral spheros, ale je to rozdiel, ked potocim tym bullsom a spherosom :-). Uz aj uvazujem, ze tie spherosy predam a zoberiem mensie bullsy, ale zase tolko prachov.....

                                    Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 19:02:55

                                    CT Timata >> ja jsem koupil chvily predtim nez jsem objevil ty novejsi bully tohle http://www.rybashop24.com/rybarske-navijaky/s-predn​i-brzdou/daiwa-cast-izm-25qda.htmlaale jeste nehyly u vody,prvni dojem efektni navijaky

                                      NCT Timata - Profil | So 20.2.2016 18:46:24

                                      fheavy >> ja som ich pozeral, ked som isiel kupovat a kedze som nikde nezohnal, zobral som novsi model. Da sa kupit tak, sa kupia komplet vsetky suciastky a posklada sa. Len neviem, co to vychadza, nepocital som to.

                                        Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 18:37:41

                                        CT Timata >> na slovensko jezdim k vode ale hlavne pracovne,ale vsude to neznam posledni dva roky zilina-kockovce,hričov,a turá u levic no a vychod roznava a nektere dalsi lokality z drivejskauz si ty nazvy za ty roky vsechny ani nepamatuju..no k tem navi. Asi by jeste nekde sehnat sli ja jsem je ani nezhanel jen jsem chtel o nich nco vedet