Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

NCT Timata - Profil | So 20.2.2016 18:20:53

fheavy >> to je kralova.

    Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 18:20:24

    CT Timata >> jo pekny to je nekde u vas na orave nebo nejake jine prehrade?

      NCT Timata - Profil | So 20.2.2016 17:57:31

      fheavy >> ano, to je ten starsi model, teraz je ten, co vyzera ako ultegra. https://www.youtube.com/watch?v=vHx_b_FMowE Tu je chvilami ten bulls vidiet.

        Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 17:45:28

          NCT Timata - Profil | So 20.2.2016 17:14:38

          fheavy >> co si dal ten odkaz

            Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 17:12:44

            CT Timata >> to mluvis o kterem?

              NCT Timata - Profil | So 20.2.2016 17:09:46

              fheavy >> tento model sa uz nevyraba, ani som ho nenasiel na bazaroch.

                Nkritik - Profil | So 20.2.2016 12:23:50

                Luger46 >> Namotáno, vylazeno, vymazleno.......pěkný :)

                  Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 11:04:11

                  Luger46 >>s jakubem jsem mluvil tenhle model nemel,jeste zkusim radka dik

                    NLuger46 - Profil | So 20.2.2016 10:48:13

                    fheavy >> daiwa je pro mě španělská vesnice :)) to spíš Lajnátor ti poradí nebo Radek Fox.

                      Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 10:28:41

                      Luger46 >> moje chyba,ty buly se mne libi, jelikoz jsem poridil ty daiwy tak uz si je nemuzu dovolit,jen se ptam jestli nevis /nebo nekdo/neco vic o vnitrnostech tech cast'izmu,??

                        NLuger46 - Profil | So 20.2.2016 10:24:55

                        fheavy >> ted sem neporozuměl

                          Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 10:18:59

                          Luger46 >> jo ten elox.prevod jsem tady videl-pekny,o tech cast'izmech neco vic nevis co?

                            NLuger46 - Profil | So 20.2.2016 10:10:54

                            fheavy >> ty 5050 tu rozebírali, i fotky vnitřku tu byly, kvalitní mašinky. Mrkni pár stran do zadu.

                              Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 10:07:13

                              Luger46 >> mne nejvic zaujaly modely 5050 ,jenze jsem nedavno poridil daiwy cast'izmy 25 QDA,o tech zatim nevim vubec nic,rozdelavat je v zarice neminim.jsou sice efektni,ale az praxe ukaze co jsou zac,u mne se jedna pouziti na heavy feeder zateze okolo cca 100g

                                NLuger46 - Profil | So 20.2.2016 10:00:30

                                fheavy >> tyhle Japončíky jenom z videií, o těch JPN se tu psalo i nějaké fota proběhly. Bullse i nové PA tu mají dva kluci.

                                  Nfheavy - Profil | So 20.2.2016 9:49:05

                                  Luger46 >> ja ne jen jsem to nahodou objevil,co o nich vis nebo spis jaky jsou vevnitr?

                                    NLuger46 - Profil | So 20.2.2016 9:46:56

                                    fheavy >> znám :)

                                      NLuger46 - Profil | So 20.2.2016 0:00:20

                                      murphyy >> no problem .)