Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

murphyy - Profil | Pá 19.2.2016 23:50:30

Luger46 >> spravny pristup :)
mal som ho predtym tiez, potom som pochopil, ze nie je vsetko len o najnovsich typoch navi, ale ze skor sa treba zamerat na ryby a techniku..

ale to trvalo..
pochopil som uz, ze mam par fakt dobrych navi s ktorymi som schopny odchytat co mi treba, plus keby som nieco ine potreboval, prikupim dalsie, ale kvalitne..ale viem co chcem..

napr. stellu... :DDDD

    Luger46 - Profil | Pá 19.2.2016 23:34:38

    murphyy >> trochu sem zeštíhlil vercajk a hned je krupice a ještě zbylo :)

      Luger46 - Profil | Pá 19.2.2016 23:33:25

      murphyy >> za dvacet let tu možná třeba nebudem, budou jiný strojky .)

        murphyy - Profil | Pá 19.2.2016 23:32:36

        Luger46 >> o tom hovorim, diagnoza :))
        ak je z coho, tak neni ziaden problem :D

          murphyy - Profil | Pá 19.2.2016 23:30:49

          Luger46 >> ale inak sorac, samozrejme gratulation ku fakt kvalitnym strojom.
          keby si tak vydrzal 20 rokov s tymto nacinim>tak poviem ok

          lenze ja mam trochu iny pocit, ak bude iny, tak to len privitam:)
          ahojj

            Luger46 - Profil | Pá 19.2.2016 23:30:21

            murphyy >> hele je to možný ale tyto se mě líbí víc :) spíš je to diagnóza .)

              murphyy - Profil | Pá 19.2.2016 23:27:21

              Luger46 >> no neverim, zlakal si sa opat na ultegry..
              tak teda gratulujem, moj osobny nazor je ze by si neznicil ani uletegry xsc za 10 rokov min..tak teda tieto budes mat na 15 rokov..GOOD LUCK..nech sluzia po dalsich 50 rokov

                Luger46 - Profil | Pá 19.2.2016 23:11:19

                Když je tu řeč o legendách, něco mě dnes došlo poštou, kámošky pro MGS :))
                Ladis děkuji :)) mission complete :))

                  Radek Fox - Profil | Pá 19.2.2016 22:50:46

                  murphyy >> Tak jo, ale až budu mít ty černé legendy doma, což bude nějaký týden trvat.

                    murphyy - Profil | Pá 19.2.2016 21:13:53

                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.2.2016 20:50:16 >> kludne mozes aj tu, aby sme videli :))

                      Radek Fox - Profil | Pá 19.2.2016 20:50:16

                      Lajnator >> Jasně, bude to chvíli trvat, pak hodím foto do mojí otázky o legendách ;-)

                        Lajnator - Profil | Pá 19.2.2016 20:46:40

                        kucous >> Ahoj, projdi si tuto diskusi, řešili jsme to a dával jsem i fotky (na obrázcích je jak starší tak novější verze) navijáky jsou až na pár detailů téměř totožné

                          TITANOS - Profil | Pá 19.2.2016 20:45:54

                          Lajnator >> ja viem ze na obrazku je xsa, o tom niet pochyb a tu co predal bracha bola XT na 1000%, som ich bol s nim kupovat

                            murphyy - Profil | Pá 19.2.2016 20:10:12

                            Lajnator >> predpokladam ze on to chape ze na obr je XSA, len nevieme aku ma vlastne jeho kamarat, ale predpokladam ze to bude tiez XSA :)

                              Pvl - Profil | Pá 19.2.2016 20:10:09

                              Lajnator >> Taky v tom mají chlapi zmatek, co ? Alespoń nejsem sám . Ale jak to "jednoho" potěší :o§))

                                Lajnator - Profil | Pá 19.2.2016 19:58:23

                                TITANOS >> ultegra na obrazku je na 110% xsa

                                  TITANOS - Profil | Pá 19.2.2016 17:36:25

                                  murphyy >> je to XT, neviem, ale XSA sa zacala robit neskor, az sa dobre pamatam, mozno sa mylim. boli kupovane v roku 2002 a vtedy XSA pravdepodobne nebolo

                                    murphyy - Profil | Pá 19.2.2016 17:29:20

                                    TITANOS >> 100 % je to ulegra XT a nie ultrgra XSA?
                                    na obr ultegra xsa

                                      fheavy - Profil | Pá 19.2.2016 17:05:35

                                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.2.2016 16:56:37 >> to nevim ale podle fotky ta struktura materialu vypada uplne stejne jako carbontex

                                        Radek Fox - Profil | Pá 19.2.2016 16:56:37

                                        fheavy >> To jsou nějaké nové, nazývají je karbónové :-))