Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

Cipísekk - Profil | Pá 19.2.2016 13:01:40

kucous >> Precti si moje zapisy,moc sem nepisu,tak to bude rychle:-)

    kucous - Profil | Pá 19.2.2016 12:36:21

    Zdravím,je to mimo téma ale nemá někdo fotky rozdělaných starých Big Baitrunner s nápisem LC v rámečku a s celým nápisem Long Cast ty první, jestli je ve vnitřnostech nějaký rozdíl,Díky

      Cipísekk - Profil | Pá 19.2.2016 12:27:36

      XT není z Malajsie ani jedna. Malajsie začala od XSA a XTA. Jak píše Jakub, je to prakticky stejný naviják a je úplně jedno, že už tam není napis Japan, kvalita je stejná.

        TITANOS - Profil | Pá 19.2.2016 12:00:28

        Lajnator >> no bude to troska problem, ale poznam toho chlapa co ma tie navi. len troska strpeni.

        ahoj zatim

          Lajnator - Profil | Pá 19.2.2016 11:24:08

          TITANOS >> Ahoj, jak pise Dioxin, je temer fuk, co je napsano na noze navi, jak jsem uz psal, xt a napriklad xsa jsou az na jiny material OS prakticky totozne (zmineny Oscillating slider hraje spis do karet xsa) byt je uz xsa malaysie, neni s nimi v zasade problem. Rozhodne ne o nic vetsi nez s XT.

          Nemas fotku nekde alespon? Jeste jsem nevidel XT z malaisie, diky J.

            TITANOS - Profil | Pá 19.2.2016 9:41:48

            dioxin >> ...diki

              dioxin - Profil | Pá 19.2.2016 9:22:20

              TITANOS >> není to jedno jestli je to made in japan nebo malaysia, původ výrobku určuje akorát finální montáž, to neznamená že něco je made in japan že všechny díly byly vyrobené v zemi vycházejícího slunce, je to o technologii a hlavně výstupní kontrole kvality, když odbočím, škodovka je made in czech republic, a kolik % dílů na ty auta je vyrobené v česku, řekl bych že to nebude ani 10 %

                TITANOS - Profil | Pá 19.2.2016 8:44:47

                Lajnator >> ahoj, chcel som sa spytat, brat si v roku 2002 kupil SHIMANO ULTEGRA XT 10 000, myslim vtedy stali 8000,- sk/kus a neboli to made in japan, ale Malajzia,zaujima ma to lebo dost ludi tu pise ze tie XT-cka su made in japan. Je to len pre zaujimavost, navi maju uz davno ineho majitela. diki

                  dukin - Profil | Pá 19.2.2016 8:18:38

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 18.2.2016 23:41:23 >> jj, Kuba je pán a patří mu velký dík za trpělivost se mnou. :o)

                    fheavy - Profil | Pá 19.2.2016 7:53:34

                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 18.2.2016 23:41:23 >> nazdar mrkni na odkaz a pak dej vedet co na to reknes,tyka se to carbontex.podl.http://www.rco-fishing.cz/eshop/navijak-delphin-ody​sea?utm_source=BAN asi se zacnu zivit vyrobou podlozek:-D:-)

                      smike - Profil | Pá 19.2.2016 2:33:42

                      Lajnator >> luxusní prace pane:-)) kloboucek :-)

                        Lajnator - Profil | Pá 19.2.2016 0:44:34

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 18.2.2016 23:41:23 >> :-)) pošli pak fotku, až to dáš na navi...na těch černých to bude pěkný!

                          Radek Fox - Profil | Čt 18.2.2016 23:41:23

                          Chlapi, kdybyste viděli, kolik toho musel Kuba naběhat, obvolat, objezdit kvůli takové ocasině, jakou jsou nové ručky, tak se na to většina z nás vy-sere. Dotáhnul to do zdárného konce a patří mu můj obdiv ;-)

                            šmája - Profil | Čt 18.2.2016 22:00:45

                            Lajnator >> pekna prace Kubajs :)

                              kritik - Profil | Čt 18.2.2016 21:28:06

                              Lajnator >> No panáčku, to vypadá hoodně pěkně.....:))

                                Lajnator - Profil | Čt 18.2.2016 21:23:32

                                Konečně hotovo, první prototyp madel na Tournament 5000 a 6000 jsou na světě !-) Materiál je speciální tvrzený plast, který nenasakuje vodu, ani jiné tekutiny (dipy a podobně) a je dokonce relativně oděru odolný. Finální výrobek je váhou téměř totožný z originál dřevěným madlem. Mám ještě připravenou variantu z tropického dřeva, olivy a ořechu, materiál už leží doma.

                                Dneska u mě byl Radek Fox pro první dva kusy na zátěžový test :-)

                                  MichalN - Profil | Čt 18.2.2016 21:22:29

                                  Dušan_hp >> Jen doplním to co napsal Lajnator. Mazivo z jeho odkazu je sehnatelné i v ČR, jen je baleno pro firmu Okuma,produkt by měl být totožný,ostatně je to uvedeno i na obalu. https://www.google.cz/search?q=okuma+grease+and+oil​&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiyvqKMkYLLAhV​Bqw4KHVnqBqIQ_AUIBygB&biw=1252&bih=582#imgrc=_

                                    Lajnator - Profil | Čt 18.2.2016 20:49:16

                                    Mám na prodej Emblémy Zetka 5000 "ačka" kdyby měl někdo zájem chlapci !-) Mechanicky jsou jako nové, vizuálně bohužel mají několik šrámů (na rotační patici) díky barvě to je vidět jen z blízky. Jinak poznamenávám, že jsou v reálu opravdu zelená metalíza. Cena 12000,- za vše, při rychlém jednání možná redukce ceny

                                      Lajnator - Profil | Čt 18.2.2016 20:24:39

                                      Dušan_hp >> Ahoj používám tohle http://store.scottsbt.com/PennParts/Lubes/CalsGreas​e.aspx, nebo origo vazelínu shimano. První zmíněné je ale špička na trhu, vazelína krásně zůstává na převodech po dlouhou dobu.

                                        Dušan_hp - Profil | Čt 18.2.2016 10:19:11

                                        Lajnator >> Ahoj, můžeš poradit nějaké vyzkoušené mazivo? Zdá se mi, že je půl roku stará Ultegra dost "suchá" trochu bych jí pomohl.