Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

NLajnator - Profil | Po 8.2.2016 1:16:41

Důvod proč je i v dobách zdejších, staré Power Aero stále nejkrásnější :-) dnešní malá srovnávačka s Ultegrou XT, aneb porovnání rozdílných dílů...ve většině případů více jak poloviční váhový rozdíl...eloxovaný pastorek i velký převod je orgasmus pro každého servisáka :-))

    NLajnator - Profil | Po 8.2.2016 1:12:09

    Rajsi >> krása střídá nádheru !-)

      Nkritik - Profil | Ne 7.2.2016 23:14:17

      Rajsi >> Ne, tohle je diagnoza 10.....Pěkný :)

        NMichalN - Profil | Ne 7.2.2016 23:12:28

        Rajsi >> Velká paráda, ale tohle už je na diagnózu 8-)

          NRajsi - Profil | Ne 7.2.2016 23:05:06

          Malé oživení a zároveň odpověď autorovi diskuse...ne nevyměnil bych :-))))

            NBřemo - Profil | Ne 31.1.2016 15:34:12

            Lajnator >> :D

              NRajsi - Profil | Ne 31.1.2016 9:59:19

              Ahoj, nemáte náhodou někdo doma nepotřebné krytky na kličky navijáků shimano? sháním 4ks, vyměnil bych za něco z rybariny nebo za rozumnou cenu koupím. Jde o ty větší na např. z navi ULTEGRA, TECHNIUM 10000 a pod. Díky.

                NFSnevajs - Profil | Ne 31.1.2016 9:56:07

                Lajnator >> kdo maze,ten jede :)))

                  NLajnator - Profil | Ne 31.1.2016 0:23:10

                  Ultegra XT, napadená domácím kutilem před a po očistě.

                    NGreysmen - Profil | So 30.1.2016 13:35:36

                    FSnevajs >> jsem zvědavej jestli se s tebou dostanou alespoň k vodě.

                      NFSnevajs - Profil | So 30.1.2016 11:36:48

                      murphyy >> nikdy jsem Emblem nemel :)) Musim s nima rok vydrzet :))) Navic letos me budou stacit pouze dva :)

                        NRadek Fox - Profil | So 30.1.2016 8:52:15

                        Greysmen >> Míro, už je má Venda i s kličkama.

                          NGreysmen - Profil | So 30.1.2016 1:11:14

                          FSnevajs >> nebuď měkoň na bazaru jich někdo nabízi 5ks vem je všechny ty se ti nestratí

                            NGreysmen - Profil | So 30.1.2016 1:10:05

                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 29.1.2016 23:21:27 >> co bude dělat s těma s5000t co už koupil nezbyly by mu z nich kličky? To by se hodilo ne?

                              NPvl - Profil | Pá 29.1.2016 23:25:22

                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 29.1.2016 23:21:27 >> To já znal jednu , ta taky nechtěla a musela :o§)

                                NRadek Fox - Profil | Pá 29.1.2016 23:21:27

                                FSnevajs >> Fildo, ty můžeš mít převody v navijácích třeba z cukru, protože než se stačí rozpustit, tak už máš minimálně třetí motadla v řadě :-)))) PS: Nechtěl jsem, ale musel jsem :-))))

                                  Nmurphyy - Profil | Pá 29.1.2016 23:13:19

                                  FSnevajs >> koli comu ich kupujes? zato ze ti dlho vydrzia ze maju kvalitne prevody? ale noo :)
                                  chvilu na to ked ich kupis bude dalsi majitel bohatsi o tieto dva kusky, fakt :)

                                    NFSnevajs - Profil | Pá 29.1.2016 23:04:50

                                    murphyy >> dva :)

                                      Nmurphyy - Profil | Pá 29.1.2016 23:03:59

                                      FSnevajs >> kolko ich beres 3?
                                      rezervujem si teda jeden dopredu ok? :)

                                        NFSnevajs - Profil | Pá 29.1.2016 21:48:39

                                        Lajnator >> matrix me dostal,jdu do nich :))