Shimano Aero Technium XT 10000

ahoj chlapi,
pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tímto navijákem. Shimano Aero Technium XT 10000. Vyměnili byste tento naviják za novější Shimano Aero Technium Magnesium 10000 XSB
děkuji
Mrož
Autor diskuse: charly - Profil , 28.12.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

Lajnator - Profil | Pá 29.1.2016 21:36:55

FSnevajs >> JJ to je ono, jak vidíš, na fotce jsou modrý ale jinak v reálu tmavá zelená...Matrix!

    FSnevajs - Profil | Pá 29.1.2016 21:08:46

    Lajnator >> ja si myslim,ze to jsou tohle ...

      Lajnator - Profil | Pá 29.1.2016 21:07:53

      FSnevajs >> Máš to u mě !-)
      ty ultegry jsou na rovinu hezčí, o tom žádná! kolik za ně chce? (Zetka)

        FSnevajs - Profil | Pá 29.1.2016 20:58:45

        Lajnator >> kdybych neresil co musim resit - nevysral bych se na tebe ..... Skoro jsem mel strach sem napsat :))))

        No uvidim ,libi se me oboji,vice to Shimano :)),,,,ale je to proste kolo :))

        Uvidim,pokud se majitel uvoli k prodeji Daiwa - modro zelene ,ci co to je za barvu :) a dekuji !!

          Lajnator - Profil | Pá 29.1.2016 20:47:13

          tady máš Z 5000 T, jednu dobu jsem jich měl několik...je to skvělá alternativa menších navijáku např. místo menších ulteger 5000 apod. Zetka všeobecně jediný daiwy, který mi můžou do baráku :-) ne že by starý tourka byly špatný, ale tohle každý den u vody nepotkáš !-)

            Lajnator - Profil | Pá 29.1.2016 20:40:22

            FSnevajs >> Nazdar, za to, že ses na mě vykašlal s těma techniama ti teď schválně blbě poradím :-))

            Bavíš se o Ultegře CI4 XSA? To je zrovna jedna z nejlepších vyrobených ulteger díky eloxu a dalším věcem. Hodně silný soupeř, nicméně se obávám že na zmíněná Zetka to nemá. Z 5000 A jsou jedny z mála navi, co mají oba hlavní převody eloxované (pastorek i velký převod) viz fotky. Něco podobného jsem viděl jen u Starých Powerek.

            řeknu ti to asi takhle, Daiwu moc nemusím, ale tyhle skvosty pro mě byla povinnost koupit, když byla možnost. O vnitřcích nikdo zatím moc neví, tak kupuj, jestli máš možnost za dobrou !-) dokud to jde. Design sice nic moc, ale uvnitř jsou to strojovny!! Pozor, neplést s Xkama, to už je o ničem. Zetka jsou v reálu tmavě zelená metalíza, byť na fotkách vypadají modře, jako X.

            CI4 xsa taky rozhodně neuděláš špatně, v porovnání s ostatnímu ultegrami pecka, pastorek je z mosazi, jako u většiny shiman.

            jinak "radiátorary" Emblemy Z 5000 T, taktéž černý planeťák. taky bomba, ale na sehnání oproti Ačkům je to ještě horší.

              Greysmen - Profil | Pá 29.1.2016 18:28:45

              FSnevajs >> ty už máš zasejc roupy ?

                FSnevajs - Profil | Pá 29.1.2016 18:05:24

                rad bych se zeptal,jak si z vaseho pohledu na tom stoji : Shimano Ultegra Ci4 a Daiwa EMBLEM Z5500A ? Je to Shimo hodne spatne :))

                  CT Timata - Profil | Út 26.1.2016 9:01:31

                  no pytal som sa a nevie, ci je to ten isty material, ze vraj podla neho asi nie, nakolko je bulls japan a ultegra malajsia, ale to je len jeho nazor. Pisal som do Japonska, neni problem objednat nahradny DG a PG, asi to do buducna aj objednam, keby nahodou... Vymena otazka par minut.

                    CT Timata - Profil | Út 26.1.2016 7:11:19

                    Lajnator >> je len strieborny. Ultegra neviem ci ma len hlinik alebo ako bulls, ale videl som, ze mal minule ultegru xsc rozobranu, sa opytam, ci je to to iste, az to teda bude vediet.

                      Lajnator - Profil | Po 25.1.2016 22:51:55

                      CT Timata >> díky za info, heleď a je tvůj planeťák na 9120 čistě stříbrný, nebo jakoby nažloutlý? ptám se proto, jestli i standartní ultegra je dural hliník, nebo něco jiného.

                      Ještě jsem viděl nažloutlou variantu v některých daiwách, což by měl být taky elox bez přidání výsledné barvy. proto se ptám, kdyby byly 9120 žluté, asi bych o tom přemýšlel.

                      Jinak i ta 5050?? menší varianta má stále dobrý převod 4.3:1 a s eloxem je to v podstatě podobné jako starý tournament s5000t 4.2 , takže bych se toho nebál!

                        Rajsi - Profil | Po 25.1.2016 21:53:01

                        Čaute nemáte doma někdo náhodou SHIMANO AERO TECHNIUM XSB??? Sháním 3ks cívky velikosti 6000. Vyměnil bych za velikost 10000, kdyby něco, tak napište, díky.

                          CT Timata - Profil | Po 25.1.2016 13:32:48

                          Lajnator >> tak som sa bavil s tym chlapikom a ze bulls a fliegen ma DG rovnake z duralumin. a ten maly bulls alumin. s upravou.

                            Luger46 - Profil | Ne 24.1.2016 21:11:00

                            Lajnator >> nejraději bych ty mgs čtvery ale sem vůbec rád, že sem se zmohl na jeden pár :))

                              Lajnator - Profil | Ne 24.1.2016 21:05:57

                              Luger46 >> jinak nehodnotím jeho počínání, jen popisuji, jeho postupný vývoj !-)

                                Lajnator - Profil | Ne 24.1.2016 21:04:17

                                Luger46 >> PA ano, ale koupil je se špatnými ložisky v rolničce, a jak hučely, myslel si, že s nimi něco je a hned se jich zbavil...zrovna u těchto navi udělal chybu, což sám zpětně přiznal.

                                  Luger46 - Profil | Ne 24.1.2016 21:01:49

                                  Lajnator >> tak jestli byl nespokojený s Techniama a PA tak asi byl zvyklý na ty starý hrkače :))

                                    Lajnator - Profil | Ne 24.1.2016 20:51:16

                                    Luger46 >> vím jak to myslíš, na druhou stranu znám staršího kluka, který si u Zelenky v Mr. Green koupil v roce 1992 Emblemy Z 4500 T, měl je 18 let pravidelně chytané, pak je prodal 4 roky střídal navijáky jak běžícím páse, protože mu nic nesedělo (bavíme se Daiwy Tourka, Entohy, ISA, ze shiman Technia Ultegry, PA atd...) a nakonec si loni opět koupil Zetka :-) je to jen příklad...nahoru se jde vždycky dobře, ale ze schodů už je to horší...!-)

                                    když žiješ v nevědomosti, tak si v klidu, ale jakmile to otevřeš, vstávají ti vlasy hrůzou...v tom ho chápu !-)

                                      Lajnator - Profil | Ne 24.1.2016 20:43:58

                                      fheavy >> :-)) souhlasím a podepisuji v plném rozsahu! !-)

                                        fheavy - Profil | Ne 24.1.2016 20:40:34

                                        Lajnator >> sorry ja sem zas prehlidl to pg ,tech cizich vyrazu se posledni roky pouziva az moc,pritom cestina ma urcite pro jednu vec vic vyrazu/nazvu/nez cela anglictina.jak to rikal burian werichovi v pohadce sul nad zlato"za prvni nevim co to je a za druhy mne to uraží" ))):-)