Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Čt 14.10.2021 21:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marge >> Jůůů to je paráda !! .-))) Já dneska jen tláču .-))

    NJirka R. - Profil | So 8.4.2023 10:46:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Velikonoční svačinka... 😉

      N1Mara - Profil | Čt 6.4.2023 18:59:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Hezký víkend přátelé a hezký velikonoční pondělí. 🍺👍

        Nvelký řezniček - Profil | Čt 6.4.2023 18:27:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Na ten Zelený čtvrtek

          NDarďas - Profil | Čt 6.4.2023 16:00:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Srnčí..

            Ninvader - Profil | Čt 6.4.2023 9:54:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            dcéra urobila,komplet aj s bagetou doma pečenou

              NBulda 64 - Profil | Út 4.4.2023 14:34:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Velikonoční nádivka
              (kdysi jediné jídlo, co mi kdysi mazáci z čobolska na vojně nesežrali z balíku..., protože si kokoti mysleli, že je to bábovka).. ;-)((0))

                NJirka R. - Profil | Út 4.4.2023 13:25:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dnes jen pečené čuněčí kolínko. A pak hned na gauč...! 😉

                  NSmutek - Profil | Ne 2.4.2023 21:31:27

                  koralovec1 >> Super.
                  To sem ještě neviděl ani nejedl ale určitě je to moc dobré.
                  Sakrblé,tos ale nasadil brouka do hlavy. ))

                    Nkoralovec1 - Profil | Ne 2.4.2023 19:47:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Kotlík plnej vepřových nožiček zalitý bílím vínem.

                      NJirka R. - Profil | Ne 2.4.2023 12:58:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      První letošní grilovačka proběhla sice v péřovkách, ale šmakovalo... 😉

                        NBulda 64 - Profil | Ne 2.4.2023 8:47:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Pěkné ráno ;-p)

                          NBulda 64 - Profil | So 1.4.2023 13:41:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Aprílový ;-p))

                            Ninvader - Profil | So 1.4.2023 13:41:44

                            Bulda 64 >> vďaka

                              NBulda 64 - Profil | So 1.4.2023 13:40:19

                              invader >> Pekné to máš ;))

                                Ninvader - Profil | So 1.4.2023 13:18:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                vnučky si rozkázali

                                  Ninvader - Profil | Čt 30.3.2023 21:54:58

                                  Pedro1 >> poľná krysa

                                    NBulda 64 - Profil | Čt 30.3.2023 19:02:08

                                    invader >> ta má barvičku, pěkně propečená ;-)))

                                      NHoumrP - Profil | Čt 30.3.2023 18:57:35

                                      Pedro1 >> Je to Krýša 😅, morče takovej ocas nemá 🤣

                                        NPedro1 - Profil | Čt 30.3.2023 16:44:27

                                        invader >> Morče?

                                          Ninvader - Profil | Čt 30.3.2023 15:22:02

                                          Ciffik >> povedal by som že tá nutria na obrázku je krysa

                                            Červené karty: tonouš, Káceč