Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMarge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    N1Mara - Profil | Ne 5.3.2023 12:56:15

    4Hubert >> repsol - 5.3.2023 12:51:15 >> jednoduchý, stáhni ho z kůže , lehce okořeň a dej na mramor na gril, to je bašta :-))

      Nrepsol - Profil | Ne 5.3.2023 12:51:15

      ŠUKI >> Delas mi strasny chute... Ja sumce poustim, protoze ho neumim upravit, ale letos jednoho vezmu a tohle musim zkusit

        NŠUKI - Profil | Ne 5.3.2023 12:44:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Poslední kousek sumce....

          NBulda 64 - Profil | Ne 5.3.2023 11:07:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Udělal jsem si radost ;-))

            Nkurtus - Profil | Ne 5.3.2023 10:30:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Nedávno jsem na mrku zachytil pojem "dietní bůček"... ze strachu, že by to snad někdy mohla být realita, jsem si udělal nějakou zásobu;o))) no a aktuálně po nemoci jsem nemohl nevzpomenout na Rudu Hrušínského v roli Pandrholi a na jeho památné zvolání:...Ba jo ženo, docela zdráv, hned mi dej upíct kus bůčku!... Taky mi hned bylo líp...😋

              NPYTLAKS - Profil | Pá 3.3.2023 19:31:46

              Jirka R. >> musíš na jaře zasét a kůpit kravku:-)

                NJirka R. - Profil | Pá 3.3.2023 13:38:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dnešní v průměru 40 cm šunková fest picante pizza z domácích surovin (šunka, rajčatový protlak, chilli papričky...), jen mouku a sýr zatím neumím... 😄

                  NBulda 64 - Profil | Pá 3.3.2023 10:31:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Pěkný den ;-))

                    NBulda 64 - Profil | Čt 2.3.2023 9:43:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Pěkný víkend ;)

                      N1Mara - Profil | St 1.3.2023 12:01:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      invader >> No ty jsou, hned bych polknul :-))) Já dělal jen maso v šťávě :-))

                        Ninvader - Profil | St 1.3.2023 11:56:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        trochu ovocia

                          NBulda 64 - Profil | Po 27.2.2023 10:55:30

                          1Mara >>
                          ;-))

                            N1Mara - Profil | Po 27.2.2023 10:39:34

                            Bulda 64 >> pěkný 👍🍺

                              NBulda 64 - Profil | Po 27.2.2023 10:14:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dneska josta

                                NBulda 64 - Profil | Po 27.2.2023 10:12:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Včera ;-p)))

                                  N1Mara - Profil | Ne 26.2.2023 20:36:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Večeře :-))

                                    Nnovič - Profil | Ne 26.2.2023 17:27:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    4Hubert >> repsol - 26.2.2023 16:39:15 >> To určitě se peče déle než brambory , dávám brambory k masu od začátku a žádný problém, kdyžtak ti brambory udělají lehkou kurčičku a to myslím není na závadu ☺

                                      Nrájovec - Profil | Ne 26.2.2023 17:18:48

                                      4Hubert >> repsol - 26.2.2023 17:11:55 >> Troubu rozjedu tak na 220-250, po vložení pekáčku nebo zap. pánve uberu na 170-150 a po sundání alobalu, podle toho jak to vypadá a jak moc to chci vypéct, trochu přidám.

                                        Nrepsol - Profil | Ne 26.2.2023 17:11:55

                                        rájovec >> a na kolik stupnu?

                                          Nrájovec - Profil | Ne 26.2.2023 16:56:38

                                          Smutek >> jj já dávám alobal tak 40-50min. podle toho jak mám velké kousky masa a pak cca 20min. bez.

                                            Červené karty: tonouš, Káceč