Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMarge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    NBacha San - Profil | Ne 12.2.2023 10:48:35

    Berta >> Myslel jsem si to, ale jistý jsem sinebyl.

      NBerta - Profil | Ne 12.2.2023 9:39:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Bacha San >> Je to bůček prorostlý tukem.

        NBacha San - Profil | Ne 12.2.2023 9:21:59

        Jdu zrovna kolem a před chvilkou jsem narazil na zajmavý problém. Řekne-li se prorostlý bůček, tak to je bůček prorostlý tukem, nebo masem?

          N1Mara - Profil | Ne 12.2.2023 8:59:14

          Pytláček >> Tady podle kuchařů, jen já dávám červenou cibuli, není tak agresivní :-))
          https://www.youtube.com/watch?v=bVgEJAZjso0&t=106s
          https://www.youtube.com/watch?v=zOwWoDQGrtc
          https://www.youtube.com/watch?v=-9eqYdQTkrk&t=81s

            NPytláček - Profil | Ne 12.2.2023 7:21:41

            1Mara >> Ahoj,
            vypadá luxusně hoď sem recept ať si taky šmáknem
            dík

              Ninvader - Profil | So 11.2.2023 22:07:06

              1Mara >> najlepšie domáci,keď prečítaš ten chemický elaborát na kupovanom ,tak môžeš rovno šnupať jed na potkany

                N1Mara - Profil | So 11.2.2023 19:51:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Domácí pochoutkový salát :-))

                  NDarďas - Profil | So 11.2.2023 13:28:32

                  1Mara >> Dík.

                    N1Mara - Profil | So 11.2.2023 12:48:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Já dělal dneska hovězí na česneku :-))

                      N1Mara - Profil | So 11.2.2023 12:47:55

                      Darďas >> dobře ty, hezké foto ! .-)

                        NDarďas - Profil | So 11.2.2023 12:28:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Klasika

                          N1Mara - Profil | Pá 10.2.2023 13:34:15

                          Bláža >> Já dal v loni celkem tři a to jen v listopadu na vláčku :-))))))) Ale už se zase vracím k vodě , ale trochu v jiném složení :-)) Více vedle :-))

                            NBláža - Profil | Pá 10.2.2023 13:27:05

                            1Mara >> Nazdar kolego žiju stále, jen ty ryby jsem hodně zanedbával. Vloni už jsem se ale překonal, a dal celkem 8 docházek. Super výkon a i ryby byly...

                              N1Mara - Profil | Pá 10.2.2023 13:22:35

                              Bláža >> A heleme se, ztracený syn se našel, vítej zpět kolego ! :-)))
                              Jinak máme ještě jednu a tam se může úplně vše :-))) Hlavně drbat :-))) https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=759461

                                NBláža - Profil | Pá 10.2.2023 13:11:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tady taky vše při starém, radost podívat. Zdravím všechny kteří si mě ještě pamatují.

                                  Nnovič - Profil | Čt 9.2.2023 20:21:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Kompletace ☺ s ovocem bude zítra ☺☺

                                    Nretrívr - Profil | Čt 9.2.2023 17:45:29

                                    Mjaška >> Myslím, že mi můžeš věřit. V tomto případě méně je více. Přeci chceš něco jiného. Gulíáš umíš, děláš ho dobrý, teď chceš něcvo jiného. Moc držím palce. Prostě uiděláš ne drsoně ale pohlazení.

                                      NMjaška - Profil | Čt 9.2.2023 17:31:12

                                      retrívr >> Děkuji, bude to prvotina, ale už se těším.

                                        Nretrívr - Profil | Čt 9.2.2023 16:41:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Mjaška >> Ahoj, guláš z daňka jsem dělal před týdnem. Zvaž, jaké máš maso , zda není na guláš škoda. Já měl celýho, tak jsem na guláš měl maso z odřezu. Nicméně co se týče guláše. Radím, nic nevymýšlej , maso ať mekké a dej polovinu " síky " , než na hovězí. Udělej v základu vše velmi jemné a uvidíš tu dobrotu. Nepotřebuješ páliváka, hlavně žádnou majoránku. Udějej si lehkou dobrotu. Budeš spokojejen s pohlazením. Připrav se na to, žádná cibule, žádná síla. Nakonec, kdych Ti poradil špatně, tak ochutnáš a doženeš. Dobroiu chuť retrívr / Pavel

                                          Nnovič - Profil | Čt 9.2.2023 13:57:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Premiera MINI PAVLOVA jde do trouby ☺

                                            Červené karty: tonouš, Káceč