Orlík vodní skútry a jízda ve skluzu

Zdravím Vás,
co říkáte na povolení vodních skútrů a jízdě ve skluzu na Orlické přehradě? Toto mohl dovolit snad jen totální mag*r :-(
Dá se proti tomu nějak bojovat ???
Autor diskuse: Dominico11 - Profil , 12.5.2015 všeobecné - ostatní

Nsumec 1950 - Profil | St 13.5.2015 21:52:34

Skůtry jsem už viděl i na Kořensku.Vytáhnul jsem foťák,a než jsem stačil pořádně cvaknout,už ho tahal z vody.Takže jedině fotit a posílat na říční policii.

    NMacinek - Profil | St 13.5.2015 21:52:33

    Splavněni Vltavy již stálo desitky milionu,ne-li stovky z EU tohle je jen další logický krok.

      N1568 - Profil | St 13.5.2015 21:51:56

      alžběta >> Noční plavba zakázána.Vyjma SPS,PČR a nouzového stavu.

        Nkapřík19 - Profil | St 13.5.2015 21:51:40

        1568 >> uďelá stim něco povodi?!

          NPallko7 - Profil | St 13.5.2015 21:51:02

          1568 >> já se kolem orlíku vůbec nemotám, tak nevím, ale rád se něco dozvím a rád bych pomohl kdybych nějak mohl !!

            Nalžběta - Profil | St 13.5.2015 21:50:06

            Dobrý večer. Měl bych jeden dotaz. Mají uživatelé motorových lodí, člunů, skútrů atd. omezenou denní dobu, nebo se mohou třeba slepě řítit nocí? Přečetl jsem zákon i vyhlášku a nikde jsem na toto nenarazil. Pokud by to vyplývalo z jiného předpisu nebo jsem to přehlédl, budu rád za vysvětlení. Děkuji

              N1568 - Profil | St 13.5.2015 21:49:20

              kapřík19 >> Za to nic nedáš,jen trochu svýho času:-)

                Nkapřík19 - Profil | St 13.5.2015 21:47:58

                1568 >> dik,nevim co zmuzu ,ale pokusim se

                  N1568 - Profil | St 13.5.2015 21:47:40

                  lipenak >> Mezi loděma a vodou se už pár let motám:-)))

                    N1568 - Profil | St 13.5.2015 21:46:03

                    Pallko7 >> Ještě se nesměje.

                      Nlipenak - Profil | St 13.5.2015 21:45:54

                      1568 >> ty neregistrovaný jsou a budou problém , do prvního pořádnýho flastru v tom máš pravdu ..

                        NPallko7 - Profil | St 13.5.2015 21:44:48

                        já myslím, že s tímhle nikdo nic neudělá.. porušuje se všude a všechno.. U nás poslední dobou mizí lesy, kupujou je soukromníci, diktujou si co kdo bude střílet a to samé s vodama, tohle je prostě dnešní doba a všichni chtěj jen prachy.. bohužel, hold si z tohodle někdo opět namastil kapsu a teď se směje..

                          N1568 - Profil | St 13.5.2015 21:42:28

                          lipenak >> Jachty v chr.zátokách stačí vyfotit a zaslat na SPS a policii.Pokuty jsou takový že po druhý si to dotyčný jachtař rozmyslí:-)Pokud má registrovanou loď.S neregistrovanou stejně velkou si můžou kotvit kde je napadne.Docela paradox:-((((

                            NJettys - Profil | St 13.5.2015 21:38:29

                            kapřík19 >> nevim co je č

                              N1568 - Profil | St 13.5.2015 21:38:09

                              kapřík19 >> Navštiv svýho poslance!Nejlíp když vás bude víc.Zeptej se!Zkus média.Možností je dost.Ale vyhlášku si prostuduj!!!!!!

                                NMacinek - Profil | St 13.5.2015 21:37:48

                                1568 >> jo a co stim??

                                  NMacinek - Profil | St 13.5.2015 21:36:33

                                  vydra Lucky >> čest práci..

                                    Nlipenak - Profil | St 13.5.2015 21:36:30

                                    1568 >> to je v pořádku ,,bojuj ,, ono těch stran ze kterých se dá jít moc není .. Jedinou pozitivní věc ta vyhláška přeci má ,, parkování jachet v přístavistích .. konečně nebudou kotvit v chráněných zátokách ....

                                      Nkapřík19 - Profil | St 13.5.2015 21:34:42

                                      Jak se to dá řešit

                                        Nkapřík19 - Profil | St 13.5.2015 21:33:29

                                        Jettys >> si asi upad č......:-)