Orlík vodní skútry a jízda ve skluzu

Zdravím Vás,
co říkáte na povolení vodních skútrů a jízdě ve skluzu na Orlické přehradě? Toto mohl dovolit snad jen totální mag*r :-(
Dá se proti tomu nějak bojovat ???
Autor diskuse: Dominico11 - Profil , 12.5.2015 všeobecné - ostatní

Nvydra Lucky - Profil | St 13.5.2015 21:32:44

Jo, jo. Cinkalo se, svobody se nám zachtělo, kapitalismus je přece fajn. Teda pro toho, kdo prachy má. Pak si i vyhlášku pořídit může, když už si henten oný skůter kůpil. Ne ? Proč se čílíte? Máme všechny výdobytky svobody a kapitalismu. To jsme přece chtěli, nebo že by si to někdo tenkrát představoval jinak ? To se teda seknul. Takže buď si ho koupit taky, nebo se s tím smířit ....

    N1568 - Profil | St 13.5.2015 21:30:27

    Macinek >> Pokud to platím tak to je i můj boj.

      N1568 - Profil | St 13.5.2015 21:29:27

      kapřík19 >> Petice už byly!:-(((Tu použivaj tak max. na WC!:-(((

        NJettys - Profil | St 13.5.2015 21:28:23

        a co takhle jezdit na ryby jinam, je to stejně otázka dvou, tří měsíců v roce v létě a to stejně ryby neberou:)

          N1568 - Profil | St 13.5.2015 21:27:54

          lipenak >> Vím o tom!:-((Šli na to ze špatný strany.Politici neslyšej na "jednání"!!!!!A těch nebylo ze strany CHKO zase tolik:-(A až otevřou první zóny(což se připravuje),tak bude CHKO zase "jednat":-(Velkej tlak nepomůže pokud se netlačí vysoko!A hlavně netlačit tam kde to čekají:-(((Vyhláška je paskvil!!!!A bojovat nepřestanu:-)))

            Nlipenak - Profil | St 13.5.2015 21:27:28

            kapřík19 >> povodí nic neřeší , musíš na Ministerstvo dopravy k rukám pana Ťoka ..

              Nkapřík19 - Profil | St 13.5.2015 21:24:04

              Klídek, nijak to nezměníme. Leda sepsat petici a odeslat ji povodi

                Nkapřík19 - Profil | St 13.5.2015 21:20:37

                yvana >> its no

                  NMacinek - Profil | St 13.5.2015 21:20:01

                  1568 >> to je jejich boj,my platime.

                    Nyvana - Profil | St 13.5.2015 21:19:08

                    1568 >> Aby toho nebylo málo,tak je letos na Orlíku zrušená i záchranná složka:-(

                      Nkapřík19 - Profil | St 13.5.2015 21:18:50

                      Dnes platí jediné-pro prachy vše:-)

                        Nlipenak - Profil | St 13.5.2015 21:17:14

                        1568 >> mám pocit že skončíš jako ,,ostatní ,, ale třeba se mýlím , přeju ti hodně úspěchů v boji s molochem ..) Tady je CHKO a nikdo z CHKO s tím nehnul a že tam byl vyvinutej hodně velký tlak .. Je ta vyhláška dobře napsaná ... takže bojuj ))

                          N1568 - Profil | St 13.5.2015 21:17:01

                          Macinek >> Dva policejní čluny na Orlas a Slapy??????:-)))))))

                            Nkapřík19 - Profil | St 13.5.2015 21:16:28

                            Hnus bída a ďes

                              NMacinek - Profil | St 13.5.2015 21:14:45

                              Tak když ty daně,jsou znich financovani jak sps tak policie tak ať hlídají jako na silnici.

                                N1568 - Profil | St 13.5.2015 21:10:40

                                yvana >> Nejsem sám Ivčo:-)))))Je nás docela dost:-)))Potencionální voličská dost velká skupina!!!!A na to politici docela slyšej:-)))

                                  Nkapřík19 - Profil | St 13.5.2015 21:10:16

                                  yvana >> já taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                    N1568 - Profil | St 13.5.2015 21:08:14

                                    lipenak >> Proč!!!!!!Abych byl jako ostatní???:-)))))Možná jsem blázen ale je nás víc!!!!!!:-)))A na novele vyhlášky se pracuje.Vím že to je běh na dlouhou trať,ale když to všichni nechaj tak si budou dovolovat víc a víc.Dovedeš si to představit třeba na Hněvkách????:-((((Spalovák mám už léta!:-)))edit.Okolo Hněvek se už podepisuje petice

                                      Nyvana - Profil | St 13.5.2015 21:06:20

                                      1568 >> Vím,že jdeš po tom hodně a já ti fandím,ale taky víš,jak to v našem státě chodí.Jenom trnu hrůzou až nastane sezona!!!!!!!!!!!!!

                                        Nkapřík19 - Profil | St 13.5.2015 21:06:18

                                        skončí to pár úrazy,v horšim případě s utopenci