Kaprarsky revir Desna

ozivil bych tady otazku ohledne desne,tedko jsme tam stravili 5 dni,pristup byl na miste i po telefonu vstricny,ale co se tyce rezervaci,ketre tam vlastne nejsou podle slov mistniho spolku jak do prijede tak si sedne tak katastrofa a jasne slo videt ,ze tam jde hlavne o kacky!!! behem "pobytu" jsme zjistily,ze se tam budou konat soukrome zavody(telefonicky jsem se ujistoval a bylo mi receno,ze v kvetnu tam zadne nejsou) o kterych udajne spolek nevedel,ale ruku na srdce takove zavody se domlouvaji dopredu uz k vuli startovniho pole,startovneho apod.,plno lidi bylo nastvanych a uz tam nepojedou,ma nekdo takove zkusenosti tak jako my? Prikladam fotecku "nasi strany"
Autor diskuse: sanov - Profil , 9.5.2015 kaprařina - revíry, cestování

Nvundu - Profil | Pá 22.5.2015 20:03:29

pleskis >> ty osobne tem slibum veris??

    NDan.J - Profil | Pá 22.5.2015 20:01:22

    pleskis >> No co na to říci,je to chování na zvracení.Také sem Dešnou zavrhnul,možná si četl mé důvody.

      Npleskis - Profil | Pá 22.5.2015 19:58:45

      Dan.J >> Jezdím tam už 6 let,ale todle jsem tam ještě nikdy nezažil.Ten týden udělali několik chyb.Na zahájení sezony tam byly na půlce závody a ještě k tomu byl krátký týden díky svátku.Závody měli udělat o čtrnáct dní déle až opadne ten největší zájem a mohlo to být možná v pohodě.

        NDan.J - Profil | Pá 22.5.2015 19:47:14

        pleskis >> To jsou jen keci,zůstane vše při starém.Prachy jim choděj a to je pro ně to hlavní.

          Npleskis - Profil | Pá 22.5.2015 19:43:47

          vundu >> To jo kamoš přijel ve čtvrtek navečer a v pátek ráno jel dom po konfliktu se správcem.Peníze mu vrátily a ještě se mu předseda spolku omlouval a at na ně nezanevře a že udělají nápravu max 35 míst,tak jsem zvědavej jestli to nebudou jen planá slova.

            NDan.J - Profil | Pá 22.5.2015 19:39:44

            vundu >> Jen tento? To určitě ne :-)

              Nvundu - Profil | Pá 22.5.2015 19:33:26

              pleskis >> ten vikend jim urval peknou ostudu a reklamu-hlavne tady na Mrku :-))))))))))))

                NDan.J - Profil | Pá 22.5.2015 19:27:41

                Stanley78 >> Přečti si co jsem zažil a napsal já,stojí to za to.Je to od stránky 14 od mé fotky boudy :-) http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=649554&page=1

                  Npleskis - Profil | Pá 22.5.2015 19:26:00

                  Stanley78 >> Jo tak tos byl vedle nás,protože Michal tam byl s nama a jel v pátek dom protože musel do práce.Jinak ten víkend to opravdu nezvládly.Ten další víkend to už bylo prý lepší.Tak uvidíme jak to tam bude pokračovat.

                    NStanley78 - Profil | Pá 22.5.2015 19:21:50

                    Dan.J >> :-D Kdyby jsme to neměli přes 200Km,tak určitě ano

                      NStanley78 - Profil | Pá 22.5.2015 19:19:36

                      pleskis asi v pravo od Vás.......byl jsem tam s kámošem a z jedné strany vedle nás seděl nějaký Michal a z druhé Radek se svojí holkou....v levo od nás to sbalili dřív,se pohádali s tím rádoby správcem,no škoda mluvit,však jste to vlastně zažili

                        NDan.J - Profil | Pá 22.5.2015 19:09:04

                        pleskis >> Asi v autě na cestě k domovu :-)

                          Npleskis - Profil | Pá 22.5.2015 19:04:52

                          Stanley78 >> tak tos tam byl stejnej týden jak já.Seděli jsme přímo naproti boudě pod olšičkama.A kdes seděl ty

                            NStanley78 - Profil | Pá 22.5.2015 18:52:17

                            příjezd ve středu 6.5. v 5:00 odjez raději už v sobotu v 11

                              NDan.J - Profil | Pá 22.5.2015 18:47:15

                              vundu >> Nikoho neodsuzuju krom Dešné :-) Asi by to chtělo varovnou ceduli před vjezdem :-) Počítám že se tady do dvou dnů ozve nějakej místní Pepan co se zase bude dušovat že vše je jen pomluva atd :-) :-)

                                Npleskis - Profil | Pá 22.5.2015 18:46:18

                                Stanley78 >> tos tam byl ted o výkendu nebo už dřív

                                  Nvundu - Profil | Pá 22.5.2015 18:28:48

                                  Dan.J >> vsechny neodsuzuj, treba tyto zkutsenosti pobraly jiz drive.....
                                  a taky se rika "chybama se clovek uci".......

                                    NDan.J - Profil | Pá 22.5.2015 18:23:20

                                    Co na to říct,nečtete a pak se divíte.Napsal jsem o této zmršené vodě málo?Asi ano,škoda vašich love a volného času.

                                      NStanley78 - Profil | Pá 22.5.2015 17:42:56

                                      Já na tomto soukromáku byl poprvé a taky naposled.Rybářům,kteří chtějí trochu klid,trochu místa na nahazování a nebo trochu vstřícnosti,tak Dešnou rozhodně nedoporučuji! Je to voda tak na jeden den,max 2 pruty. Pár soukromých revírů jsem navštívil a tento byl kromě ryb bezkonkurenčně nejhorší. Rezervované místa dlouho dopředu,a poté i den před příjezdem ujištění,že nám je drží.Cesta přes 200Km a po příjezdu místa obsazená.Ale sednout si kam chcete nemůžete,protože ty volná místa drží jiným.Můžete si sednout pouze tam vedle těch rybářů...cca 8 metrů místo.Takže jsme po dlouhém uvažování chtěli převést věci v nabídnuté loďce,kde není ani rošt a bylo v ní cca 10cm vody.Tak nám nabídl kárky.Já bohužel nafasoval kárku rozbitou,kde drhlo kolo o rám a tak jedna cesta přes půl hodiny a měl jsem toho až po krk.Prostě nakonec jsme museli nahazovat jen asi 50 metrů daleko,aby jsme se nezamotali,protože 6 udic na 8 metrech a z každé strany další rybáři opravdu nejde.Nemluvě o tom že tímto jednáním ubližují i rybě,neboť dotáhlé cívky a snaha aby ryba nezaplantala 20 udic do sebe není moc dobré.Asi by se měli pánové zamyslet a doporučil bych vytyčit lovné místa (alespoň po 30 metrech),klidně zdražit povolenky na úkor menšího počtu rybářů.Toto opravdu byl nejhorší zážitek od vody a příště pojedu na týden raději do Jestřabic,na Skaličku,Čertovy rybníky,či malý ale zarybněný Zámeček v Kroměříži.

                                        Nradeknom - Profil | Po 18.5.2015 12:37:37

                                        S Dešnou jsem taky skončil. Moje zkušenost je ryze negativní. Na soukromák jezdím s bráchou a 2 kamarády jednou za rok, chceme si užít vždy víkend na rybách a jsme rádi, že se takhle jednou ročně aspoň sejdeme. Před 2 roky jsme zamlouvali místa pro 4 lidi 2 týdny dopředu. 2 dny před odjezdem jsem se raději ujišťoval, protože žádný rezervační systém tam nemají, jestli s tím počítají. Když jsem ještě raději v den odjezdu volal, že tam dorazíme, tak nejen, že místo bylo plné, ale ani nás nikam nebyli schopní přesunout, protože už v pátek měli plno...Hold, prachy měli od někoho jiného, tak jim to bylo šumák a jednání a vychování měli někde...
                                        Takže silně negativní zkušenost, ikdyž ryby v revírů krásné,...ale i to je někdy málo..
                                        Byl jsem na.ratý, ale asi si nedokážu jaký bych pokořil level na.ratosti, kdybych tam přijel s lidma po 100km v autě a museli jsme hledat něco jiného nebo jet zpátky domů..