Kaprarsky revir Desna

ozivil bych tady otazku ohledne desne,tedko jsme tam stravili 5 dni,pristup byl na miste i po telefonu vstricny,ale co se tyce rezervaci,ketre tam vlastne nejsou podle slov mistniho spolku jak do prijede tak si sedne tak katastrofa a jasne slo videt ,ze tam jde hlavne o kacky!!! behem "pobytu" jsme zjistily,ze se tam budou konat soukrome zavody(telefonicky jsem se ujistoval a bylo mi receno,ze v kvetnu tam zadne nejsou) o kterych udajne spolek nevedel,ale ruku na srdce takove zavody se domlouvaji dopredu uz k vuli startovniho pole,startovneho apod.,plno lidi bylo nastvanych a uz tam nepojedou,ma nekdo takove zkusenosti tak jako my? Prikladam fotecku "nasi strany"
Autor diskuse: sanov - Profil , 9.5.2015 kaprařina - revíry, cestování

Ndada3 - Profil | So 23.5.2015 22:17:04

A ty chcíplý ryby,to by mě taky zajímalo proč k tomu došlo,ale opravdu to sbíraj, ale přijde mi,že to jsou ryby vysazené na podzim a místní vysazenci je neputili k sobě zazimovat.

    Nmannnik - Profil | So 23.5.2015 22:13:30

    vundu >> chlape, já bych tě rád viděl, jak tam prijezdivsim v utery a ve středu říkáš, že pokud nemají rezervaci ať jedou pryc, protože na ty volný místa přijedou ve čtvrtek a v pátek rybáři, a v pátek dáš nahoru na cestu ceduli. OBSAZENO!

      Nmannnik - Profil | So 23.5.2015 22:10:24

      dada3 >> onen prodloužený víkend tam chytalo cca 100 rybářů, z toho se jich tu našlo cca 4-5 nespokojených, což v přepočtu na procenta bude velmi podobné procentům homosexuality v naší společnosti. Takže to zase tak hrozný nebude ;o))

        Ndada3 - Profil | So 23.5.2015 22:09:33

        A ještě jedna věc,opravdu bych rád kdyby ste praly všechny kritiky na členy spolku kteří možná ani neví,že existuje nějaký MRK než to prát do Gintra ,který dělá jen to co mu řeknou

          Nvundu - Profil | So 23.5.2015 22:07:48

          dada3 >> to vse se da pochopit, proc tedy neudelaji omezeny pocet lovicich rybaru???
          asi proto, ze penize jsou vzdycky az na prvnim miste??? ....nevim, jen se ptam....

            NHumik - Profil | So 23.5.2015 22:07:01

            dada3 >> chápu to stačí zvednout cenu a problém je vyřešen a když ne cenu tak prostě určitý počet rybářů a ne to tam návrat hlava nehlava

              Ndada3 - Profil | So 23.5.2015 22:02:30

              Humik >> spíš mně přijde, že ten rybník prostě není nafukovací.Jezdí tam čím dál víc lidí a mezi nima se najde čím dál víc nespokojenců.

                NHumik - Profil | So 23.5.2015 21:54:11

                dada3 >> jediný co tam je jsou ryby a to ještě dojebany od tech spoustu rádoby kaprařu jinak to stoji totálně za h...o správce slavnej (rakusak) je totální nechci byt sprostéj ale jemu nejde o blaho rybářů ale o to aby jim to sypalo protože návrat na rybník klidně i 70 a vice rybářů je sakrá umění a ze on to umi.A to ze se tu nikdo z místních neobhaji tak jen proto ze je to všechno pravda a nemaj na to koule se tu obhajovat jde jim jenom o blaho a to aby se jim sypaly do kasy tak asi tak.Dešná je katastrofa chciply ryby a nejen to

                  Ndada3 - Profil | So 23.5.2015 21:42:14

                  Dan.J >> to,že jsem z Jemnice neznamená,že jsem v jejich spolku nebo,že se jich zastávám.Spíš mě mrzí,že se od nich v této diskuzi nikdo neozve na svoji obhajobu.
                  Ale přijde mi,že Ty si to svý špatný vždycky najdeš.

                    Nct. beskydy - Profil | So 23.5.2015 21:11:05

                    všude stejny kokot.

                      NDan.J - Profil | So 23.5.2015 17:17:42

                      ct. beskydy >> No ono pride na stejno,Asuán nebo Dešná.

                        NStarc55 - Profil | So 23.5.2015 17:17:33

                        Proč tam ti kapři hynou? Nějaká nemoc nebo co?

                          Nct. beskydy - Profil | So 23.5.2015 14:39:22

                          no samy odborník je v tom jejich spolku, .

                            NAgas - Profil | So 23.5.2015 8:07:59

                            pleskis >> Zdravím ono by bohatě stačilo udělat 10míst na rezervaci.Ale jak už tady bylo řečeno prachy jsou důležitý !!!!!

                              NDan.J - Profil | Pá 22.5.2015 20:27:02

                              pleskis >> Také mám rád Sci-fi :-)

                                Npleskis - Profil | Pá 22.5.2015 20:26:59

                                vundu >> nemáš zač rád dělám radost jiným

                                  Nvundu - Profil | Pá 22.5.2015 20:22:36

                                  pleskis >> dik za rozesmani :-)))))))))))))

                                    Npleskis - Profil | Pá 22.5.2015 20:21:26

                                    Dan.J >> Tak trochu,ale jenom pokud tam očíslují místa a zavedou rezervace.

                                      NDan.J - Profil | Pá 22.5.2015 20:12:51

                                      pleskis >> Koukám že jsi dobrodruh :-)

                                        Npleskis - Profil | Pá 22.5.2015 20:11:34

                                        vundu >> Moc né,ale doufám.Je to moc pěkný revír a dobře zarybněn a rád bych se tam příští rok zase podíval pokud se tam něco změní.