Kaprarsky revir Desna

ozivil bych tady otazku ohledne desne,tedko jsme tam stravili 5 dni,pristup byl na miste i po telefonu vstricny,ale co se tyce rezervaci,ketre tam vlastne nejsou podle slov mistniho spolku jak do prijede tak si sedne tak katastrofa a jasne slo videt ,ze tam jde hlavne o kacky!!! behem "pobytu" jsme zjistily,ze se tam budou konat soukrome zavody(telefonicky jsem se ujistoval a bylo mi receno,ze v kvetnu tam zadne nejsou) o kterych udajne spolek nevedel,ale ruku na srdce takove zavody se domlouvaji dopredu uz k vuli startovniho pole,startovneho apod.,plno lidi bylo nastvanych a uz tam nepojedou,ma nekdo takove zkusenosti tak jako my? Prikladam fotecku "nasi strany"
Autor diskuse: sanov - Profil , 9.5.2015 kaprařina - revíry, cestování

NDan.J - Profil | Po 18.5.2015 12:21:08

Milinek77 >> Tak si ho užíj :-)

    Nvundu - Profil | Po 18.5.2015 10:10:04

    Milinek77 >> jak tam muzou byt mrtve ryby, kdyz to kazdy den sbiraji:-))))))))))

      NMilinek77 - Profil | Ne 17.5.2015 21:49:57

      Ahoj dnes jsme se vrátily z Dešné zamluvené místo bylo volné, chytání bez problémů ale těch mrtvých ryb je tam opravdu víc než dost. Pro mne je Dešná nejoblíbenější soukromák

        NDan.J - Profil | Út 12.5.2015 22:04:29

        dada3 >> Ne nebyl,a ani nepojedu. Koukám Jemnice,no koment :-)

          Ndada3 - Profil | Út 12.5.2015 21:58:38

          Dan.J >> A Ty jsi tam byl o minulém víkendu,protože jestli se nepletu,tak vloni jsi tady napsal,že už tam nepojedeš.

            NDan.J - Profil | Út 12.5.2015 21:45:50

            dada3 >> Jistě že ano,ono je ale docela pozdě řešit po třech dnech zda zůstat či odjet.Peníze bych určitě spátky nedostal a dovolenou vyreklamovat v práci nejde.Také jsem tam od té doby nebyl,tato diskuse je podle mně dobrá pro ty co tam ještě nebyli aby věděli na co se mají psichycky připravit :-) :-)

              Nsupinna - Profil | Út 12.5.2015 21:44:54

              vundu >> Jasně, pokud zaplatím, tak mám samozřejmě právo na určitý komfort. Já jsem trochu háklivej na často opakovaný klišé- jde jim jen o prachy atd. Ať se to týká třeba tohoto revíru s cenou 120 kč za prut, nebo jinýho s cenou 1000kč na den chytání, nebo třeba ceny karbonový kobry u Nikla... Proto jsem Ti napsal :)

                Ndada3 - Profil | Út 12.5.2015 21:35:29

                Dan.J >> Člověče,když se mi někde nelíbí tak tam prostě nejezdím.

                  NDan.J - Profil | Út 12.5.2015 21:22:38

                  Toto je z jednoho soukromáku,rozdíl je ten že to tam funguje a zákazníků si váží! A pokud budete s něčím nespokojeni, tak mne, prosím, kontaktujte. Velmi Vám děkuji. Pokud při lovu zjistíte porušovaní slušnosti rybolovu u jiných rybářů, je povinností na tuto skutečnost rybáře slušně upozornit. V případě dalšího porušování oznámit vše telefonem nebo osobně správci.

                    Nhonzulaw - Profil | Út 12.5.2015 20:51:20

                    mannnik >> ja vim:) taky jsem dlouho premyslel jestli vubec psat

                      Nšmája - Profil | Út 12.5.2015 20:27:56

                      vundu >> jaky komfort si představuješ na největším kaprodromu za nejmenší peníze u nás? :-)

                        Nvundu - Profil | Út 12.5.2015 20:27:27

                        mannnik >> tak to měl správce asi vic konfliktů, švára to dochytal do konce :-))))))
                        jako chyby jsou vsude to jo,ale trosku prezentace by neuskodilo nemysis???

                          Nmannnik - Profil | Út 12.5.2015 20:27:05

                          honzulaw >> opatrně, mohli by tě tady taky mít za blázna ;-)

                            Nmannnik - Profil | Út 12.5.2015 20:26:03

                            vundu >> ty chceš komfort za 120Kč na prut den s takovou rybí obsadkou? To snad ne... :-)

                              Nmannnik - Profil | Út 12.5.2015 20:25:01

                              vundu >> kdo chce psa bít, vždycky najde si hůl...

                              Najdi si revíry, kde budeš salat blahem ale za 5x větší peníze. Jestli tvůj švagr za hodinu po incidentu odjel a byli mu vráceny peníze, tak to asi bude on.

                              Já si myslím, že nějaká chyba tam určitě nastala, neříkám že ne, ale dělá se tady z toho až moc divadlo, včetně pana DanJ, který na tuhle vodu dlouho nejezdí, ale ví přesně, jak to tam teď chchodí. Dokonce ho to natolik pohltilo, že musí číst mé zapisy, i když mě má dlouho v ignoraci :-D

                                Nvundu - Profil | Út 12.5.2015 20:14:30

                                supinna >> to ano, (asi jsme si nerozuměli) ale když si zaplatím, tak chci nějaký komfort a servis což by se snad dalo pochopit ne??? a tohle se rozhodně říct o Dešné nedá...

                                  Nhonzulaw - Profil | Út 12.5.2015 19:37:55

                                  mannnik >> souhlasim s tebou gyntr tam byl s nama. Myslim ze na tom rybniku maka dost! Ted se proste seslo moc lidi to vime vsichni

                                    Nhonzulaw - Profil | Út 12.5.2015 19:35:26

                                    Kdyz to tady tak ctu tak radsi jezdite na svazovky ne? Kdyz s tim mate problem nebo tam nejezdite

                                      Nsupinna - Profil | Út 12.5.2015 19:18:27

                                      vundu >> Pokud máš výhrady k věcem o kterých se tu píše (mrtvý ryby, málo místa, absence kontroly atd) nic proti tomu. Nechápu, proč ti vadí, že za každýho rybáře inkasujou peníze. Snad na tom jsou založený priváty všude, ne?

                                        NTWIN 69 - Profil | Út 12.5.2015 19:05:03

                                        Chlapi,Dešná je krásný revír na kaprařské závody.Jak tady popisujete chování človíčka co tam dělá jakoby správce snad ani není možný.To by přece majitel nebo nájemce ani nemohl dovolit.No a pokud to dovolí,tak je to trotl a nemá na tom rybníce co dělat.