Mistrovství světa v ledním hokeji v roce 2015 v ČR

Zde můžeme diskutovat o tomto hokejovém svátku, který bude podruhé v samostatné historii země hostit Praha a Ostrava. Téma se nabízí - sestavy, výroky rozhodčích, výsledky, tipy pro sázkaře atd ...
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 16.4.2015 všeobecné - ostatní

Chcete v týmu Džegra ?

A) Ano a bude přínosem63%

B) Ano, ale nespasí nás12%

C) Je mi to jedno ... Nevím ... Hokej nesleduju ...6%

D) Ne, už na to nemá ...8%

E) Kdo je Jágr ? :-)2%

F) Když 500 tisíc Kč do státní pokladny, tak ať hraje :-)))1%

G) Som Slovák a teším sa na Gáboríka :]7%

Od 16.4.2015 hlasovalo 252 čtenářů.

NMAXXSKATER - Profil | Čt 14.5.2015 22:18:38

Já smekám třikrát ...

    NAleš10 - Profil | Čt 14.5.2015 22:09:26

    MAXXSKATER >> maxxskater - 14.5.2015 22:06:16 >> tj :-)

      NMAXXSKATER - Profil | Čt 14.5.2015 22:06:16

      Aleš10 >> Nevím, neřekl bych, že se dá něco vyčítat gólmanovi. =)

        NAleš10 - Profil | Čt 14.5.2015 22:05:43

        aby to naše nemrzelo :-/

          NBomber76 - Profil | Čt 14.5.2015 22:04:45

          Jardo, dej tam ještě jednoho. Roztavíme koně na václaváku a budeš tam mít sochu ty!!!

            NAleš10 - Profil | Čt 14.5.2015 22:03:31

            MAXXSKATER >> a nebo je chyba v bráně :-)

              NMAXXSKATER - Profil | Čt 14.5.2015 22:01:51

              Zase jedna chyba a hned je to gól, ti naši soupeři jsou neskutečně produktivní na tom letošním MS ...

                NBomber76 - Profil | Čt 14.5.2015 22:00:58

                Do piči, to budou nervy...

                  NBomber76 - Profil | Čt 14.5.2015 21:57:42

                  arnošt >> Taky nemusím vyhrát. Zítra jedu na ryby a těšil jsem se na případný poslech semifinálového zápasu v rádiu. Tak snad to klapne!

                    Narnošt - Profil | Čt 14.5.2015 21:53:12

                    Bomber76 >> Nemusím tu tipovačku zase nutně vyhrát,radši bych byl,kdyby jsi to uhodnul Ty... :))

                      NAleš10 - Profil | Čt 14.5.2015 21:52:42

                      Bomber76 >> jj kucí musí hrajou jak čorti zasloužili by si to :-))

                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 14.5.2015 21:52:13

                        Bomber76 >> Pozitiva vpřed. =)

                          NBomber76 - Profil | Čt 14.5.2015 21:50:58

                          Česká republika vs Finsko

                          frost862.......................... 3:2
                          arnošt..............................3:2
                          Bomber76.......................4:2

                          V tipovačce žijem už jenom tři :o))) Hlavně vyhrát!!!

                            NŘízek 5,125 - Profil | Čt 14.5.2015 21:47:24

                            tak mi to nevyšlo:-))

                              Narnošt - Profil | Čt 14.5.2015 21:40:59

                              Tak zbývá 20 minut...Je to ale boj!

                                NBomber76 - Profil | Čt 14.5.2015 21:32:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Jedním slovem fantazie! Miluji Jágra!!!!!!

                                  NAleš10 - Profil | Čt 14.5.2015 21:31:33

                                  goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo​ool

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 14.5.2015 21:31:29

                                    Jóóó ...

                                      NAleš10 - Profil | Čt 14.5.2015 21:29:39

                                      no ty voe to se dejou veci

                                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 14.5.2015 21:29:29

                                        Jágr na hrad. x)