Mistrovství světa v ledním hokeji v roce 2015 v ČR

Zde můžeme diskutovat o tomto hokejovém svátku, který bude podruhé v samostatné historii země hostit Praha a Ostrava. Téma se nabízí - sestavy, výroky rozhodčích, výsledky, tipy pro sázkaře atd ...
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 16.4.2015 všeobecné - ostatní

Chcete v týmu Džegra ?

A) Ano a bude přínosem63%

B) Ano, ale nespasí nás12%

C) Je mi to jedno ... Nevím ... Hokej nesleduju ...6%

D) Ne, už na to nemá ...8%

E) Kdo je Jágr ? :-)2%

F) Když 500 tisíc Kč do státní pokladny, tak ať hraje :-)))1%

G) Som Slovák a teším sa na Gáboríka :]7%

Od 16.4.2015 hlasovalo 252 čtenářů.

101 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NPvl - Profil | Čt 2.1.2025 20:59:26

Jen taková otázka ze zvědavosti 😉
Má někdo v plánu sledovat dnes naši "dvacítku " na MS

    NChosé 2 - Profil | St 27.5.2015 3:56:00

    MAXXSKATER >> No.. Zaplať pánbůh je Jarda Jágr ještě dost živej :-o)

      NMAXXSKATER - Profil | St 27.5.2015 3:52:54

      Chosé 2 >> Taky by se mi to více líbilo takto než jak je ten současný stav, ale nenaděláme nic. :-)))

        NChosé 2 - Profil | St 27.5.2015 3:50:13

        MAXXSKATER >> No vida...Bylo by lepší poslouchat letiště Jardy Jágra :-) Ten se létat nebál. Jak ve vzduchu, tak na ledě:-o))

          NMAXXSKATER - Profil | St 27.5.2015 3:44:39

          Chosé 2 >> Vykukové jsou dneska úplně všude, někteří, co naletěli i tady na MRKu, by mohli povídat.

            NChosé 2 - Profil | St 27.5.2015 3:39:42

            MAXXSKATER >> Ano a našli by se i tací, kteří by z toho profitovali.

              NMAXXSKATER - Profil | St 27.5.2015 3:39:26

              x)

                NMAXXSKATER - Profil | St 27.5.2015 3:34:18

                Chosé 2 >> To jo, taky je z toho očividně pěkně vysmátej, ale přiznejme si, kdo z nás by nebyl též. =)

                  NChosé 2 - Profil | St 27.5.2015 3:32:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  MAXXSKATER >> Jo je to trochu záhadné :-) Nicméně Lukáše Krpálka by ještě nedávno asi ani ve snu nenapadlo, že by se prolétnul a vyfotil s takovými hvězdami našeho a světového sportu :-)

                    NMAXXSKATER - Profil | St 27.5.2015 3:27:12

                    Chosé 2 >> Jarda tam píše, že 3 doktoři odlétají léčit. :-) Co on tím myslí, se můžeme jen domnívat. :-)

                      NChosé 2 - Profil | St 27.5.2015 3:24:22

                      MAXXSKATER >> To jako Jarda s Romanem se byli prolétnout za teplem v Maroku?

                        NMAXXSKATER - Profil | Út 26.5.2015 21:07:16

                        :-)

                          NMAXXSKATER - Profil | So 23.5.2015 9:34:01

                          :-)))

                            Nkubas. - Profil | Čt 21.5.2015 21:14:52

                            MAXXSKATER >> No to jednoznačně a když né tam, tak v budoucnosti určitě :-).

                              NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.5.2015 21:13:35

                              kubas. >> U Švédů je vidět ta práce s mládeží na umístění juniorských výběrů na mistrovství světa.

                                Nkubas. - Profil | Čt 21.5.2015 20:55:57

                                MAXXSKATER >> No tak bodejť, když si vychovají Ekblady a podobné, tak tam nemají potřebu. Když už, tak vezmou Švéda radši, nedivím se jim...

                                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.5.2015 20:51:41

                                  kubas. >> Nevím, no. Já si myslím, že naše hokejisty pořád táhne více NHL i KHL včetně kultury. :-) Spíš bych to viděl tak, že už o ty naše hokejisty v Americe a v Kanadě není takový zájem jako dříve. =)

                                    Nkubas. - Profil | Čt 21.5.2015 20:26:23

                                    MAXXSKATER >> Třeba jo, ale aspoň má koule na to to zkusit, měl na stole určitě lepší nabídku z KHL a přesto jde za louži, to zase klobouk dolů, velké procento hokejistů by radši zvolilo jistotu a větší počet rublů :-).

                                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.5.2015 19:27:22

                                      kubas. >> Jojo, bude brázdit ledy v AHL. :-)))

                                        Nkubas. - Profil | Čt 21.5.2015 19:19:38

                                        MAXXSKATER >> Tak posichrovali si to dvoucestnou smlouvou taky :-).

                                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.5.2015 19:18:44

                                          kubas. >> Podle mého není zvyklej na ten silovej hokej, tak uvidíme, moc tomu usazení též nevěřím.

                                            Nkubas. - Profil | Čt 21.5.2015 17:06:07

                                            MAXXSKATER >> Tak Nakládal má přeci jen věk a zkušenosti z Evropy a KHL, takže má oproti Zámorskému výhodu, to byl čistě úlet a taky to tak dopadlo, ale asi i tak by mě překvapilo, kdyby se usadil v Calgary. Uvidíme, přeju mu to, beky otrkané NHL potřebujeme jako sůl :-).

                                              NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.5.2015 2:09:59

                                              kubas. >> Ze začátku MS hrál dobře, což Ty jsi vlastně ty zápasy neviděl. Byl to mozek přesilovky a skoro všechny tam chodilo přes něj, ale postupem času mu nějak docházel dech a v play off už ho vůbec nebylo vidět. NHL mu přeju, jak řekl Jarda, tak je to pořád jednoznačně nejlepší chyba a sám jsi asi viděl, jaké jsme měli problémy v obraně. Ty zápasy mu tam dají hodně, tak jen aby nedopadl jako loni Zámorský.

                                                Nkubas. - Profil | St 20.5.2015 15:45:51

                                                MAXXSKATER >> To ten Nakládal hrál fakt tak dobře? Z těch zápasů, co jsem viděl, tak mi přišel dost průměrnej a jestli skauty zaujala jeho hra v přesilovce, tak potěš :-)...

                                                http://hokej.idnes.cz/hokej-jakub-nakladal-calgary-​rozhovor-prestup-nhl-fs3-/nhl.aspx?c=A150520_143717​_nhl_cig#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaig​n=sport&utm_content=main

                                                  NMAXXSKATER - Profil | St 20.5.2015 8:00:31

                                                  Buffalo1969 >> Je to nereálné, ale snad jedině podobný trest by je příště donutil si vážit medailí. .-)

                                                    NBuffalo1969 - Profil | St 20.5.2015 6:39:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                      NMAXXSKATER - Profil | St 20.5.2015 0:51:47

                                                      Chosé 2 >> To jo, ve světle pozdějších událostí, kdy se tam Plekanec tahal do sestavy až den před semifinále, to působí docela směšně, že by si Vrbata neměl zvyknout za delší dobu na evropské rozměry kluziště.

                                                        NChosé 2 - Profil | Út 19.5.2015 22:05:20

                                                        MAXXSKATER >> Zkraje diskuze jsem něco takového zmińoval ve formě toho, že pořádáme MS a mohli jsme tomu přizpůsobit průběh extraligy. Oni by se nějací fyzicky našláplí šikovní mladí kluci určitě dali najít. Ke každému dát nějakého tvořivého centra jakým byl např. Koukal. No asi si to nepřáli ani sponzoři a tak jsme viděli každých 5 min přihlouplou reklamu hlavního sponzora MS a škodovky se budou v Canadě, Rusku a USA prodávat, jak na běžícím pásu :-(

                                                          NMAXXSKATER - Profil | Út 19.5.2015 21:37:13

                                                          rarach >> Souhlasím. Kluci z Litvínova měli v tomhle ohledu smůlu, že hráli vlastně až do konce sezóny a nebyl pak moc prostor je zkoušet. Ironií je, že v Litvínově hrálo pár útočníků lépe než Růča, o kterém se pořád mluvilo a o kterého Růžička tolik stál.

                                                            Nrarach - Profil | Út 19.5.2015 7:24:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                            MAXXSKATER >> Hrňa je určitě zajímavej hráč a udržel formu celou sezonu, což se o Klepišovi, Červenkovi atd. říct nedá. Konec sezony zahrál výborně i Lukeš z Litvínova, proč ho nezkusil je mi docela záhadou, když jsme tedy v EL. Chyběl tam Vrbata, ten by tam pár těch puků jistě zametl.

                                                              Nkubas. - Profil | Út 19.5.2015 0:13:23

                                                              MAXXSKATER >> maxxskater - 19.5.2015 0:10:41 >> vole :-))).

                                                                NMAXXSKATER - Profil | Út 19.5.2015 0:10:41

                                                                kubas. >> Ale kotelnu bys jí vyplnil. :-)))

                                                                  Nkubas. - Profil | Út 19.5.2015 0:08:36

                                                                  MAXXSKATER >> Nic jiného než takové silikony si chlapci ani nezaslouží, dobře jim tak :-).

                                                                    NMAXXSKATER - Profil | Út 19.5.2015 0:01:11

                                                                    kubas. >> To jo, na Karjale cupu si zahrajou mladíci a na další turnaj opět nastoupí zkušení. :-)))

                                                                      Nkubas. - Profil | Út 19.5.2015 0:00:28

                                                                      MAXXSKATER >> V pohodě, Růža už dává prostor mladým tvářím. Hnedka po MS, slušná rychlost náhodou :-).

                                                                        NMAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2015 23:48:23

                                                                        kubas. >> Teďka mě teda pořádně na*ral. :-)

                                                                          Nkubas. - Profil | Po 18.5.2015 23:46:16

                                                                          MAXXSKATER >> No hele ho vejlupka, pařit to jo, ale hrát to né :-).

                                                                            NMAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2015 23:43:27

                                                                            Kurňa, Tebe jsem tam chtěl vidět hrát a ne pouze pařit. :-)

                                                                              NMAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2015 22:10:57

                                                                              :-)

                                                                                NMAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2015 19:59:11

                                                                                kubas. >> Třeba jo nebo to nechám na Tobě. :-)))

                                                                                  Nkubas. - Profil | Po 18.5.2015 19:58:36

                                                                                  MAXXSKATER >> No vidíš, tak to založíš náhodně i příští rok, třeba :-).

                                                                                    NMAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2015 19:47:32

                                                                                    kubas. >> Já to založil celkem náhodně, byl to takový záblesk, který proběhl na noční směně. :-)))

                                                                                      Nkubas. - Profil | Po 18.5.2015 19:46:34

                                                                                      MAXXSKATER >> Plánuješ se odstřihnout od internetu nebo co? Neboj, medaile bude příště(vtip) :-)...

                                                                                        NMAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2015 19:45:11

                                                                                        Řízek 5,125 >> Snad si někdo vzpomene a založí podobnou diskuzi. :-) Taky díky všem ... :-)

                                                                                          NŘízek 5,125 - Profil | Po 18.5.2015 19:43:56

                                                                                          Tak se tu kucí mějte,díky za pěkný pokec,tedy zase za rok!:)

                                                                                            NMAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2015 18:07:41

                                                                                            libec77 >> Ostuda, ale ty jejich skleslé ksichty rozhodně stálo zase takto opět vidět. :-)))

                                                                                              NRytíř - Profil | Po 18.5.2015 18:03:59

                                                                                              libec77 >> Burlaci.Doby Ruské mašiny se už nevrátí.A co se serou,na sibiř už je nikdo nevyhání:-))

                                                                                                Nlibec77 - Profil | Po 18.5.2015 18:01:28

                                                                                                MAXXSKATER >> Jsou to Burani ,nic jiného.

                                                                                                  NMAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2015 17:59:31

                                                                                                  libec77 >> Kovalčuk se zase vyznamenal, něco podobného udělal po našem finále MS 2010, kdy si začali všichni sundávat ty stříbrné medaile. Ovečkin tenkrát i včera ukázal, že je to vynikající hokejista se vším všudy. Kupodivu se k němu přidal i Malkin, který si to stříbro po finále MS 2010 také sundal.

                                                                                                    Nlibec77 - Profil | Po 18.5.2015 17:40:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                    Vystoupení našich hokejistů bylo zklamáním hlavně v obraně ,útok docela šlapal jen jsem nechápal posazení Simona kde jeho lajna fungovala na 1 a zasloužila si posun do předu .
                                                                                                    Obrana Tragédie .
                                                                                                    Bohužel Kanada i USA nás takticky totálně vymazali a trenér na to nezareagoval.
                                                                                                    Největší Buranství MS je tohle-- http://hokej.idnes.cz/rene-fasel-reakce-na-rusky-od​chod-z-ledu-d9w-/ms-hokej-2015.aspx?c=A150518_14535​0_ms-hokej-2015_ald#utm_source=rss&utm_medium=feed&​utm_campaign=sport&utm_content=main

                                                                                                      NMAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2015 16:57:13

                                                                                                      kubas. >> :-DDD

                                                                                                        Nkubas. - Profil | Po 18.5.2015 16:56:24

                                                                                                        MAXXSKATER >> Kdoví, kolik mu toho po světě běhá. Jeden nikdy neví :-).

                                                                                                          NMAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2015 16:50:17

                                                                                                          kubas. >> Snad je plodný, na ten počet bab, co měl, je to divné, že se někde neustříknul takříkajíc. :-)))

                                                                                                            Nkubas. - Profil | Po 18.5.2015 16:49:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                            MAXXSKATER >> Snad to stihne. Nepředat takové DNA by byl skoro hřích :-).

                                                                                                              NMAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2015 16:46:31

                                                                                                              kubas. >> Ale už by nějaké to dítě mít mohl, to by nám dávalo jakous takous naději na super hráče. =)

                                                                                                                Nkubas. - Profil | Po 18.5.2015 16:45:32

                                                                                                                MAXXSKATER >> Asi tak a to je furt jen jakási část jeho osobnosti :-)...

                                                                                                                  NMAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2015 16:43:55

                                                                                                                  kubas. >> No jasný, je to o tom jeho přístupu k tomu, co dělá, že tomu odevzdává fakt maximum, což se dneska nikomu moc nechce, ale taky je to asi tím, že nemá rodinu jako ostatní hráči.

                                                                                                                    Nkubas. - Profil | Po 18.5.2015 16:42:17

                                                                                                                    MAXXSKATER >> Jágra nenahradí už nikdy, nikdo :-). Není třeba se tím nějak utěšovat, že třeba někdo takový v blízké budoucnosti bude, protože nebude. U něj už to dávno není jen o hokeji totiž...

                                                                                                                      NMAXXSKATER - Profil | Po 18.5.2015 16:37:25

                                                                                                                      Krocajda >> No, tak to si taky už pár let myslím. Třeba loni v olympiádě jsem to tak docela nehápal, že dal Hadamczik Jágra do 1. lajny a všechno to chtěl postavit na něm, ale pravdou je, že i loni na MS měl z našich opět nejvíce bodů a letos byl produktivnější více než Džegr jenom Voras a to 1 bod, jestli se nepletu. Myslím si, že nemáme tak výraznou osobnost momentálně, která by Jágra dokázala nahradit. Možná to jednou bude Pastrňák, Palát nebo Voráček, v což doopravdy upřímně doufám.

                                                                                                                        Nmilin - Profil | Po 18.5.2015 13:04:27

                                                                                                                        To maj z toho jakou muziku poslouchaj v kabině.
                                                                                                                        Kustodi ven !!!