WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Nkalaban - Profil | Út 16.6.2015 13:25:12

Ouťa 27 >> nejsem tedy žádnej TDčkář, ale myslím, že to chce aspoň tu osmičku. Pokud máš rád věžová TD, tak asi RHM, ale nevím zda vůbec němce zkoumáš. Mě osobně se dobře hraje s rusákama a specielně s ISU, skvělej stroj. Kvůli T55 jsem pořídil Obj.904, ale s tím to mám jak na houpačce. :)

    NOuťa 27 - Profil | Út 16.6.2015 13:16:30

    Čtu,čtu tu misi 4000spot jsem udělal s T37.Mě zas chybí 4000dmg se stíhačem ale já žádnýho víc jak 5 tier nemám,Hellcata jsem prodal co ho dojebeli a nevím co pořídit,nebot bez věže mi to nejde tudiš nebaví.Poraďte pls.

      NOuťa 27 - Profil | Út 16.6.2015 13:12:43

      Buldog je boží na zařádění,projít přes to 49 na Heavynu bylo peklo.

        Nkalaban - Profil | Út 16.6.2015 12:57:20

        GRUPA >> T49 jsem zkusil na testu, ale oproti Bulldogovi mi přišla hrozně "neohrabaná" nebo jak to říci a ta houfnice podivná, neuměl jsem to s tím. Důležitou věcí je u scoutů ale i výbava a posádka. Preferuji skládanou optiku před binem, síť se mi neosvědčila takže místo ní raději ventilačku, a na posádce mám vždy kamufážní skill, o žárovce samo ani nemluvím. :)

          Nkalaban - Profil | Út 16.6.2015 12:43:47

          GRUPA >>
          Stuga je nejlepší odjezdit na tierech 5-6. Celého jsem ho odjezdil s ARL, Crusaderem, prémiovou T25 a T67. Na poslední mise E75, ISU, Bulldog a na 2x násobek odraženého T32. Jinak se musím "pochlubit", že na Stuga mám heavy a myslím že i medka komplet s vyznamenáním. :)
          To na T28 už to chtělo více strojů, ale i tak jsem jako tradičně nejdéle trčel na stupidním obsazovaní základny, zapálení a pak jsme nemohl dlouho dát ten spot 2tis bez odhalení.
          Teď u T55 už to nijak nehrotím, buď to dám nebo ne, páč některé mise jsou vyloženě o štěstí. Opravdu nevím jak třeba 2x zapálím v jedné hře tank.... =D

            NGRUPA - Profil | Út 16.6.2015 12:39:13

            kalaban >> hmm, to bude proděl..... Ještě to zkusím s tou želvou a pokud budu bezradnej, tak koupím AMX, nebo Budoga.

              Nkalaban - Profil | Út 16.6.2015 12:36:05

              GRUPA >>
              podmínky jsou již zmírněny, ale i tak jsou mise na spot asi nejtěžší, tedy pro mne jakož to "zarytého" heavynáře.... Být na tvém místě, koupím zpět Buldoga, výbornej scout a s ohromným potencionálem i nastřílet kupu DMG. Vím o čem mluvím, v sobotu ráno jsme s ním nastřílel 4050 dmg a na toho T28 Concepta jsem s ním nasvítil 7900 dmg na Prochorovce. Docela dobré je i amx 1390, ale tam je nutné dost používat dražší munici, což se mi moc nelíbilo. Obecně, větší spot mi jde pouze na Prochorovce, Malinovce a Dálnici, ostatní mapy jsou loterie.
              Pokud chceš radu vem Bulldoga, dokud je ještě tak OP, jako dosud...... :)

                NGRUPA - Profil | Út 16.6.2015 12:33:40

                meteor >> jo, to s těma medkama na kill TD, to bylo maso, stejný problém jak máš ty, ale pak.......
                S Pantherem 8,8 kill 2X WT auf E-100.
                :-D
                Když mě to hodilo k X, kde byly jen dvě TD, a ještě tyhle mrchy, tak jsem tomu nedával ani 1% šanci a ono klaplo to..:-D
                Dělal jsem to snad 100 bitev.

                  NChapadlak - Profil | Út 16.6.2015 12:14:34

                  Na ty spotovaci mise je dle meho nejlepsi Prochorovka. Musis byt trpelivy a jezdit kolem toho zlomu co nejdyl. Pokud trefis kempovaci tymy, naspotujes to jako nic. Stejne tak se v tech kerich nahore da naspotovat 500 bez odhaleni behem par vterin. S T49 to musi jit "samo".

                    Nmeteor - Profil | Út 16.6.2015 12:01:51

                    GRUPA >> :-)

                    Rada je jednoduchá: jezdi skauty do té doby, než to dáš :-) já jsem aktuálně seknutý na misi č. 12 (= "Duch" = 500 damage naspotovat a nebýt viděn)... dostávám pořád městské mapy a když už dostanu nějakou otevřenější, tak mám tým na facku a je prohra... to samé s medkama: mám killnout 2 TDéčka, ale v enemy týmu jsou vždycky maximálně 2 TDéčka, spíš jedno (a klasika: to jedno vždycky někdo vyžere, i když jedu čistě na misi).
                    Anebo si vem ženskou z následující mise (na T28Concept)... akorát pak ti zbydou 3 členové posádky, což je takové... no, na francouzské skauty dobré :-)

                      Nmeteor - Profil | Út 16.6.2015 11:58:44

                      kalaban >> ještě "veselejší" důvod je, když mi nějaký trumbera napíše "ale já to hraju pro zábavu"... tvl, jaká to může být zábava ze hraní, když ten jouda kempí s top tier HT za naší bází a vystřelí si 1x vedle?? Nebo když se týpek se skautem schovává za HTs, NIC neprobije a když ho enemáci vykostí, tak nadává do chatu, že nemůže nic prostřelit??
                      S těmi boty je to zajímavá myšlenka (= tedy v tom směru, že je to práce WGéčka)...

                      Jinak tě naprosto chápu: RNG ve WoTku řádí jak "Černá ruka" ve své nejlepší době; jeden den hraju jak bůh a druhý den, jako bych byl bezruký dement... výhry 15:2 (až 3) střídají prohry 2 (až 3):15... jednou trefím z otočky na 400 metrů věžičku tanku zašitého za šutrem a o bitvu později ryju krtky na 100 metrů při plném zaměření...
                      Řešením je buďto nehrát, nebo hrát v "dobrou" dobu (= ráno až dopoledne + v noci, kdy už děcka spí :-)) a hlavně hrát v četě. Zase uvažuji, že začnu používat XVMka, jelikož to sice bývá trošku depresívní (když člověk vidí tu "elitu" :-)), ale na druhé straně je fajn vědět, na koho z týmu se spolehnout a na koho z enemy týmu si dát pozor.

                        NGRUPA - Profil | Út 16.6.2015 11:34:06

                        meteor >> nemudruj a raději mi poraď jak mám udělat poslední misi na Stuga, LT 15. Mám udělat DMG a Spot DMG minimálně 4000. Mám na to T-49 a ne a ne to dát. Už jsem prodal i T54E1 abych koupil želvu a zkusil to. Ještě mám Type 64, ale se VI je to asi haluz.
                        Stuga už mám, ale chci tu pátou ženskou do Panthera 8,8.

                          Nkalaban - Profil | Út 16.6.2015 11:27:22

                          Včera jsem také vytáhl z garáže T29 a na mapě tuším Přístav, jsem tak dlouho držel protivníky, až to můj poslední spolubojovník stihnul obsadit. Nastříleno jsme moc neměl, asi jen 2,5, ale za to obdržených zásahů jsem měl 37 a potenciál obdrženého asi 4250. Stačilo jen schovat podvozek a různě vrtěti věží.... :)
                          Jinak se mi ale teda poslední dobou vůbec nedaří, hraji nejvíce tiery 8 a 9, kde mám ze pár oblíbenců jako E50, E75 nebo IS3, ale ten MM je šílenej! Buď mám v týmu samé dobré hráče já a nestíhám ty enemáky po mapě nahánět, takže moc nenastřílím anebo je to přesně opačně a ta banda hlupáků v mém týmu vyzdechá dřív, než stihnu najet na rozumnou pozici. Případně mě nechají ve štychu, nepomohou ani střelbou natož vlastním pancířem(toto je největší problém lidí hrajících WoT, nechápou, že tank má i pancíř a ne jen dělo), a pak do minuty bídně zhynou bez výstřelu.
                          Začím WG podezřívat z toho, že samo pouští do hry neúměrné množství botů, protože co se na randomu děje, prostě odporuje běžnému uvažování. Hráči ani po 5 či 10-ti tisících bitvách neznají rozdíl a úlohu mezi středním a lehkých tankem, takže běžně vidíme LT zalezlé u artyn, těžké tanky snajpí někde z půlky mapy, místo ať to tlačí do předu, TD stojí buď pořád zalezlé na základně a vůbec jin nevadí, že 90% hry nemají po čem střílet, nebo naopak nesmyslně najedou na čelo útoku a zemřou....
                          Nejčastější výmluva je "vždyť je to jen hra", což samozřejmě nelze nesouhlasit, ale prosím, opravdu to i tak musíte hrát jako když v té hlavě máte s prominutím nasráno? :)
                          Omlouvám se za tento příspěvek, zřejmě se projevila, již delší dobu potlačovaná, frustrace z dění ve hře.

                            Nmeteor - Profil | Út 16.6.2015 8:34:25

                            syrus >> TigerI byl VŽDYCKY papír a HellCat trochu ponerfovat potřeboval, páč byl OP jak noha (a pořád trochu je ;-)).
                            Serb by ti řekl: "Nebaví vás hra? Nehrajte ji." :-)

                              NToufi - Profil | Út 16.6.2015 6:40:45

                              S T29 musíš schovat podvozek, pancéřovaná je jen věž. Topové dělo prostřelí s AP i IX na přední kolečko, ale hold déle doměřuje a nabíjí, když nechceš mířit, tak jedině gold munice. Koupil jsem si T29 nedávno, zatím jsem s ním spokojený. Můj favorit v VII je Tiger P.
                              Tiger P je lepší zabiják. Má sice nižší DMG na ránu, ale zato má přesnější dělo a AP proletí vším.

                                NAzachyel - Profil | Út 16.6.2015 6:33:30

                                x tiery se hrajou nejhur, nejlepší na hraní 6-8, 10 me vůbec nebavi, všechno tam strasne dlouho trva

                                  NAleš10 - Profil | Út 16.6.2015 6:24:55

                                  syrus >> je to divný včera jsem takhle prohrál nebo vyhrál snad jen dvakrát

                                    NKlose - Profil | Po 15.6.2015 22:07:04

                                    syrus >> Tak dneska jsem na tom byl podobně. Pokaždý když jsem nasadil WT auf E 100, tak jsem dostal naloženo 3-5/15. A to jsem někdy nestačil ani na začátku dobít a už mně spotli a šel jsem do kopru. Takže za mně dneska fakt nářez :-(

                                      Nsyrus - Profil | Po 15.6.2015 21:58:52

                                      Aleš10 >> mě jako hraní pro zábavu nepřipadá když 10x po sobě prohraje tvůj team 3-5/15.To je prostě nesmysl.A ještě ti kreténi co vyhrajou 15-3 napíšou GG.
                                      Dobrá hra je když si zahraju a je jedno jestli prohraju nebo vyhraju,ale mělo by to být těsnější a ne za 4 minuty konec.

                                        NAleš10 - Profil | Po 15.6.2015 21:50:18

                                        syrus >> :-))) to je mi fuk hraju to zadarmo a ze srandy, třeba dnes jsem si koupil IS 7 :-)))