- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
WoT jádro MRKu
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil
Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?
A) Sólo73%
B) Klan xy..27%
Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
68x v oblíbených a 49x v ignorovaných.
Nkalaban - Profil | Út 16.6.2015 13:25:12
NOuťa 27 - Profil | Út 16.6.2015 13:16:30
NOuťa 27 - Profil | Út 16.6.2015 13:12:43
Nkalaban - Profil | Út 16.6.2015 12:57:20
Nkalaban - Profil | Út 16.6.2015 12:43:47
Stuga je nejlepší odjezdit na tierech 5-6. Celého jsem ho odjezdil s ARL, Crusaderem, prémiovou T25 a T67. Na poslední mise E75, ISU, Bulldog a na 2x násobek odraženého T32. Jinak se musím "pochlubit", že na Stuga mám heavy a myslím že i medka komplet s vyznamenáním. :)
To na T28 už to chtělo více strojů, ale i tak jsem jako tradičně nejdéle trčel na stupidním obsazovaní základny, zapálení a pak jsme nemohl dlouho dát ten spot 2tis bez odhalení.
Teď u T55 už to nijak nehrotím, buď to dám nebo ne, páč některé mise jsou vyloženě o štěstí. Opravdu nevím jak třeba 2x zapálím v jedné hře tank.... =D
NGRUPA - Profil | Út 16.6.2015 12:39:13
Nkalaban - Profil | Út 16.6.2015 12:36:05
podmínky jsou již zmírněny, ale i tak jsou mise na spot asi nejtěžší, tedy pro mne jakož to "zarytého" heavynáře.... Být na tvém místě, koupím zpět Buldoga, výbornej scout a s ohromným potencionálem i nastřílet kupu DMG. Vím o čem mluvím, v sobotu ráno jsme s ním nastřílel 4050 dmg a na toho T28 Concepta jsem s ním nasvítil 7900 dmg na Prochorovce. Docela dobré je i amx 1390, ale tam je nutné dost používat dražší munici, což se mi moc nelíbilo. Obecně, větší spot mi jde pouze na Prochorovce, Malinovce a Dálnici, ostatní mapy jsou loterie.
Pokud chceš radu vem Bulldoga, dokud je ještě tak OP, jako dosud...... :)
NGRUPA - Profil | Út 16.6.2015 12:33:40
S Pantherem 8,8 kill 2X WT auf E-100.
:-D
Když mě to hodilo k X, kde byly jen dvě TD, a ještě tyhle mrchy, tak jsem tomu nedával ani 1% šanci a ono klaplo to..:-D
Dělal jsem to snad 100 bitev.
NChapadlak - Profil | Út 16.6.2015 12:14:34
Nmeteor - Profil | Út 16.6.2015 12:01:51
Rada je jednoduchá: jezdi skauty do té doby, než to dáš :-) já jsem aktuálně seknutý na misi č. 12 (= "Duch" = 500 damage naspotovat a nebýt viděn)... dostávám pořád městské mapy a když už dostanu nějakou otevřenější, tak mám tým na facku a je prohra... to samé s medkama: mám killnout 2 TDéčka, ale v enemy týmu jsou vždycky maximálně 2 TDéčka, spíš jedno (a klasika: to jedno vždycky někdo vyžere, i když jedu čistě na misi).
Anebo si vem ženskou z následující mise (na T28Concept)... akorát pak ti zbydou 3 členové posádky, což je takové... no, na francouzské skauty dobré :-)
Nmeteor - Profil | Út 16.6.2015 11:58:44
S těmi boty je to zajímavá myšlenka (= tedy v tom směru, že je to práce WGéčka)...
Jinak tě naprosto chápu: RNG ve WoTku řádí jak "Černá ruka" ve své nejlepší době; jeden den hraju jak bůh a druhý den, jako bych byl bezruký dement... výhry 15:2 (až 3) střídají prohry 2 (až 3):15... jednou trefím z otočky na 400 metrů věžičku tanku zašitého za šutrem a o bitvu později ryju krtky na 100 metrů při plném zaměření...
Řešením je buďto nehrát, nebo hrát v "dobrou" dobu (= ráno až dopoledne + v noci, kdy už děcka spí :-)) a hlavně hrát v četě. Zase uvažuji, že začnu používat XVMka, jelikož to sice bývá trošku depresívní (když člověk vidí tu "elitu" :-)), ale na druhé straně je fajn vědět, na koho z týmu se spolehnout a na koho z enemy týmu si dát pozor.
NGRUPA - Profil | Út 16.6.2015 11:34:06
Stuga už mám, ale chci tu pátou ženskou do Panthera 8,8.
Nkalaban - Profil | Út 16.6.2015 11:27:22
Jinak se mi ale teda poslední dobou vůbec nedaří, hraji nejvíce tiery 8 a 9, kde mám ze pár oblíbenců jako E50, E75 nebo IS3, ale ten MM je šílenej! Buď mám v týmu samé dobré hráče já a nestíhám ty enemáky po mapě nahánět, takže moc nenastřílím anebo je to přesně opačně a ta banda hlupáků v mém týmu vyzdechá dřív, než stihnu najet na rozumnou pozici. Případně mě nechají ve štychu, nepomohou ani střelbou natož vlastním pancířem(toto je největší problém lidí hrajících WoT, nechápou, že tank má i pancíř a ne jen dělo), a pak do minuty bídně zhynou bez výstřelu.
Začím WG podezřívat z toho, že samo pouští do hry neúměrné množství botů, protože co se na randomu děje, prostě odporuje běžnému uvažování. Hráči ani po 5 či 10-ti tisících bitvách neznají rozdíl a úlohu mezi středním a lehkých tankem, takže běžně vidíme LT zalezlé u artyn, těžké tanky snajpí někde z půlky mapy, místo ať to tlačí do předu, TD stojí buď pořád zalezlé na základně a vůbec jin nevadí, že 90% hry nemají po čem střílet, nebo naopak nesmyslně najedou na čelo útoku a zemřou....
Nejčastější výmluva je "vždyť je to jen hra", což samozřejmě nelze nesouhlasit, ale prosím, opravdu to i tak musíte hrát jako když v té hlavě máte s prominutím nasráno? :)
Omlouvám se za tento příspěvek, zřejmě se projevila, již delší dobu potlačovaná, frustrace z dění ve hře.
Nmeteor - Profil | Út 16.6.2015 8:34:25
Serb by ti řekl: "Nebaví vás hra? Nehrajte ji." :-)
NToufi - Profil | Út 16.6.2015 6:40:45
Tiger P je lepší zabiják. Má sice nižší DMG na ránu, ale zato má přesnější dělo a AP proletí vším.
NAzachyel - Profil | Út 16.6.2015 6:33:30
NAleš10 - Profil | Út 16.6.2015 6:24:55
NKlose - Profil | Po 15.6.2015 22:07:04
Nsyrus - Profil | Po 15.6.2015 21:58:52
Dobrá hra je když si zahraju a je jedno jestli prohraju nebo vyhraju,ale mělo by to být těsnější a ne za 4 minuty konec.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59881
NSranda bez nadsázky 🤘10865
NČína - objednali ste uz nieco?15757
NUdírny a uzení51146
NRybářsko-houbařské jádro .-)45011
NJádro chilli žroutů11225
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413403
NO kočkách a kočičácích20771
NOstrava a okolí99470
Kde to žije - všechna témata
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













